Salı, Mart 19, 2024
Ana SayfaGündemSedat Peker Nerede Olduğunu Açıkladı! Masadaki Kitap Dikkat Çekti!

Son Yazılar

Sedat Peker Nerede Olduğunu Açıkladı! Masadaki Kitap Dikkat Çekti!

Bir çok video yayınlayıp, devlet içerisinde neler olduğunu açıklayacağını belirten Sedat Peker nerede olduğunu da 3. videosunda açıkladı. Video’da masanın üzerinde bulunan Mark Winegardner’in ‘Baba’nın Dönüşü’ isimli kitabı ile neyi anlatmaya çalıştı? Peki parmağını keseceğini söyleyen ve parmaksız Sedat olarak anılmayı kabul eden Peker neyi anlatmaya çalıştı. Herkesin merak ettiği Sedat Peker nerede işte haberimizin detayında.

sedat peker nerede
sedat peker nerede

SEDAT PEKER NEREDE

Suç örgütü lideri olduğu iddia edilen Sedat Peker, kendisine yönelik operasyonlar sonrası başlattığı video serisinin üçüncüsünü çekti. Yayınladığı videoda Peker, Dubai‘de bulunduğunu ve Türkiye’ye dönmeyeceğini söyledi.

Sedat Peker nerede olduğunu açıkladı fakat 3. videosunda başka detaylara da yer verdi. İstanbul’daki adamlarına ve ailesine yönelik gerçekleştirilen operasyonlardan sonra, yurt dışında bulunan organize suç örgütü lideri Sedat Peker’den yanıt gecikmemişti. Youtube kanalında bir video serisine başlayarak ortaya farklı iddialar atan Peker, son paylaşımında da yine gündem olacak açıklamalar yaptı.

SEDAT PEKER DÖNECEK Mİ?

Sedat Peker nerede olduğunu açıkladı ve kesinlikle Türkiye’ye dönmeyeceğini de söyledi. Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai emirliğinde bulunduğunu ifade eden Peker, Türkiye’ye dönmeyeceğini belirtti. Peker, “Benim oraya dönmem artık bundan sonra mümkün değil. Gelmem… Zaten getirmek için her şeyi yapıyorsunuz. Siz alın getirin. Ben kendim gelmeyeceğim. Dubai’deyim. Diyet olarak parmağımı koyduğum her şeye sadığım. İki tane müfettiş yollayın buraya. Yalan makinesi alıp gelsinler. Kamerayı açıp makineye bağlayın beni. Yalan söylediğimde parmağımı keselim. Ben ‘Parmaksız Sedat’ olarak anılmayı göze aldım da lütfedip 2 müfettiş yollamayı da siz göze aldın.” ifadelerini kullandı.

sedat peker nerede
sedat peker nerede

BABANIN DÖNÜŞÜ KİTABI

Videolarında çeşitli kitaplarla mesaj veren Peker’in bu videoda ise önünde Mark Winegardner’in ‘Baba’nın Dönüşü’ isimli kitabı yer aldı. Kitap, Corleoneler isimli mafya ailesinin Soğuk Savaş dönemindeki hikayesini anlatıyor.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Gündem ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!