Cuma, Aralık 1, 2023
Ana SayfaGündemSedat Peker 6. Video ile Neler Açıkladı? Temiz Sülü'ye Cevap Pazar Günü...

Son Yazılar

Sedat Peker 6. Video ile Neler Açıkladı? Temiz Sülü’ye Cevap Pazar Günü Verilecek

Sedat Peker 6. video ile yeniden gündem olacak. Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun TRT’de yayınlanan programda söyledikleri için Pazar günü açıklama yapacağını söyledi. İşte Sedat Peker 6. video ve açıklamaları.

Yaptığı açıklamalarla gündemi sarsan Sedat Peker 6. videosunu yükledi. Peker, Elazığ’da yapacağı mitingin iptal edilmesi için şu an kabinede olan bakanlardan birisinin bir yakınıyla görüştüğünü ileri sürdü.

Organize suç örgütü yönetmek suçlamasıyla aranan Sedat Peker 6. video ile gündeme yeniden oturacak.

Peker, kırılma noktalarını 2 madde ile anlattı. İlk kırılmanın Michael Rubin’in yazısı nedeniyle yaşadığını söyleyen Peker, “ABD’li stratejist Michael Rubin bir analiz yayınladı. Yayınladığı analizinde, benim devlet içinde çok etkili bir hale geldiğimi ve Tayyip Erdoğan’a asla bir ihanet içinde bulunmayacağımı ama Erdoğan sonrası dönem için benim belirleyeceğim birisini devletin başına getireceğimi, ülkeyi perde arkasından yöneteceğimi ileri sürdü. Buna inananlar oldu” ifadelerini kullandı.

Peker, “İkinci kırılma noktası Elazığ’da şehit ailelerine yaptığımız ziyarette yaşandı. O gün Mehmet Ağar beni aradı. Bugün Mehmet Ağar’ın ameliyat olduğunu öğrendim onun sonucu çıkana kadar onunla ilgili espiri yapmayacağım. Pelikancıları unutmadım ama bu ara Süslü Süleyman’a taktığım ondan bahsedeceğim” diye konuştu.

“BANA ‘CHP’NİN DE MİTİNGİ VAR, ORTALIK KARIŞABİLİR’ DEDİ”

Kırılma noktalarını anlatan Sedat Peker, Ağar’ın ve şu an kabinede olan bir bakanın geçmişte kendisini arayarak Elazığ Mitingini iptal etmesini istediklerini söyledi.

Peker, “Derin Mehmet bana ‘Elazığ mitingini iptal eder misin? O gün orada CHP’nin de mitingi var, ortalık karışabilir’ dedi. Bizim Kafkas-Karadeniz kültürümüzde şehit aileleri devlet başkanından bile önemli o nedenle iptal edemeyeceğimi söyledim. Daha sonra valilik kararıyla miting iptal edildi. İkinci kırılma noktası burası oldu. Biz tahakküm altına emir altına girecek insanlar değiliz” ifadelerini kullandı.

Videolarda masanın üstüne koyduğu kitaplarla dikkat çeken Peker, son videosunda Yılmaz Özdil’in ‘Son Cürret’ isimli kitabı koydu.

Peker’in videosu şu şekilde;


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Gündem ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!