3.3 C
İstanbul
Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaKim KimdirSeks Videosu Görüntüleri İddiası ile Gündeme Gelen Ağrı İŞKUR Müdürü Gıyas Güven...

Son Yazılar

Seks Videosu Görüntüleri İddiası ile Gündeme Gelen Ağrı İŞKUR Müdürü Gıyas Güven Kimdir, Nereli, Evli mi?

Gıyas Güven ile ilgili inanılması zor iddia. Bir kadınla seks videosu olduğu iddia edilen Gıyas Güven kimdir, nereli, kaç yaşında evli mi, çocuğu var mı?

Ağrı İŞKUR Müdürü Gıyas Güven’in minibüs benzeri bir araç içinde çekildiği iddia edilen görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. 43 yaşında, evli ve 3 çocuk babası olan Güven’in ortaya çıkan görüntülerinde bir kadınla ilişkiye girdiği iddia edildi. Güven’in iş bulma bahanesiyle kandırdığı kadınlarla birlikte olduğu iddia ediliyor. Peki Gıyas Güven kimdir, nereli, kaç yaşında evli mi, çocuğu var mı?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Ağrı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü olarak görev yapan Gıyas Güven’in internete düşen ve iddiadan ibaret olan cinsel ilişki görüntüleri sosyal medyada büyük ses getirdi. Bu iddia sonrasında Gıyas Güven kimdir, merak konusu oldu!

CİNSEL İLİŞKİ GÖRÜNTÜLERİ GÜNDEM OLDU

43 yaşında olan ve 2013 yılında kuruma atanan Güven’in minibüs benzeri aracın arka koltuğunda bir kadınla ilişkiye girdiği iddia edilen anların yer aldığı fotoğraflar kısa sürede gündem oldu.

Peki Gıyas Güven kimdir, nereli, kaç yaşında evli mi, çocuğu var mı?

“KADINLARI İŞ BULMA BAHANESİYLE KANDIRIYOR” İDDİASI

Kadınları iş bulmayla kandırdığı iddia edilen İŞKUR İl Müdürü Gıyas Güven’in kendi aracı içinde buluşarak çok sayıda kadınla buluştuğu iddialar arasında.

GIYAS GÜVEN KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

1979 yılında doğdu. Lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamladı. Memuriyet hayatına TEDAŞ’ta başladı. Aynı Kurumda memur, İnsan Kaynakları Şefi, İnsan Kaynakları Şube Müdürü ve İdari ve Mali İşler İl Müdür Yardımcısı görevlerinde bulunduktan sonra 2013 yılında Kurumumuza atandı. Ağrı İŞKUR İl Müdür Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra Ağrı İŞKUR İl Müdürlüğü görevine atandı. Evli ve üç çocuk babasıdır.

TWİTTER HESABI KAPATILMIŞ

gıyas güven kimdir

İşkur web sitesinde Gıyas Güven’in biyografi sayfasında paylaşılan Twitter hesabının kapatılmış olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Ağrı İŞKUR Müdürü Gıyas Güven henüz bir açıklama yapmadı.

SOSYAL MEDYADA GELEN TEPKİLER

Arif Kocabıyık 27 Eylül’de Duyurdu: Görevden alınan Ağrı eski işkur Müdürü Gıyas Güven bu fotoğrafları paylaştığım için benden şikayetçi olmuş..

AĞRI’NIN İLÇE BAŞKANI MEHMET NURİ YILDIZ’IN DİL VİDEOSU İLGİ ÇEKTİ

Video’nun sağ üst kısmının kırpılmış olduğu, burada bir kadının görüntüsü olduğu iddia ediliyor. Bununla birlikte başkanın istifa ettiği de sosyal medyanın gündeminde.

İşte Ağrı İlçe Başkanı Mehmet Nuri Yıldız’ın videosunun tamamı:


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Kim Kimdir kategorimizde en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!