Pazar, Mart 31, 2024
Ana SayfaSoru - CevapSevgilisine Aşık Erkek Nasıl Öpüşür

Son Yazılar

Sevgilisine Aşık Erkek Nasıl Öpüşür

Sevgilinizin öpme tarzıyla sizi ne kadar sevdiğini anlayabilir misiniz? Peki seven erkek nasıl öpüşür? İşte bunu anlayacağınız 12 örnek.

Aşk söz konusu olduğunda, eylemler genellikle kelimelerden daha yüksek sesle konuşur. Ve bazen, hayatınızdaki erkeğin size verdiği farklı öpücük türleri size ne kadar aşık olduğunun ve sevdiğinin en büyük ilanıdır. Bu yazımızda seven erkek nasıl öpüşür, öpüşme tipinden size ne kadar aşık olduğunu nasıl anlarsınız, tek tek açıklıyoruz.

Elbette, bir aradayken oturup günlük yaşadıklarınızı, bunların yaşattığı duyguları konuşarak geçirmeyi seven insanlar var, ancak bu insanlar nadirdir, istisna olma eğilimindedir.

Kadınını seven erkek nasıl öpüşür?

seven erkek nasıl öpüşür

Genel olarak, bir erkeğin sizin hakkınızda nasıl hissettiğini anlamaya çalışıyorsanız, onun öpüşme tarzını anlamak, kalbinin en derin kısımlarında neler olup bittiğine dair bir fikir verebilir.

Öpüşmek beyninizde, şefkat ve bağlanma duygularını harekete geçirdiği için genellikle “aşk hormonu” olarak anılan oksitosin hormonunun patlaması da dahil olmak üzere kimyasal bir reaksiyona neden olur. 2013 yılında yapılan bir araştırmaya göre oksitosin, erkeğin hayatındaki kadınla bağ kurmasına ve tek eşli kalmasına yardımcı olmak için özellikle önemlidir.

Ve daha da iyisi, aşağıda açıklanan öpücük türlerinin ardındaki anlamı öğrendikten sonra, sizin ve sevdiğiniz kişinin iletişim kurabileceği yeni bir sözlüğe sahip olacaksınız. Peki seven erkek nasıl öpüşür, öpüşme tipinden size ne kadar aşık olduğunu nasıl anlarsınız, tek tek açıklayayım.

Erkeğinizin sizi ne kadar sevdiğini gösteren öpücük türleri:

seven erkek nasıl öpüşür

1. Dudaklar üzerinden öpmesi.

Anlamı: Sevginize gerçekten değer veriyor.

Hızlı, oldukça kuru, genellikle ağzı kapalı bir öpücük, sevgi dolu bir ilişki içindeki bir erkeğin merhaba ya da hoşçakal deme şeklidir.

Evde kimsenin göremeyeceği bir yerde sizi böyle öpüyorsa, bu onun rutininin ve hayatının değerli bir parçası haline geldiğinizin bir işaretidir. Seni herkesin içinde böyle öperse, bu sana ve çevrenizdekilere ilişkinizin onun için ne kadar önemli olduğunun ilanı olduğunu bilmelisiniz.

2. Başının üstünden öpmesi.

Anlamı: Sana her zaman sahip çıkmak, seni her şeyden korumak istiyor.

Bir erkek seni başının üstünden öptüğünde, bu seni koruduğu anlamına gelir. Bu, seni kendinden bile daha fazla önemsediğini ve size değer verdiğini, sizinle bir ilişkiyi paylaşmayı sevdiğini ve onun için dünyanın en önemli kişisi olduğunuzun sözel olmayan ifadesidir.

Bu öpüşme tarzı tatlı, aşkına düşkün ve sizi sevdiğinin göstergesidir.

3. Elinden öpmesi.

Anlamı: Bu onun için bir flört türü.

Bir erkek elinizi öperse birkaç şeyden emin olabilirsiniz, bunlardan ilki aşırı özgüvenli ve biraz da şovmen olmasıdır. Bir Avrupa kraliyet ailesinin üyesi değilseniz, bir kadının elini öpmek cesaret ister.

Seni elinden öpen bir erkek tamamen kur yapıyor olabilir. Bu, sana karşı olan hislerinin gerçek olmadığı anlamına gelmez, ama muhtemelen kendini hazırlamalısın, çünkü seninle flörtleşmek istiyor.

Eğer evliyseniz de, sizin onun için bir kraliçe kadar değerli olduğunuzu vurgulamak istiyordur.

4. Bileğinizin iç kısmından öpmesi.

Anlamı: Masum görünse de cinsellik yaklaşıyor.

Bir erkek bileğinizin içini öperse, onu tüm kıyafetlerinizi yırtmaktan alıkoyan tek şeyin toplum içinde bulunuyor olmanız olduğundan emin olabilirsiniz.

