Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaOyunSevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar

Son Yazılar

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar

Sevgili ile oynanacak oyunlar listemize göz atmak ister misiniz? İşte manitayla oynanacak mobil oyunlar (telefon oyunları).

Yanyana ya da ayrı ayrı manitayla ya da sevgili ile oynanacak oyunlar arıyorsanız, işte size harika bir liste hazırladık. Evde canınız sıkıldığında ya da sevgilinizle ortak bir şeyler yapmak isterseniz, sizinle paylaşacağımız sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar listemiz işinize yarayacaktır.

Teknolojinin gelişmesiyle eskisi kadar dışarıda zaman geçirmek istemiyoruz. İnsanlar artık evlerinde daha fazla vakit geçiriyor ve bu tarz aktivitelere yöneliyor. Bu durumda zamanınızı sevgilinizle birlikte değerlendirmek için harika önerilerimiz var! Multiplayer oyunlar son zamanların en çok tercih edilen uygulamalarından biridir, ancak çiftler için mobil uygulamalar farklıdır. “Manitayla oynanacak mobil oyunlar” tam olarak aradığınız şeydir! Sizin için hazırladığımız farklı kategorilere sahip yüzlerce seçenek bulunuyor; zeka ve strateji gerektiren oyunlardan yolculuk yapabileceğiniz macera dolu oyunlara kadar her türden mobil oyuna erişebilirsiniz.

Sevgili ile oynanacak oyunlar, odaklanmanıza, stratejik planlamanıza, bilişsel düşünmenize, takım oyunu oynamanıza, sabırlı olmanıza ve sosyalleşmenize yardımcı olacaktır. Vay! Öğrenecek çok şey var. Hem Android hem de iOS’ta bulunan oyunları listemize dahil etmeye çalıştık. Ayrıca, bu oyunlar WiFi ve mobil veriler üzerinde çalışır, bu nedenle sevgilinizle yan yana olmak zorunda da değilsiniz.

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar

1. Words With Friends 2 (Kelime Oyunu)

Siz ve sevgiliniz kelimelerle oynamayı seviyorsanız, bu tam size göre bir telefon oyunu. Hedefiniz, kullanabileceğiniz harflerden kelimeler oluşturmaktır. Her doğru kelime için, kelimenin harfine ve uzunluğuna göre puan alırsınız. Konum tabanlı bir oyundur, böylece çevrenizdeki diğer kelime oyuncularının puanlarını da görüntüleyebilirsiniz.

sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar

Sevgilinizi oyunda bulmak için sosyal medya hesabınızı kullanın ve ardından onları sizinle oynamaya davet edin. Words With Friends’i indirmek ücretsizdir ve uygulama içi satın alma ile kaldırılabilen reklam desteklidir. Oyun ayrıca 5’er kişilik 2 takımı birbirine karşı koyan bir yıldırım moduna da sahip.

Words With Friends 2 (Android | iOS)

2. Chess (Satranç)

Siz ve sevgiliniz birbirinize zihinsel olarak meydan okumayı seviyorsanız, satrançtan daha iyi bir seçenek yoktur. Bilgisayara veya internetteki rastgele kişilere karşı oynamanıza izin veren bir satranç uygulamasıdır. Ancak, partnerinizi arkadaş listenize ekleyerek de oynayabilirsiniz. Hem WiFi hem de mobil veriler üzerinde çalışır. Süreci başlatmak için ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz.

Çevrimiçi oynarken diğer oyuncularla sohbet edebilir ve gerçek hayatta oynadığınız gibi hareketinizi geri alamazsınız, böylece siz ve sevgiliniz arasındaki barışın korunmasını sağlayabilirsiniz. Ve en iyi yanı, uygulamanın hem Android hem de iOS için mevcut olmasıdır.

Chess (Android | iOS)

3. Ludo King (Kızma Birader)

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar arasında gelen Ludo King, bir kod paylaşarak veya aynı cihazda oynayarak sevgiliniz ile mobil oyun oynama deneyimi sunuyor. Ayrıca internet üzerinden rastgele kişilerle hatta bilgisayar ile de oynayabilirsiniz. Ayrıca gerçek zamanlı sesli sohbet seçeneği ve ayrıca oyun oynarken hızlı emoji gönderme seçenekleri sunar.

sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar

İç mekan masa oyunlarının hayranıysanız, bu, satın almanız gereken bir mobil oyundur. En iyi yanı, uygulamanın popüler olması ve hem Android hem de iOS’ta mevcut olmasıdır.

