3.3 C
İstanbul
Pazar, Ekim 1, 2023
Ana SayfaGoygoyPrens Harry'nin Kitabı 'Spare', Penisiyle İlgili Hikayelerle Dolu! Rezillik

Son Yazılar

Prens Harry’nin Kitabı ‘Spare’, Penisiyle İlgili Hikayelerle Dolu! Rezillik

Taşın suyunu sıkarak paraya dönüştürmeye çalışan Prens Harry, kitabındaki penis hikayeleri ile hayranlarını şaşırmaya devam ediyor.

Kraliyet ailesinin şımarık çocuğunun penisi, Sussex Dükü’nün her şeyi anlatan anı kitabı Spare’de başrolü üstleniyor – donma geçiriyor, utanç verici bir muayeneden geçiyor, bir barın arkasında bulunan tarlada yaşça oldukça büyük bir kadınla birlikte olarak ilk cinsellik deneyimini yaşıyor. Daha fazla nasıl rezil şeyler anlatabilir derken kitapla ilgili ilginç bilgilere ulaşıldı. Prens Harry, Spare adlı kitabının bir çok bölümünde penisi ile ilgili hikayeler anlatıyor. Peki neden? Anlaşılması güç…

prens harry kitabındaki penis hikayeleri

Prens Harry’nin gündemden düşmeyen kitabı Spare, annesinin ölümünün onu nasıl travmatize ettiğine ve kendisi ile Kraliyet Ailesi’nin geri kalanı arasında bir ayrılığa neden olmasına odaklanıyor.

Ancak kitapta yinelenen başka bir tema var – Sussex Dükü’nün penisi. Anı kitabının 416 sayfası boyunca, Harry defalarca penisinden ve sayısız macerasından bahsediyor. Yakında cinsel içerikli bir film veya dizi teklifi alırsa asla şaşırmayız.

Kuzey Kutbu’nda 250 km’lik bir yardım yürüyüşüne katılması sonucunda donma tehlikesi geçirdiğinden ve bir doktora danışmak zorunda kaldığını anlatıyor.

Erkek sağlığı da dahil olmak üzere birçok alanda uzman olan Dr. Hana Patel, “donmuş vücut bölgesinin genellikle beyaz, sert, soğuk ve kansız olacağını” söylüyor.

“Cilt serttir ve donmanın ne kadar derine indiğini değerlendirmek zor olabilir ve çoğu durumda acı hissi olmadığı için kişi donma yaşadığını bile bilmeyebilir.

Ama Harry’nin anlattığına göre nasıl oluyorsa donduğunun farkındaydı ve ağabeyi William’ın Kate Middleton ile olan düğünü hızla yaklaşırken, sorunun çözülmesi için acele ediyordu.

“Pa [Kral Charles] donmuş kulaklarımın ve yanaklarımın rahatsızlığıyla çok ilgilendi ve bu çok hoşuma gitti” diye yazıyor. “Kulaklar ve yanaklar iyileşirken penisi halen iyileşmemişti. Gün geçtikçe bunun düzelmemesi onda endişeye sebep oluyordu.”

Peki Prens Harry kitabındaki penis hikayeleri konularına neden ağırlık veriyor. Amacı bundan da para kazanmak mı? Çok bozuldun sen Harry!

prens harry penis hikayeleri

Prens, etkilenen bölgeye Elizabeth Arden marka güzellik kremini uygulamayı çoktan denemişti, ama aynı tedavi annesinin dudaklarında harikalar yaratmış olsa da, Harry’nin sorunu bir türlü düzelmiyordu!

Elbette bu sorunun halk tarafından duyulmaması gerekiyordu. Bu sebeple sarayın arka kapısından çıkarılıp, bir doktora götürüldü.

Muayene odasında kraliyet ailesinden birinin belirmesine biraz şaşıran doktor, Harry’den ona sorunun nerede olduğunu göstermesini istemiş.

Harry kitapta olayın detayını şöyle yazıyor: “Ona Elizabeth Arden tarafından yumuşatılmış olan penisimi gösterdim. Doktor baktı ama bir şey göremedi.

“Görecek bir şey yok, diye açıkladım. Görünmez bir musibetti.”

Prens, bir donma belirtisi olmamasına rağmen doktora görünür, ama sorunun çözümü için bir şey yapılamaz.

Bu deneyimden ders alan Harry daha sonra Güney Kutbu’nu ziyaret ettiğinde, küçük arkadaşına daha iyi bakar.

“Bu sefer” diye yazıyor, “uygun önlemleri nasıl alacağımı biliyordum – rahat iç çamaşırı, termal koruyuculu kıyafetler, vb.”

Ve daha fazla güvende olmak için donmaya karşı başka bir önlem daha almış: “Çok yakın bir arkadaşım, penisimi sıcak tutması için terziye bir sipariş vermiş.

prens harry kitabındaki penis hikayeleri

Prens, arkadaşının terziye siparişini ettiği şeyin, penisini gerçekten sıcak tuttuğunu açıklayarak içimize su serpiyor.

Harry, kitabında ayrıca kendisinin ve erkek kardeşinin sünnetli olup olmadığı hakkında bazı ayrıntılara giriyor.

“Penisim ile ilgili gazetelerde yazılar yayımlanıyor ve halk arasında da konuşuluyordu” diyor. “Basın bu konuda geniş yazılar yazdı. Kitaplarda ve gazetelerde – The New York Times bile – Willy ve benim sünnet olmadığımızla ilgili sayısız hikaye vardı.

“Annem [Prenses Diana] sünnet olmamızı istemiyormuş, ve sünnetli değilseniz penisin donma ihtimalinin çok daha fazla olduğu kesinlikle doğru olsa da, tüm hikayeler yanlıştı. Bebekken sünnet edilmişiz.”

prens harry kitabı spare

Ve tabii ki, kraliyet penisinin şimdiye kadarki en büyük macerası, söylendiğine göre Wiltshire’daki Rattlebone Inn barı.

İlk cinsel deneyimini anlatan Harry şöyle yazıyor: “Hızlı bir şekilde seks yapmaya çalışıyordum. Elbette kadın bundan memnun olmadı.”

“Pek çok hatamdan biri, bunun çok kalabalık bir barın hemen arkasındaki bir tarlada olmasına izin vermekti. Birilerinin bizi gördüğüne şüphe yok.”

Neyse ki, Harry’nin gençken yaptığı bu minik hatalar bir sır olarak kalmıştı. Kitabında yazmasa hala da kalacaktı.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

GOYGOY yapabileceğimiz yazılarımız için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!