3.3 C
İstanbul
Çarşamba, Mayıs 31, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaGoygoyPrens Harry, Annesi Diana'nın Kendisine 1997'de, Piyasaya Sürülmeden 4 Yıl Önce Xbox...

Son Yazılar

Prens Harry, Annesi Diana’nın Kendisine 1997’de, Piyasaya Sürülmeden 4 Yıl Önce Xbox Satın Aldığını Söyledi

Prens Harry saçmalamalarına devam ediyor, bu sefer piyasaya çıkmadan 4 yıl önce annesi Diana'nın kendisine XBOX konsolu aldığını söyledi.

Anı kitabı Spare’de ortaya atılan yeni iddialara göre Prens Harry, konsol piyasaya çıkmadan dört yıl önce Prenses Diana tarafından kendisine hediye edilen bir Xbox ile oyun oynamış gibi görünüyor. Peki bu mümkün mü?

Prens Harry, rahmetli annesi Prenses Diana’nın oyun konsolunun piyasaya sürülmesinden dört yıl önce, 1997’de kendisine bir Xbox aldığını iddia etti.

prens harry xbox

Tuhaf iddiası, 10 Ocak’ta piyasaya sürülecek olan ve Sussex Dükü’nün oyun konsolunun Microsoft tarafından duyurulmadan önce aldığı iddiasını içeren, yakında yayınlanacak olan anı kitabı Spare’den geliyor.

Dük’ün iddiası, annesinin ölümünden sadece birkaç gün sonra, yani koskoca Galler Prensesi’nin ölümünden sonra herkesin “yoluna devam ettiğini” gözler önüne seriyor.

Görünüşe ve iddiaya göre Prenses Diana, Harry için 1997’de henüz piyasaya sürülmemiş bir Xbox konsolu hediye etmiş. Bu da Prens Harry’nin itirafları seçkisinde saçmalamalarının ne kadar değersiz olduğunun bir kanıtı olsa gerek.

Oyun konsolu aslında Kasım 2001’de piyasaya çıkmıştı, ancak Avrupa pazarları için Mart 2002’de piyasaya sürüldü ve bu, Harry’nin oyun iddiasını daha da garip hale getiriyor.

İtiraf kitabında Harry Eylül 1997 dönemi hakkında şöyle yazıyor: “Ayrıca çoğu zaman yalnızdım. İnsanları severdim, doğam gereği girişkendim ama o zamanlar kimsenin çok yakın olmasını istemiyordum. Boşluğa ihtiyacım vardı.”

“Doğum günüm vardı. 15 Eylül 1997. On üç yaşına bastım. Eski geleneğe göre pasta, şerbet olurdu ve iki çeşit seçmeme izin verilirdi.”

Harry daha sonra rahmetli annesinden aldığı, Sarah Teyzesi tarafından kendisine verilen hediyeyi anlatır.

Dük şöyle yazdı: “Ambalaj kağıdını, kurdeleyi yırttım. İçine baktım. ‘Annen senin için aldı. Kısa bir süre önce…’ Xbox’tı. Memnun kaldım. Video oyunlarına bayılırdım.

“Hikaye bu zaten. Hayatımın pek çok anlatımında müjde olarak yer aldı ve doğru olup olmadığı konusunda hiçbir fikrim yok. Babam, annemin başını incittiğini söyledi, ama belki de beyin hasarı olan bendim?”

Prens Harry “bunun doğru olup olmadığı hakkında hiçbir fikri olmadığını” söylüyor ve konsolun dört yıl sonra piyasaya sürülmesi, özellikle konsol Mart 2000’e kadar duyurulmadığı için iddiada birkaç açık nokta bırakıyor.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

GOYGOY yapabileceğimiz yazılarımız için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!