Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaHayvanseverSave A Dog Bağışı Nedir, Olayı Ne? Save A Dog Kampanyası İçin...

Son Yazılar

Save A Dog Bağışı Nedir, Olayı Ne? Save A Dog Kampanyası İçin Bağışta Bulun!

Instagram kullanıcıları bugün ‘Save a dog’ paylaşımlarıyla karşılaştı ve olayı merak ettiler. 21 Haziran’daki Yulin Köpek Eti Festivali’ne ‘DUR’ demek için başlatılan ‘Save a dog’ kampanyasına bağış yoğun ilgi görüyor. Bir köpeği kurtarmak için yapılan Instagram paylaşımları saatler ilerledikçe artıyor. Peki Save a dog bağışı nedir, olayı ne, kampanya için bağış nasıl yapılır? Instagram’da ‘Save a dog’ kampanyasına bağış nasıl yapılır, amacı ne?

SAVE A DOG BAĞIŞI NEDİR?

Save a dog bağışı nedir sorusu bugün en sık aranan olaylardan birisi. Sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Instagram’da zaman zaman bazı konular gündem oluyor. Bugün gündeme gelen konulardan biri ise ‘Save a dog’ paylaşımları oldu. Save a dog bağışı 21 Haziran’daki Yulin Köpek Eti Festivali’ne ‘DUR’ demek için kullanıcıların paylaşım yapmasını istiyor.

save a dog kampanyası

SAVE A DOG BAĞIŞI NASIL YAPILIR?

Peki Save A Dog kampanyasına bağışta bulunmak isteyenler ne yapmalı? Bir köpeğin hayatını kurtarmak için başlatılan bağışa katılmak istiyorsanız, Instagram hesabınız üzerinden yukarıdaki görselde yer alan ‘Hikayeye ekle’ butonuna tıklayarak, profilinize eklemeniz gerekiyor.

YULİN KÖPEK ETİ FESTİVALİ NEDİR?

Liçi ve Köpek Yeme Festivali, yaygın olarak bilinen adıyla Yulin Köpek Yeme Festivali, Çin’in Yulin, Guangxi şehrinde yaz gün dönümü sırasında geleneksel olarak düzenlenen köpek eti ve liçi yeme festivalidir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Hayvanserverlerin mutlaka okuması gereken bilgiler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!