3.3 C
İstanbul
Çarşamba, Eylül 27, 2023
Ana SayfaTakiyeSedat Peker'in 5. Videosunda Söylediği 'Düşkün Abdülkadir' Kimdir?

Son Yazılar

Sedat Peker’in 5. Videosunda Söylediği ‘Düşkün Abdülkadir’ Kimdir?

Sedat Peker’in 16 Mayıs’ta yayınlanan videosunda ismini zikrettiği Düşkün Abdülkadir kimdir? İşte herkesin merak ettiği Abdülkadir Selvi kimdir, Sedat Peker’in neden videosunda adı geçiyor?

DÜŞKÜN ABDÜLKADİR KİMDİR

‘Daha yeni başladık… Parça parça koparacağım etlerinizi’ diyerek sonlandırdığı 5. videosunda adı geçen Düşkün Abdülkadir kimdir, yani Abdülkadir Selvi iddialara ne cevap verecek?

Abdülkadir Selvi’nin 16 Temmuz 2020 tarihinde Hürriyet Gazetesi’nde yayımlanan ‘Kılıçdaroğlu FETÖ’yü aklıyor‘ başlıklı yazısı da twitter’da trend topic oldu.

Yıllar önce terör örgütü lideri Fethullah Gülen’i ziyareti sırasında çekilen fotoğrafları sonrasında, çok eleştirilen Abdülkadir Selvi’nin, yazısı ile CHP liderini hedef alması okuyucuları çok şaşırtmıştı. (Bu bir takiye haberidir)

abdulkadir selvi fethullah gülen
düşkün abdülkadir kimdir

Düşkün Abdülkadir Sıfatını Neden Kullandı?

Abdülkadir Selvi’nin 14 Mayıs 2021’de ‘Sedat Peker’i kim kullanıyor‘ başlıklı yazısı ise Sedat Peker’i kızdırmış, Peker de düşkün abdülkadir diyerek tiye almıştır. Yani dünü unutan, dün ne yaptığını hatırlamayan kişi olarak tanımlamıştır.

Selvi yazısının “Peker’i kim koruyor, kim konuşturuyor?” başlıklı bölümünde şunları yazmıştı:

Mafya denilince akla gelen her şey var Sedat Peker’de. Bir mafya liderinin iddialarını doğru kabul edip, mafya ile mücadele edenleri mi suçlayacağız? Sedat Peker orada bir gün dahi kendi imkânlarıyla bulunamaz. Tutunamaz.

Daha da önemlisi Sedat Peker orada kendi adına iktidara bu savaşı açamaz. Orada bir istihbarat servisinin desteğiyle korunur ve bir istihbarat servisinin planları doğrultusunda konuşur.

Peker’i orada koruyup konuşturan 15 Temmuz gecesi Erdoğan için ha düştü ha düşecek diye takip eden Birleşik Arap Emirlikleri’nin veliaht prensi olmasın? Yapılacak olan şu, Sedat Peker paketlenip Türkiye’ye getirilmeli ve yargıda hesabı sorulmalı. AK Parti, Sedat Peker’le başlatılan yeni kaset sürecini ciddiye almalı.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Takiye yapılan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!