Perşembe, Aralık 7, 2023
Ana SayfaGündemSedat Peker Koronavirüse mi Yakalandı? Sedat Peker Sağlık Durumu Nasıl? İşte Son...

Son Yazılar

Sedat Peker Koronavirüse mi Yakalandı? Sedat Peker Sağlık Durumu Nasıl? İşte Son Bilgi

Organize suç örgütü kurduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker 6 gün sonra ortaya çıktı. Sedat Peker yazılarına ara vermesinin sebebini açıkladı. Sedat Peker sağlık durumu nasıl, koronavirüse yakalandığı doğru mu, işte detaylar.

Peker korona virüse yakalandığını ve hastalığının ağır geçtiğini ifade etti. Sedat Peker sağlık durumu nasıl?

Peker şunları yazdı:

1-Kıymetli dostlarım, öncelikle hepinizin mübarek Kurban Bayramı’nı kutlarım. Bu kutsal günlerin Yüce Milletimize, tüm İslam alemine, ayrıca da dünyada yaşayan tüm iyi insanlara esenlikler ve mutluluklar getirmesini Yüce ALLAH’tan dilerim.

2-Bulunduğum ülkede covid vakalarının çok az olduğu bilinmekte.Benim şansıma evdeki 3 görevli yardımcı bayan, 2 güvenlik görevlisi arkadaş, Türkiye’den beri yanımda olan bir yol arkadaşım,oğullarım Celalhan ve Boğaçhan,sevgili eşim,küçük kızım Mila ve ben corona virüse yakalandık.

3-Benim hastalığım biraz ağır geçiyor, akciğerimde küçük bir bölgeye de nüfuz etmiş ancak Yüce ALLAH’ın izniyle bize bir şey olmaz. Biz ne savaşlar gördük, bunlar bize olsa olsa tatbikat olur. Sizlerin duası ve Yüce ALLAH’ın yardımı bizimle olduktan sonra hiçbir şey olmaz.

sedat peker sağlık durumu nasıl

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Takiye yapılan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!