in

HadiiHadii

Saliha Çalışkan Neden Kayboldu? Olay Nasıl Aydınlatılacak?

Saliha Çalışkan neden kayboldu, kaçırıldı mı?

Saliha Çalışkan Öldürüldü mü

ATV’de yayınlanan ve Müge Anlı’nın sunuculuğunu yaptığı Tatlı Sert programında Saliha Çalışkan neden kayboldu konusu işlenmeye başladı. İp almak için çarşıya gittiği iddia edilen Saliha Çalışkan’a ne oldu? Saliha Çalışkan kimdir, nerede, öldürüldü mü, neden kayboldu, yoksa kaçırıldı mı?

Saliha Çalışkan Neden Kayboldu? Olay Nasıl Aydınlatılacak?

İp almak için çarşıya çıktığı belirtilen Saliha Çalışkan iki yıl önce geri dönmemiş. Ailesi Saliha Çalışkan olayının aydınlatılması için Müge Anlı’nın ATV’de yayınlanan Tatlı Sert programında olayın aydınlatılmasını istiyor.

Saliha Çalışkan ne oldu

25 Haziran tarihinde Mersin’de yaşanan olayda 40 yaşındaki 2 çocuk annesi Saliha Çalışkan’a ne oldu? Programda konuk uzman olarak katılanların ilk yorumları, “ilk bakışta sanki başına kötü bir şey gelmiş gibi görünüyor” şeklinde ifade ettiler.

Saliha Çalışkan nerede

Saliha Çalışkan Nerede

Mersin ilinin Silifke ilçesinde 27 aydır kayıp olan 40 yaşındaki iki çocuk annesi Saliha Çalışkan’ın, kaybolduğu süre boyunca banka hesaplarında bulunan parasına dokunulmadığı belirtildi. Saliha Çalışkan’ın iki oğlu Müge Anlı’nın programına katılarak olayın aydınlatılmasını istedi.

Saliha Çalışkan nerede

Mersin’in Silifke ilçesinde dokuma tezgahına ip almak için çarşıya çıkan Saliha Çalışkan’ı arama çalışmalarına başlandı. 27 aydır haber alınamayan 40 yaşındaki 2 çocuk annesi kadına ne oldu? Kaybolduğu tarihten bu yana başına ne geldiği bilinmeyen Saliha Çalışkan’ın kaybolmasına yönelik de hiçbir delil bulunmuyor. Acaba Müge Anlı, Saliha Çalışkan olayını aydınlatabilecek mi?

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Pınar Gültekin Cinayetinde Metin Cemal Avcı’nın Kardeşi Mertcan Avcı Tutuklandı

Pınar Gültekin Cinayetinde İkinci Tutuklama: Metin Cemal Avcı’nın Kardeşi Mertcan Avcı

netflix biyografi dizileri

Netflix Biyografi Dizileri – IMDb Puanı Yüksek En İyi Netflix Biyografi Dizileri