Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaAstrolojiSahtekarlık Yapmayı Adet Edinmiş En Kurnaz Burç

Son Yazılar

Sahtekarlık Yapmayı Adet Edinmiş En Kurnaz Burç

Hepimizin yakınında mutlaka fitneci, fesat insanlar vardır. Yazımızda sahtekarlık, hile, hurda yapmaya en müsait, kötü niyetli en kurnaz burç hangisidir paylaşıyoruz.

Bazı insanlar, hedeflerine ulaşmak ya da istedikleri herhangi bir şeyi elde etmek için istediklerinde, başkalarını ezmek, hile hurda yoluna sapmak veya gerekiyorsa yalan söylemekten çekinmezler. Çizgi filmlerdeki kötü adamları, sinsi bir planın başlangıcını uygulama öncesinde kötü bir şekilde kıkırdarken ve avuçlarını birbirine sürterken hatırlarsınız. Bu tür insanlar sahtekar olmaya daha yatkındır ve arzuladıkları şeyi elde etmek için kimin ayağına bastıklarını umursamazlar. Bu özelliklerin zamanla geliştiğini düşünüyorsanız, haklı olabilirsiniz, ancak astrolojinin de bununla bir ilgisi olabilir. Biraz sahtekardan azami derecede kötü niyetliye kadar en kurnaz burç hangisidir öğrenmek için okumaya devam edin.

En Kurnaz 6 Burç

6. Yay

en kurnaz burç

Kafalarında her zaman maceraya atılmak olan ve gittikleri her yerde yeni insanlarla iletişim kurmayı seven, Yay, tespit edilmesi zor bir burç olabilir. Aksiyon almadan önce bir sonraki adımı düşünmezler ve sonuçlarını düşünmeden içgüdüleriyle hareket ederler ki bu, bazı insanlar için bu bir tehlike işareti olabilir. Astrolog Marquardt, anı yaşamayı seven doğalarının onlara sinsi bir tavır kazandırdığını belirtiyor. “Kasıtlı olmasalar bile bazen etik dışı olma noktasına kadar ustaca yıkıcılar” diyor.

Ateş burçları arasında bulunan Yay, hiç beklemediğiniz anda size gizlice yaklaşacak, orası kesin.

5. Oğlak

en kurnaz burç

En kurnaz burç listemizde beşinci sırada bulunan Oğlaklar, onları tanımayanlara soğuk ve biraz kalpsiz gelebilir. Bu toprak burcu sürekli eziyet halindedir ve hedeflerine ulaşmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır – bu yüzden dikkatli olun.

Astrolog Newman, astrolojinin işkoliklerinden biri olarak, başarılarının önüne geçerseniz yüksek alarmda olmanızı tavsiye ediyor. İlk başta size bir uyarı verecekler, ancak onları iki kez aşarsanız, kesinlikle size özel ilgi gösterip, bunun sonuçlarına katlanmanızı sağlayacaklar.

Oğlak ne zaman kurnaz olması gerektiğini bilir ve bu yeteneği onlara yardımcı olduğu sürece, her türlü kötü taktiği kullanmakta onun için sorun yoktur.

4. Aslan

Oğlaklar, birisi iş hayatını bozarsa entrika çevirebilirken, Aslanlar, biri ilgi odağı olmaya çalışır ve ondan daha fazla ilgi çekerse düpedüz kurnaz davranır. Şovun yıldızı olmamak, bu dikkat çekmeyi seven burç için katlanılacak bir şey değil.

Yöneticisi Güneş olduğundan, sürekli en iyi olma ihtiyaçları, diğer insanların ilgisini sürekli kendi üzerinde tutma ihtiyacı doğuruyor. Newman, “Herhangi biri yoluna çıkarsa, en büyük komplocu haline gelir ve gerekirse bu kişiyle yüzleşip onu sahneden indirir.” diyor.

3. Terazi

Teraziler çoğu zaman çekici ve karizmatiktir, bu yüzden sinsi bir tarafları olduğuna inanmak zor olabilir. Ancak doğal çekicilikleri ve göz alıcı kişilikleri, herhangi bir durumu kendi lehlerine olacak şekilde manipüle etmelerine izin veren şeydir. Bu sebeple de en kurnaz burç listesinde olması şaşırtıcı değil.

Bu hava burcu inandırıcıdır ve oldukça kolay bir şekilde karşı tarafa kendi düşüncesini empoze edebilir. Marquardt, “Terazi kurnazsa, bunu bilinçli olarak yapıyordur çünkü etkileme ve ikna etme gücüne sahip olduklarını biliyorlar” diyor.

Bir Terazi kurnaz davrandığında, genellikle size neyin çarptığını bile anlamazsınız.

2. Koç

en kurnaz burç

Koç inatçı ve gürültücüdür ve yollarına çıkarlarsa insanları bir kenara itmekte onlar için hiçbir problemleri yoktur. Mars tarafından yönetilen bu insanlar her zaman ilerlemek ve nihayetinde onları ileriye ve yukarıya iten tutkulu ve kararlı bir doğaya sahip olmak isterler.

Newman, birinin bu ateş burcundan daha yetenekli olup olmadığının önemli olmadığını, Koç’un her zaman en iyisi olmanın bir yolunu bulacağını söylüyor. Koç’un istediklerini elde etmek için kötü niyetli davranışlar sergilemesi alışılmadık bir durum değil ve bunda gayet iyiler.

1. Akrep

en kurnaz burç

En kurnaz burç listesinde elbette birinci sırada bulunan Akrepler insanları diğer tüm burçlardan daha iyi okuyabilir, bu da onları zodyakın en kurnaz burcu yapan birçok şeyden sadece biridir. Gözlemci doğaları, birinin zayıf yönlerinin ne olduğunu anlamalarına ve bu durumu ihtiyaçları olduğunda kendi lehlerine nasıl çevireceklerini bilmelerine sebep olur.

Ayrıca sinsidirler ve kendi içlerine kapanırlar, bu yüzden size karşı komplo kurduklarının farkında bile olmayabilirsiniz. Marquardt, “Takıntılı bir kişilikleri var, bu yüzden bir şeye odaklandıklarında istediklerini elde etmek için hiçbir şeyden vazgeçmezler” diyor.

Bu toprak burcuna güvenmek zordur ve kolay kolay da kimseye güvenmezler. Sırlarla dolular ve onların yakın çevrelerinde değilseniz, size kolay kolay yaklaşmayacaklardır.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!