Sizi bileğinizin içinden öptüğünde, bir kadının vücudunun nasıl çalıştığını bildiğini ve bu bilgiyi iyi bir şekilde kullanmaktan korkmadığını söylüyor. Bunu yaparken göz teması kurması amacını daha da belli eder.

5. Boynundan öpmesi.

Anlamı: Sana karşı güçlü romantik duyguları var.

Çıktığın adamın vampir olmaması koşuluyla bu tür bir öpücük harika anlamlar içerir.

Boynundan öpmek romantik bir tekliftir. Seni boynundan öperse, seni istediğini söylüyor ve tek kelime etmeden şimdi senin de ona ayak uydurmanı bekliyor – ve bu çok etkili.

6. Dil kullanarak öpmesi.

Anlamı: Sana tamamen aşık.

Bir Fransız erkeği sizi öptüğünde, özellikle de ellerini yüzünüzü avuçlamak için kullandığında, bilsin ya da bilmesin, size ne kadar aşık olduğunu ortaya koyuyor.

Fransız öpücüğünü gençlik yıllarımız ve saatlerce sevişmemizle ilişkilendirme eğilimindeyiz. Bu öpüşme tarzı, senden ne kadar etkilendiğini göstermenin bir yolu.

7. Yanaktan öpmesi.

Anlamı: O senden o kadar hoşlanmıyor.

Yanaktan öpmek, dili kullanarak öpmenin tam tersidir. Pek çok açıdan, dil ile öpmek istediğinizde sizi yanaktan öpen adamın, iş arkadaşıyla tokalaşmak istemesinden bir farkı yoktur.

Seni yanağından öpen bir adam sana değer verdiğini ama seni asla çıplak görmek istemediğini ve seninle sevişmeyi düşünmediği anlamına gelir.

8. Gözlerinden öpmesi.

Anlamı: Seni gerçekten değerli görüyor.

Bir erkek seni gözünden öptüğünde, bu garip gelebilir. Ve yeterince dürüst ve makul olduğunun da bir işaretidir. Göz tipik olarak erojen bir bölge olarak kabul edilmez. Fakat gözlerinizden öpmesinin kötü bir anlamı da yoktur.

Ama bir erkeğin seni gözünden öptüğünde, seni ve dünyayı görme biçimini sevdiğini söylediğini bilmek hoşuna gidebilir. Bu, biraz aptalca görünse bile, bunu ifade etmesi gerektiğini o kadar keskin bir şekilde hissettiği bir sevgi ve beğeni jestidir. Bunu yapıyor çünkü sevildiğinizi ve tapıldığınızı bilmenizi istiyor.

9. Alnından öpmesi.

Anlamı: Seni vücudundan daha fazlası için seviyor.

Bir erkeğin seni alnından öpmesi tuhaf olabilir çünkü biraz babacan görünebilir ve bunda belli bir düzeyde bir şeyler olabilir. Seni alnından öptüğünde yanında olacağını ve seni korumak istediğini söylüyor. Ayrıca sadece vücudunuzu değil, tüm ruhunuzu sevdiğini söylüyor.

10. Karnından öpmesi.

Anlamı: Senin yanında rahat.

Bir erkek seni karnından öperse, seninle %100 mutlu olduğunu ifade ediyordur ve senin de onunla birlikteyken aynı şekilde hissettiğine inanır. Hepimiz karnımızın nasıl göründüğü konusunda çok mutlu olmayabiliriz, bu yüzden oranızdan sizi öpen bir adam, savunmasızlığınızı onunla paylaştığınız için size teşekkür ediyor. Ayrıca sana ilgi gösterdiğini göstermek istiyor.

Bu tür bir öpücük, sizden bir bebek sahibi olduğunu hayal edebileceği anlamına da gelebilir. Sadece söylüyorum.

11. Göğüslerinden öpmesi.

Anlamı: Tamamen seninle yatmak üzere – ya da en azından istiyor.

Sizi bu kadar içten öpmesi, onun özenli ve deneyimli olduğunu size gösterme şeklidir.

Onu öpmekten ve bundan sonraki her şeyden istediği kadar zevk almanı istiyor.

12. Omzundan öpmesi.

Anlamı: Sana tamamen güveniyor.

Omzunuzu öptüğünde, bilinçaltında kalbini, bedenini ve ruhunu size teslim ediyor ve yaslanmak için orada olduğunuz için teşekkür ediyor. Her şeyden önce sana güvendiğini ve seni takdir ettiğini söylüyor.

Fiziksel ve duygusal olarak size ilgi duyuyor. Sevildiğini hissetmeni istiyor ve seninle olan güçlü duygusal bağını sana gösteriyor.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SORU-CEVAP kategorimizdeki diğer yazılar için ise buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!