in ,

AğlaAğla

Prof. Dr. Ziya Mocan: Çapa Tıp Fakültesi’nden hayatını kaybeden 3 profesör var!

Çapa Tıp Fakültesi’nden hayatını kaybeden 3 profesörün olduğunu ileri sürdü.

Çapa'da 3 Profesör Hayatını Kaybetti
Mocan, 1 Nisan 2020'de Ahmet Hakan'ın sunduğu "Tarafsız Bölge" programında Çapa Tıp Fakültesi'nden hayatını kaybeden 3 profesörün olduğunu ileri sürdü.

İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Dahiliye Profesörü Cemil Taşcıoğlu’nun corona nedeniyle hayatını kaybetmesinin ardından Prof. Dr. Ziya Mocan dikkat çeken bir iddiada bulundu. Mocan, 1 Nisan 2020’de Ahmet Hakan’ın sunduğu “Tarafsız Bölge” programında Çapa Tıp Fakültesi’nden hayatını kaybeden 3 profesörün olduğunu ileri sürdü.

Corona virüsü testi sonucunun pozitif çıktığı açıklanan İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Dahiliye Profesörü Cemil Taşcıoğlu, hayatını kaybetti.

3 PROFESÖR HAYATINI KAYBETTİ

Yaşanan bu gelişmenin ardından CNN Türk’te yayınlanan bir programa katılan İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Ziya Mocan dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Moca, Çapa Tıp Fakültesi’nden hayatını kaybeden 3 profesörün olduğunu ileri sürdü. Doktorlardan çok kayıpların olduğunu vurgulayan Mocan, “Çapa Tıp Fakültesinde coronadan bu üçüncü can kaybı. Hepsine Allah rahmet eylesin. Şimdiye kadar üç profesör hayatını kaybetti. Diğer doktorlarımızdan da çok kayıp var” dedi.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Tekin Bingöl

495 Milyar Lira Nereye Gitti?

Recep Özel

AKP Isparta Milletvekili Recep Özel: Önce yazdı sonra sildi! , 268 vakanın 245’inin umreden dönenler!