Cuma, Aralık 8, 2023
Ana SayfaGündemSedat Peker'den Ayda 10 Bin Dolar Alan Siyasetçi Kim?

Son Yazılar

Sedat Peker’den Ayda 10 Bin Dolar Alan Siyasetçi Kim?

Sedat Peker twitter hesabı üzerinden yeni açıklamalar yaptı. 6 Haziran Pazar günü yayınlanmak üzere yeni bir video yükleyeceğini açıklayan Sedat Peker 9. videosu ile ayda 10 bin dolar alan siyasetçi kim açıklayacağını paylaştı.

AYDA 10 BİN DOLAR ALAN SİYASETÇİ KİM?

İşte Sedat Peker’in paylaşımları:

Bazı maaşı namusu kadar olan gazeteciler benim bu pazar Tayyip abiyle helalleşmek için çekeceğim videoyu 14 Haziran’da Sayın Joe Biden ile yapacağı görüşmede Tayyip abinin elini zayıflatmak için çekeceğimin propagandasını yapmaktalar.

Yani bana ajan diyorlar Tayyip abiyle helalleşme videosunu 14 Haziran sonrasına bırakıyorum ama söz namus çekeceğim. Bu pazar para alan milletvekilini, pammıköreni ve süslü sülümanı kibrit kutusuna sokacağım. Kırk yaşından genç kardeşlerim bu hafta çok eğleneceğiz hem de çok.

Bana geri adım attı diyen kardeşlerim; bizde geri adım olmaz. Hep ileri hep ileri. Ancak siz insan psikolojisinden, toplum sosyolojisinden, sözlü savaş sanatından bir haber olduğunuz için böyle yorumluyorsunuz. Bana güvenin. Tayyip abiyle ölüm bile olsa karşılıklı helalleşeceğiz.

CHP Soruyor: Ayda 10 bin dolar alan siyasetçi kim?

CHP, il binalarından toplatılan ve mahkemelere taşınan “128 milyar dolar nerede?” pankartının ardından bu kez de İçişleri Bakan’ı Soylu’nun gündeme getirdiği “Sedat Peker’den ayda 10 bin dolar alan bir siyasetçi var” sözlerini pankarta taşıdı. İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun Twitter hesabında paylaştığı pankartta “Mafyadan aylık 10 Bin dolar alan siyasetçi kim?” ifadesine yer verildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, suç örgütü liderliğinden hüküm giymiş Sedat Peker’in bir siyasetçiye “her ay 10 bin dolar gönderdiği” şeklindeki açıklamasıyla ilgili tartışmalar devam ediyor. CHP İstanbul İl Başkanlığı ve 39 ilçe başkanlığı binasına, “Mafyadan aylık 10 Bin $ alan siyasetçi kim?” pankartı astı.

Soruyu sık sık dile getiren CHP, yeni bir adım attı. “128 milyar dolar nerede?” afişlerinin ardından şimdi de “Mafyadan aylık 10 Bin $ alan siyasetçi kim?” sorusunun yer aldığı pankartları İstanbul İl Başkanlığı ve 39 ilçe başkanlığı binasına astı.

AYDA 10 BİN DOLAR ALAN SİYASETÇİ KİM PANKARTI!

Binaya asılan pankartın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, “Sahi, mafyadan aylık 10 bin dolar alan siyasetçi kim? İstanbul’da il başkanlığımız ve 39 ilçe başkanlığımızdan soruyoruz” notunu düştü.

İşte o pankart:

10 bin dolar alan siyasetçi kim
CHP Pankartı: 10 bin dolar alan siyasetçi kim?

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Gündem ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!