3.3 C
İstanbul
Perşembe, Eylül 28, 2023
Ana SayfaGündemSedat Peker 7. Video ile Binali Yıldırım'ın Oğlu Erkan Yıldırım'ı Hedef Aldı!

Son Yazılar

Sedat Peker 7. Video ile Binali Yıldırım’ın Oğlu Erkan Yıldırım’ı Hedef Aldı!

Sedat Peker 7. video YouTube hesabı üzerinden yayınlanınca gündeme bomba gibi düştü. Sedat Peker’in arkasındaki yazı tahtası ve üzerindeki “İran, Mersin, Sabiha Gökçen” yazıları dikkat çekti. Peker’in konuşmasında Binali Yıldırım’ın oğlu Erkan Yıldırım hakkında söyledikleri sosyal medyada gündem oldu.

SEDAT PEKER 7. VİDEO

Sedat Peker, sosyal paylaşım sitesi YouTube hesabından yayınladığı 7. video ile Binali Yıldırım’ın oğlu Erkan Yıldırım’ı hedef aldı.

ARKASINDAKİ TABLO DİKKAT ÇEKTİ

Sedat Peker 7. video içinde kullandığı objeler dikkat çekti. Dubai’de olduğu bilinen Peker’in çekimleri gerçekleştirdiği odada değil, bir toplantı odasında olduğu görüldü. Peker’in arkasında bulunan yazı tahtasını üzerindeki “İran, Mersin, Sabiha Gökçen” yazıları ve tahtanın önündeki “Her Şey Seninle Başlar”, “Hz. Ali” ve Dostoyevski’nin “Ezilmiş ve Aşağılanmışlar” eserleri de dikkatlerden kaçmadı.

“BENİ BUNLARI AÇIKLAMAK ZORUNDA BIRAKMA”

Peker, arkasındaki tabloyu göstererek, “Beni bunları açıklamak zorunda bırakma eğer açıklarsam devlet uluslararası hukuk önünde suçlu duruma düşer bu yüzden uluslararası hukuku okuyorum ki devlete sıkıntı çıkartmayayım” ifadelerine yer verdi.

SAVAŞ BULDAN NASIL ÖLDÜRÜLDÜ?

Son videosunda, 90’lı yıllarda Çiller genelgesiyle öldürülen Kürt işadamları konusunda da konuşan Sedat Peker, Ağar’ın geçmişte uyuşturucu ticaretinde birlikte çalıştığı, Baybaşin, Cantürk, Buldan gibi kişileri kendi geçmişini temizlemek amacıyla ortadan kaldırdığını bunu da “teröre yardım” hikayeleri uydurup “Tansu hanımı” ikna ederek yaptığını söylemişti.

KUTLU ADALI CİNAYETİ NASIL İŞLENDİ?

Sedat Peker, bugünkü videosunda Atilla Peker’den bahsetmiş ve şunları anlatmıştı:

“1996’da Kutlu Adalı’nın cinayetine değineceğiz dedik. Söz namus. Biz o zaman Mehmet Ağar, Korkut Eken hep beraberiz. Çocuğuz o zaman. Bana genelde iş adamlarını yönlendiriyorlar, faili meçhullerden ziyade. Onları da anlatacağım. Bana dedi ki, “Kıbrıs’ta bir adam var, Kıbrıs’ı Rumlara satmak istiyor.” Dedim sana öz kardeşimi vereceğim, Atilla Peker’i. Uzmandır, sokaklarda yetişmiştir.

TWİTTER’DA TT OLDU

Peker’in iddiaları üzerine ‘Binali Yıldırım’ etiketi Twitter’da TT oldu. İşte Sedat Peker 7. video ile ilgili yorumlar.

sedat peker 7. video

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Gündem ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!