Salı, Nisan 9, 2024
Ana SayfaKim KimdirRüya Ersavcı Kimdir, Kaç Yaşında, Son Hali Nasıl, Kızı Kim?

Son Yazılar

Rüya Ersavcı Kimdir, Kaç Yaşında, Son Hali Nasıl, Kızı Kim?

90’lı yıllarda ‘İstemiyorum Baba’ isimli şarkısı ve güzelliği ile bir anda popüler olan Rüya Ersavcı kimdir, kaç yaşındadır, şu anki son hali nasıl, kızı Lila kimdir, kiminle evli, işte tüm detaylar yazımızda.

RÜYA ERSAVCI KİMDİR?

rüya ersavcı kimdir

90’lı yılları özleyenler veya merak edenler Rüya Ersavcı kimdir araştırmaya devam ediyor. Şarkılar, filmler, moda derken hala en çok özlem duyulan yıllar. O dönemin şarkıları hala kulaklarımızda. İnanması güç ama o dönemi görmemiş kişiler bile o dönem şarkılarından bazılarını hatırlıyor.

O dönemin şarkıcılarından biri Rüya Ersavcı… Rüya Ersavcı bir dönem ekranlarda ve müzik dünyasında boy gösterse de daha sonra sakin bir hayatı yaşamayı tercih etti. Peki Rüya Ersavcı kimdir, kaç yaşında, son hali nasıl, kızı Lila kimdir işte detaylar.

rüya ersavcı kaç yaşında

1963 doğumlu Rüya Ersavcı, 80’li yılların sonunda Show TV’de yayınlanan “Saklambaç” isimli yarışmayı Nurseli İdiz’den sonra sunmaya başlamıştı.

Ersavcı, “Sahip olduğum tüm malvarlığımı iki yıl boyunca sunduğum ‘Saklambaç’a borçluyum” dedi. Peki Rüya Ersavcı son hali nasıl?

rüya ersavcı son hali

Rüya Ersavcı son hali de merak ediliyor. 2010’da 21 Mayıs’ta DMC Müzik etiketiyle 2 şarkılık, biri şarkının remiks versiyon olmak üzere “Adı Aşk Ya” isimli single albümünü çıkarttı.

rüya ersavcı kızı lila

Rüya Ersavcı kızı Cahit Ceylan ile evliğinden doğmuştur. Kızının adı Lila Ceylan’dır.

Rüya Ersavcı Kimdir, Kaç Yaşında, Son Hali Nasıl, Kızı Kim, Kiminle Evli, Ne İş Yapıyor? konulu yazım umarım beklentilerinizi karşılamıştır.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Kim Kimdir kategorimizde en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!