Ana Sayfa Cinsellik Çaktırmadan Lafı Sekse Odaklayan Cinsel Emoji Anlamları

Çaktırmadan Lafı Sekse Odaklayan Cinsel Emoji Anlamları

Sanal alemde hoşlandığınız kişiyle konuşurken, konu cinselliğe gelebiliyor. Peki yazışmalarda cinsel emoji anlamları nasıl yorumlanıyor?

1
3070
cinsel emoji anlamları

Canlıların yaşam döngüsünde en normal şeylerden birisi cinselliktir. Günümüz teknolojisinde insanlar çoğu zaman mesajlaşma uygulamaları ya da sosyal medya üzerinden haberleşiyorlar. Bu konuşmalar sırasında elbette çoğu zaman konu cinselliğe gelebiliyor. Peki sohbet esnasında kullanılan cinsel emoji anlamları nelerdir, cinsellik emojisi ya da cinsel emojiler hangileridir, sex için yalvaran emoji hangisi biliyor musunuz işte detayları yazımızda.

Cinsel Emoji Anlamları

cinsel emoji anlamları

Bugün 25 seks emojisine ve anlamlarına bir göz atacağız. İçinde bulunduğumuz dijital çağda iletişim sözcüklerin ötesine geçerek semboller alanına taşınmıştır. Kalpli gözler, şeftali, patlıcan; bu emojiler, seks dünyasında kendi hayatlarına kavuştular. Samimi konuşmalarda niyetleri, arzuları ve duyguları iletmenin eğlenceli ve incelikli bir yolu haline geldiler.

cinsel emojilerin anlamları

Peki bu kullanılan cinsel emoji anlamları nedir, biliyor musunuz? Pek bilginiz yoksa endişelenmeyin! Sizin için seks emojilerinin gizli dilini çözmek için buradayız. O halde, sizi 25 popüler seks emojisi ve bunların gizli anlamları arasında eğlenceli, çapkın bir yolculuğa çıkarırken kemerlerinizi bağlayın. Metin oyununuzu renklendirmenin zamanı geldi!

Patlıcan Emojisi: Penis

cinsel emoji anlamları

Bu emoji, genellikle penisi temsil etmek için kullanılan şekli nedeniyle seks veya flört sohbetlerinde oldukça popülerdir. Özellikle sexting yaparken patlıcan emojisi cinsel arzuyu veya niyeti ima etmek için kullanılabilir. Bu tür düşünceleri açık bir dil kullanmadan ifade etmenin eğlenceli ve dolaylı bir yoludur.

Acı Biber Emojisi: Fantazili Cinsellik

cinsel emoji anlamları

Cinsel emojilerin anlamları açısından acı biber emojisi, yatak odasında ısıyı artırmaya hazır olduğunuzu belirtmek için kullanılır. Kendi heyecanınızın veya daha fantazili, cüretkar bir cinsel deneyim arzunuzun ifadesi olarak kullanılabilir.

Sen giderken ben dönüyordum (Gülücük)

cinsel emoji anlamları

Bu emojiyi kullanan erkek ya da kadına temkimli yaklaşmalısınız. Aslında bunu kullanarak diyor ki “seni cebimden çıkarırım”.

 • Çok fit görünüyorsun, kaç kilosun?
  Bu konunun seni ilgilendirdiğini hiç düşünmüyorum 😊

Peki siz karşınızdaki kişinin duygularını cinsel emoji anlamları ve yorumları ile anlayabiliyor musunuz? Yaşadığınız bir konuşmayı belki bizimle yorumlar bölümünde paylaşmak istersiniz.

Şeftali Emojisi: Kalça

Bu emoji genellikle birinin kalçasını arzulu veya müstehcen bir şekilde aklına getirmek için kullanılır. Şeftali rengi yuvarlak şekli ve şeftali tonu, onu bu tür konuşmalar için mükemmel bir aday haline getiriyor. Ek olarak, birisinin çekici bir poposu varmış gibi göründüğünü şaka yollu olarak ima etmek için de kullanılabilir.

Çok Utandım (Utangaç Maymun)

Bu emojiyi kullanan kızlar ve erkekler iletişime açıktırlar ve aslında istemem yan cebime koy demekteler.

 • – Dudakların çok güzel, sıcacık görünüyor.
  – Gerçektenmi doğru mu söylüyorsun? 🙈

Cinsel emoji anlamları bilindiği taktirde, karşınızdaki kişinin duygularını daha iyi anlarsınız. Bu sebeple dersinize iyi çalışın!

Ben de istiyorum ama cesaretim yok

Bu emojiyi alıyorsanız, karşınızdaki kişiyi korkutmamalısınız. Yazışmalarınızı daha dikkatli yapmanızı tavsiye ederim.

 • Yani nasıl yapıyorsun, neticede bu bir ihtiyaç aynı zamanda!
  Ben de bazen istiyorum ama korkularım var… 😩

Siz de emojilere sık sık anlam katan insanlardansanız, cinsel emoji anlamları ile karşınızdakinin ne demek istediğini daha kolay anlayabilirsiniz.

Hepimiz insanız, ben de senin gibi düşünüyorum

Çok merak ettiğiniz bir şeyi sorduğunuzda bu emoji cevap olarak geliyorsa, “evet ben de aynı fikirdeyim” denmek istenmektedir.

 • Cinsellik hakkında ne düşünüyorsun, sence nedir?
  Sevginin arzulama halidir, ihtirastır. 😍

Ben de çok istiyorum tatlım

Duygusal sapık kadınların emojisi. İçinde aşk olsun mümkünse.

 • Vücudunda estetik var mı göğüs dekolten güzel görünüyor da…
  Mersi canım, ben de fiziğimi beğenirim, spor yapıyorum 😘

Seni yorarım, hem de hiç durmam

Bu yazışmada cinsel emoji anlamları hakkında bilgi sahibi olmak yetmez. Seks pozisyonları hakkında da bilginiz olmalı.

 • Pozisyonlar içinde en fazla hangisini seversin?
  Hiç fark etmez ki 😋

Mutlu insan tipi, “senle her şeye varım” diyor!

 • Daha önce biriyle seviştin mi?
  Tabi ki, hem severim hem de ihtiyaç! 😂

Sex için yalvaran emoji

Partneri ile konuşurken bir de sex için yalvaran emoji kullanımı var. İşte o emoji:

sex için yalvaran emoji

Emojilerin Bilinmeyen Anlamları! Gerçek Anlamını Bilmediğiniz Emoji ve Anlamları yazımızı mutlaka okumalısınız!

Ter Damlacıkları Emoji: Erkek Orgazmı

Ter damlacıkları emojisi genellikle seks yaparken cinsel heyecanı veya uyarılmayı belirtmek için kullanılır. Cinsel bir bağlamda, birinin başka bir kişiyi çekici bulduğunu ve onun tarafından tahrik edildiğini gösterebilir. Bu emoji aynı zamanda bir erkeğin orgazm yaşadığını belirtmek için de kullanılabilir.

Ateş Emojisi: Seksi tutku

Ateş emojisi genellikle cinsel arzuyu veya tutkuyu ifade etmek için kullanılır. Genellikle birinin başka bir kişiyi son derece seksi bulduğunu ve şehvetli düşüncelerle dolu olduğunu ifade etmenin bir yolu olarak kullanılır. Başka bir deyişle, gönderenin alıcıyla gerçekten ilgilendiğini ve işleri daha da ileri götürmek istediğini gösterir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer GOYGOY yazılarımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz