Perşembe, Nisan 11, 2024
Ana SayfaSözlerSevgiliye En Duygusal Özür Mesajı

Son Yazılar

Sevgiliye En Duygusal Özür Mesajı

Yanlış olduğumuz durumlarda özür mesajları ilişkiyi yoluna sokabilir. Sevgiliye özür mesajı olarak uzun, kısa ve duygusal sözleri derledik.

Özür dilerim demek bir erdemdir, sizi küçültmez, aksine yüceltir. Karşılıklı duyguların net ve saf olması gereken bir ilişki içinde olmak, her iki kişinin de özverili çabasını gerektirir. İki insan aşık olduğunda bazen araları bozulabilir. Bu olduğunda, sosyal ahlak gereği, yanlış tarafın rahatsız olan taraftan özür dilemesini gerektirir. Bir kız arkadaş için, bir erkek arkadaş için veya eşe, kocaya, arkadaşa bazı iyi düşünülmüş dokunaklı özür mesajları, gergin bir durumu çözmek için gereken tek şey olabilir. İşte bu yazımızda sizlerle eşe, kocaya, arkadaşa sevgiliye özür mesajı olarak kullanılabilecek uzun, kısa, anlamlı ve duygusal mesajları derledik.

İlişkilerin inişleri ve çıkışları vardır ve bilerek ya da bilmeyerek neredeyse her zaman birbirimizi incitiriz. Yine de yanıldığınızda, hata yaptığınızda ilişkinizi kurtarmanın en iyi yolu sadece özür dilemektir. İşte ne kadar üzgün olduğunuzu ifade etmek için eşe, kocaya, arkadaşa, sevgiliye özür mesajı olarak kullanılabilecek uzun, kısa, anlamlı ve duygusal mesajları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sevgiliye en duygusal özür mesajı

Bu sefer yanlış anladım. Asla öyle olmasını istemedim. Sevgilim, hatamı affet. Bir daha böyle bir şey olmayacak, sensiz yapamıyorum.

Sen hayatım boyunca başıma gelen en güzel şeysin. Sana bu kadar acı çektirdiğim için özür dilerim. Beni affetmek için kalbinde bir yer bul. Sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Sana karşı zalim oldum ve sana çok acı çektirdim. En içten özürlerimi kabul et. Affetmeyeceksin belki, haklısın. Fakat affedersen bu hatalarımı bir daha asla tekrarlamayacağım.

Seni asla ağlatmak istemedim; lütfen beni affet meleğim. Derslerimi aldım ve aynı hata bir daha olmayacak.

Bu özür mesajını yazarken çok şey karaladım. Korktuğum bir şey varsa o da seni kaybetmek. Birlikte uzun bir yol kat ettik ve geçmişteki tüm hatalarım için içtenlikle özür dilerim. Lütfen beni affet aşkım.

İçtenlikle söylüyorum hayatım sensiz eksik sevgilim. Kavga ve yanlış anlama için özür dilerim ve sonuna kadar sana sadık olacağıma ve her zaman yanında kalacağıma söz veriyorum.

Birlikte gülüp film izlediğimiz en güzel anları özlüyorum. Yanıma dön, çünkü kalbim sensiz boş. Yaptığım yanlışlar için üzgünüm.

Seni ağlattığım için neşemi ve gülümsememi kaybettim. Bugün kendimi çok yalnız hissediyorum. Tüm hatalarım için özür dilerim ve hayatıma geri dönmeni dilerim. Beni affet.

Artık bana inanmadığını biliyorum. Ama inan bana, niyetim seni incitmek değildi. Bu sadece bir anlık bir kızgınlıktı. Beni affet. Sana verdiğim tüm acıları telafi etmem için bana şans ver.

Gitmemeliydim, özellikle olanlardan sonra. Üzgünüm ve bir daha bu kadar düşüncesiz olmayacağıma söz veriyorum. Beni Affet lütfen.

Hatalarından ders alan biriyim. Seni çok seviyorum ve her şeyi düzelteceğime söz veriyorum. Lütfen beni affet.

Sevgiliye anlamlı özür mesajları

Sevgili aşkım, sana yalan söyledim çünkü seni kaybetmek istemiyorum. Söz veriyorum bir daha olmayacak. Lütfen bana bir şans daha ver. Seni çok seviyorum.

Tatlım, lütfen en içten özürlerimi kabul et. Benim için sen her şeysin. Sen yanımda olmadan hayatı hayal edemiyorum. Lütfen özrümü kabul et ve hayatıma geri dön.

Kızgınlığımı haklı çıkaracak bir kelimem yok ve gerçekten özür dilerim, bilmeni istiyorum.

Beni neden bu kadar görmezden geldiğini biliyorum. Sana verdiğim tüm acılar için kendimi suçlu hissettiğimi söylemek istiyorum. Beni affet ve her şeyi normale döndürmem için bana bir şans ver.

Sensiz kendimi çok kötü hissediyorum, ama seninleyken böyle değildim. Farklılıklarımız olabilir ama sen her zaman her şeyim olarak kalacaksın. Bana geri dön aşkım. Sana ihtiyacım var.

Yanlış yaptığım her şeyi telafi etmek için yapabileceğim hiçbir şey yok. Sadece benim için ne kadar önemli olduğunu ve sert davranışlarım için ne kadar üzgün olduğumu bilmeni istedim. Lütfen özrümü kabul et tatlım.

Seni kendimden uzaklaştırdığım ve daha önce hiç hissetmediğin korkunç şeyler hissettirdiğim için özür dilerim.

Sevgiliye romantik özür mesajı

İnisiyatif alın ve kız arkadaşınızdan sorumlu bir adam olduğunuzu göstermek için önce sizi affetmesini isteyin. İşte ona gönderebileceğiniz kız arkadaşa, sevgiliye özür mesajları.

Küçük gururumun ilişkimizin önünde durmasına izin verdiğim için özür dilerim. Seni hiçbir şekilde mutsuz etmek istemedim, beni affet.

Ruhum kurudu ve senin için ağrıyor. Aşkının bereketinin tekrar üzerime yağması için dua ediyorum. Seni çok seviyorum, özür dilerim her şey için.

Beni affedersen bir daha böyle bir şey yapmayacağımdan emin olmanı isterim. Affetmezsen de canın sağ olsun. Sen sevdiğim kişisin ve benim için dünyalara bedelsin her zaman.

Yağmurun yağmasını izlerken gözlerim yaşlarla doluyor. Birlikte geçirdiğimiz zamanları hatırlıyorum. Yağmur tenimi ıslatırken aşkımızı hatırlıyorum ve seni incittiğim için ne kadar aptal olduğumu…

Sana böyle sinirli ve anlayışsızca davrandığım gerçekten aptal olduğumu düşünüyorum. Sen başıma gelen en harika şeydin. Lütfen özrümü kabul et. Bir daha aynı hatayı yapmayacağım.

Bizim seninle hayallerimiz vardı, yanak çukurunu sevdiğim, minik yüzlüm. Herkes hata yapabilir, bunları konuşarak çözebileceğimize inanıyorum. Lütfen beni dinle önce, seni seviyorum.

Ben hala senin çok sevdiğin kişiyim. Hiçbir şekilde değişmedim. Bu sadece benim niyetim olmadan meydana gelen bir hata. Seni seviyorum tatlım. Üzgünüm, lütfen beni affet.

Aşk güzel bir şeydir. Sen ve ben birbirimiz için yaratıldık. Lütfen küçük farklılıklarımızın bizi ayırmasına izin verme. Geri gel ve birliğimizi yeniden inşa edelim. Seni hala çok seviyorum.

Dünyanın en iyi insanının gülümsemesini özlüyorum. Dünyam donuk ve karanlık çünkü sevgilimi çok üzdüm. Üzgünüm tatlım. Lütfen şimdi bana en güzel gülümsemeni ver! Affet beni.

İşleri yoluna koymak için affını istemek için yazıyorum. İlişkimizi yeniden canlandırmak istiyorum. Hayatımda ne kadar önemli olduğunu göstermem için bana bir şans daha ver.

Bana ikinci bir şans ver, ben de işleri düzelteyim. Bu dünyada sen benim tek aşkımsın.

Eşe (sevgiliye) yürekten dokunan özür mesajları

Akıllı bir kocaysanız, eşinize bir özür mesajı yazarak hatanızı kabul edebilirsiniz. İşte eşe (sevgiliye) gönderilecek en anlamlı özür mesajları:

Keşke sana ruhumu kemiren utancı gösterebilseydim. Lütfen özrümü kabul et, sevgili karım. Yemin ederim hep istediğin koca olacağım.

Lütfen beni affet. Lütfen geri gel ve birlikte güzel bir ev inşa edelim. Sen benim arzuladığım kadınsın ve sensiz bir an bile kalmayı hayal edemiyorum.

Bu olmasını asla beklemediğim bir şey. Böyle bir gafın ilişkimize zarar vereceğini düşünmemiştim. Sana yalan söyledim ve bana kızgın olduğunu biliyorum. Lütfen sevgilim, hatamı telafi etmek için elimden gelen her şeyi yapacağımı bil. Umarım beni affedip, hatalarımı telafi etmeme izin verirsin.

Sana söylediğim şeyleri geri alabilseydim, yapardım. Sen benim tüm kalbimsin. Lütfen barışalım, seni seven kocan.

Paylaştığımız her an her zaman büyülü ve unutulmaz olmuştur ve işleri berbat ettiğim için özür dilerim. Seni bir daha asla üzmeyeceğime söz veriyorum.

Aşkım, bu gezegendeki en çekici prens olmayabilirim ama kesin olan bir şey var. Seni dünyadaki herhangi bir erkeğin seveceğinden daha çok seviyorum. Lütfen kalbinde beni affetmek için yer bul.

Sen başıma gelen en güzel şeysin. Bana gurur duyduğum sevimli çocuklar doğurdun. Dikkatsiz bir baba olabilirim ama aileme çok düşkünüm. Her zaman seni sevdiğimi ve seni incitmek istemediğimi bil.

Seni kaybettiğimde, sadece seninle yaşadığımı fark ettim. Sana yaşattığım acı için beni affet.

Gitmene izin vermemin beni bu kadar mutsuz edeceğini bilmiyordum. Kalbim boş hissediyor. Her zaman her zaman depresifim, mutsuzum. Yokluğuna daha fazla dayanamıyorum. Bağışlanmak için yalvarıyorum. Lütfen bana geri dön.

Üzgün olduğunu biliyorum ama birlikte olmamız gerektiğine inanmamızı sağlayan harika anıları hatırlamanı istiyorum. Lütfen özrümü kabul et karıcığım.

Tutumumun ilişkimizi mahvetmesine izin vermeyeceğim. Beni affet sevgili karım. Bir daha aynı hatayı yapmayacağım.

Erkek arkadaşa (sevgiliye) duygulu özür mesajları

Erkek arkadaşın her zaman özür dileyen ilk kişi olmak zorunda değil. Bir af mesajı yazarak onu sakinleştirmeye ve şaşırtmaya çalışın, kesinlikle uzlaşacaksınız. İşte erkek arkadaşa (sevgiliye) gönderilecek en duygulu özür mesajları:

Değer verdiğim insanlara istemeden de olsa çok zarar veren hatalar yaparım. Bu onlardan biri ve pişmanlığımı yeterince ifade edemiyorum. Lütfen özrümü kabul et. Seni seviyorum.

Gidişini izlerken, beni affetmenin yolunu ve seni bana geri götüren yolu bulman için dua ediyorum. Seni özlüyorum ve hayatımda sana ihtiyacım var bebeğim.

Büyük bir hata yaptım ve şimdi çok pişmanım. Lütfen canım, bu sefer beni affet. Sana karşı bu kadar kaba davrandığım için içtenlikle özür dilerim.

Seni çok özlüyorum ve seni her gördüğümde ve gözlerinde kini gördüğümde kalbim paramparça oluyor. Ne yapmam gerektiğini söyle ki beni affedebilesin.

Sana karşı sonsuz bir aşk hissediyorum; Bazen sınırlarına saygı duymadığım için çok üzgünüm. Bunu bir daha yapmayacağım.

Sana hissettirdiğim acı konusunda kendimi çok kötü hissediyorum. Lütfen beni affet ve yaralı kalbini iyileştirmeme yardım etme fırsatı ver.

Tatlım, sevdiğim tek erkek olduğunu biliyorsun. Konuşmamamız kalbimi kırıyor. Ağlamak istiyorum ama gözyaşım kalmadı. Lütfen bir şey söyle; bu şekilde olmak acıtıyor. Affet beni aşkım.

Tatlım, gözyaşlarım affın için yalvarıyor. Canım yine kalbinde yer istiyor. Senin sevgin olmadan yaşayamam. Sen benim hazinemsin.

Seni sevdiğimden daha fazla kimseyi sevemeyeceğimi düşündüğümde, bana her zaman hayatımın geri kalanını seninle geçirmek istememi sağlayan başka bir sebep verdin. Biliyorum hatalıydım. Umarım beni affedebilirsin.

Seni incittiğim için kendimi çok kötü hissediyorum. Affet beni aşkım. Bir daha yapmamak için elimden geleni yapacağım.

Hayatımın en büyük hatasını yaptım ve güvenine ihanet ettim. Hayatımda sana sahip olmanın, asla hafife almamam gereken mutluluk kaynağı olduğunu anladım. Üzgünüm. Lütfen beni affet.

Son anlaşmazlığımızdan beri konuşmadığımızı biliyorum ama seni temin ederim ki ben hala senin sevgilinim ve her zaman yanında olacağım.

Belirlediğimiz sınırları aştığım için üzgünüm ve bunu bir daha asla yapmayacağıma söz veriyorum.

Aklımda çok şey olduğu anlar var. Ne zaman döneceksin? Seni çok özlüyorum ve kabul edilemez davranışım için çok özür dilerim.

Sen yanımda olmadan, kalbim çaresiz hissediyor. Sana yanlış yaptım ve zamanı geri alamıyorum, bu konuda yapabileceğim hiçbir şey yok; Tek istediğim, bana hayatında bir şans daha vermen.

Benden ayrıldığından beri, derin düşüncelere daldım ve uyumak için tanrıya yalvardım, ama uyuyamadım. Bunu daha fazla yapamam; lütfen beni affet aşkım.

Seni çok üzdüm. Lütfen günahlarımı bağışla. Sensiz bir gün, vahşi doğada dolaşmak gibi. Senin aşkın benim için çok şey ifade ediyor. Lütfen hayat arkadaşım olmaya devam et.

Sözlerimin ve yaptıklarımın sana verdiği acının düşünceleriyle gece gündüz seni düşünür oldum. Ağladığını düşünmek beni çok kötü hissettiriyor. Beni Affet lütfen!

Derinden incittiğiniz birinden nasıl özür dilerim?

Hayat sadece sevgiliye özür mesajları ile kolay olmuyor. Bazen arkadaşa ya da herhangi birine de özür mesajı göndermek gerekebilir. İşte derinden incittiğiniz birinden özür dilemenin birkaç yolu. Duygusal ve samimi olmak için duygularınızı açıklamanız, tamamen samimi olmanız ve güzel bir şey hakkında yazmanız gerekir. Kullanabileceğiniz bazı özür dilerim mesajlarına göz atın.

Yaptığım için üzgünüm. Ama eğer sonsuza kadar beklemek sana sahip olmamı sağlayacaksa, o zaman beklemeye hazırım.

Nasıl kalbini fethetmek için mücadele ettiysem, şimdi de affını kazanmak için çabalayacağım. Seni seviyorum ve sonsuza kadar yanımda olmana ihtiyacım var!

Küçük bir hatam ilişkimizi mahvetti ve bizi üzdü. Şimdi lütfen beni affet ve her şeyi normale döndürmeme yardım et. Üzgünüm tatlım.

Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim. Yapmak istediğim son şey seni kaybetmek. Benim umursadığım tek kişi sensin.

Aşkın olmadan kalbim paramparça oluyor ve sana verdiğim zarar için bunu hak ettiğimi düşünüyorum ama sana binlerce özür diliyorum. Beni affetmeni diliyorum.

Aşkım, güzel kalbinin derinliklerindeki bağışlamanın, içindeki acının yerini almasına izin ver. Üzgünüm Aşkım.

Yüzüne söylememem gereken şeyleri seni kötü hissettirdiğim için üzgünüm. Gerçekten sen en iyi kişiliğe ve iyi bir kalbe sahipsin ve seni bunun için seviyorum. Dürüst özrümü kabul et. Seni seviyorum.

Zamanı geri alabilseydim, sana asla çektirdiğim acıyı yaşatmazdım. Bana inanmayabilirsin ama gerçek şu ki, tüm sözlerim ve eylemlerim için gerçekten üzgünüm.

Sana baktığımda sadece bir melek değil, aynı zamanda zor zamanlarımda bana destek olan nazik ve sevgi dolu bir insan görüyorum. Sen özel birisin. Sana geri ödeyemeyebilirim ama tek isteğim affın, aşkım.

Bazen en sevdiklerimizi bilmeden incitiyoruz. Seni çok hayal kırıklığına uğrattığımı hissediyorum. Eskiden sahip olduğun o ışıltıyı özlüyorum. Gülümsemeni özledim. Birlikte geçirdiğimiz her anı özlüyorum. Lütfen yaptığım tüm kötü şeyleri unut ve seni daha çok sevmem için bana bir şans daha ver.

Beni şimdi bağışlamazsan ölene kadar bağışlanmanı bekleyeceğim.

Sevgiliye en romantik uzun özür mesajı

Kalbini mi kırdınız? İşte sevgiliye en güzel ve duygusal özür mesajları:

Yıkıldım ve sana yalan söylediğime inanamıyorum. Bunu asla telafi edemeyeceğime eminim. Ama en azından, lütfen özürlerimi kabul et.

Üzgünüm! Aptal gibi davrandığım için kendimi suçlu hissediyorum. Seni sevdiğimden daha çok incittim. Ama sen her zaman her şeyi unuttun ve beni sevdin. Seni seviyorum tatlım. Beni Affet lütfen.

Seni ağlattığım için neşemi ve gülümsememi kaybettim. Bugün kendimi çok yalnız hissediyorum. Bu yüzden tüm hatalarım için özür dilerim ve hayatıma geri dönmeni dilerim. Beni affet.

Seni kırdıysam özür dilerim ama seni sevdiğimi bilmeni istiyorum. Gerçekten yaptım, ama çok pişmanım.

Sana yalan söylediğim anda aklımdan neler geçtiğini hala anlayamıyorum. Bunu asla tekrar yapmayacağım. Beni affet.

Sana aşk dünyasının sahip olduğu en çekici kelimeleri yazacak durumda değilim. Senden samimi özür sözlerimi yürekten kabul etmeni rica ediyorum.

Tatlım, korkunç davranışım için çok üzgünüm! Bir daha öyle davranmayacağım. Beni affet ve özrümü kabul et lütfen.

Bildiğin dünyadaki her şey içinde her zaman seni seçeceğim. Seni hafife aldığım zamanlar olduğu için üzgünüm.

Bir zaman makinem olsaydı şu anda bu mesajı okumazdın çünkü zamanda geriye gider ve sana verdiğim zararı geri alırdım. Davranışımdan çok pişmanım ve çok özür dilerim.

Sen gerçekten hayatımda başına gelen en güzel şeysin. Benim gibi bir aptalı hak etmediğini biliyorum, yine de bencil olmak istiyorum ve beni affetmeni diliyorum. Seni seviyorum.

Bozulan bir ilişkiyi yeniden kurmak kolay değil ama pes etmeyin. Bunun yerine, bir mektup veya SMS yazın ya da sevgilinizle kişisel olarak konuşmayı deneyin. İçten bir pişmanlık göstererek kalbini ve düşüncelerini ona aç. Yazımızda bahsettiğimiz bu romantik özür mesajlarının uzlaşmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Bol şans.

Etrafımdaki her şey bana seni hatırlatıyor. Gözlerimi kapattığımda tek gördüğüm senin yüzün. Olanları hak etmiyorsun ama işte bir hata yaptım. Üzgün olduğumu söylememe izin ver.

İlgili Yazı: Ayrılık Sözleri: Sevgiliden ya da Sevdiğinden Ayrılanlar için Ayrılık Mesajları


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SÖZLER kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!