Ludo King (Android | iOS)

4. PUBG

Aksiyon filmlerini sever misin? PUBG’yi seveceksiniz. Kim sevmez ki? Popüler ve bağımlılık yapan strateji tabanlı oyun sizi kendine bağlayacak. En iyi olan hayatta kalır. İkili modda, siz ve eşiniz diğer 98 oyuncuyla birlikte uzak bir adaya ineceksiniz. Silahlar, tıbbi kitler, enerji içecekleri, dürbünler, mühimmat, çantalar ve daha fazlası. İhtiyacın olan her şey orada ama onu bulman ve diğer oyuncuları yok etmen gerekiyor. Ayakta kalan son çift oyunu kazanır.

Çiftler için en iyi çok oyunculu oyunlarından biri olan PUBG ücretsizdir ancak çeşitli görünümler ve aksesuarlar için uygulama içi satın alımlarda mevcut.

PUBG (Android | iOS)

5. Among Us (manitayla oynanacak mobil oyunlar)

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar arasında olan Among Us, oyuncuların uzay gemisini kalkış için hazırlaması gereken çevrimiçi veya internet üzerinden oynanabilecek çok oyunculu güzel bir oyunudur. Ancak oyunu oynayan tüm insanlar arasında, hazırlık için görevlerini yerine getiren diğer oyuncuları öldüren bir sahtekar olacaktır. Tüm oyuncular, tüm görevleri tamamlayarak veya aralarındaki sahtekarı bularak oyunu kazanabilirler. Bu, aralarında doğru sahtekarı bulmak için çok fazla iletişim ve güven gerektiren bir oyundur.

Oyun herhangi bir sesli sohbet seçeneği sunmuyor, ancak onları arka planda aramak veya anlaşmazlığa düşmek oyunu daha ilginç hale getiriyor.

Among Us (Android | iOS)

6. QuizUp

En sevdiği renk nedir? En çok dinlediği şarkı nedir? QuizUp, sevgilinizle oynamak için kendi testinizi oluşturabileceğiniz harika bir bilgi yarışması oyunudur. Ayrıca paylaştığınız ortak ilgi alanlarına ve hobilere dayalı olarak dünya çapında milyonlarca başka kullanıcıyla oynayabilirsiniz. Ya bir konu seçin ya da kendi testlerinizi oluşturun, sevgilinizi davet edin ve oynamaya başlayın.

Sevgilinizi QuizUp’a eklemek için ekranın sağından soluna kaydırarak kenar çubuğu menüsünü açın ve ‘Arkadaşlar’ seçeneğini bulun. Söylemeye gerek yok, her iki kullanıcının da uygulamayı kullanmak için ücretsiz bir hesap oluşturması gerekiyor. QuizUp ücretsizdir ve reklamlar vardır ancak can sıkıcı değildir.

Başka bir test oyunu uygulaması olan Kahoot’u da (Android | iOS) deneyebilirsiniz. Partnerinize şahsen sormaya cesaret edemeyeceğiniz eğlenceli sorular sormanın iyi bir yolu. Doğruluk mu Cesaret mi oyununa da benzetebilirsiniz.

QuizUp (Android | iOS)

7. Song Pop 2

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar arasında olan Song Pop 2 tamamen müzik, şarkılar, sanatçılar vb. hakkındadır ve bu konuyla ilgileniyorsanız, bu bilgi yarışması uygulaması tam size göre. Sevgilinizi yenebileceğinizi düşünüyorsanız, onunla bağlantı kurabilir ve hızlı bir şarkı yarışması için meydan okuyabilirsiniz. En iyi özelliği, aynı anda birden fazla kişinin oynamasına izin veren parti modudur. Küçük toplantınız için harika bir eğlence olabilir. Buna ek olarak, Facebook hesabınızı bağlayabilir ve arkadaşlarınızı oynamaya davet edebilirsiniz.

sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar

Song Pop 2 (Android | iOS)

8. Tic Tac Toe

Kısa süren oyunlardan hoşlanıyor musunuz? Size nostalji yaşatacak ve hissettirecek bir klasik daha. Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar arasında olan Tic Tac Toe esasen birkaç dakikadan fazla sürmeyecek iki oyunculu bir oyundur. Esasen iki oyunculu bir oyundur, bu nedenle arkadaş eklemenize gerek yoktur, ancak bu isteğe bağlıdır.

Tic Tac Toe (Android)

9. Crossy Road

Crossy Road, bir tavuğun karşıdan karşıya geçmesine yardım etmek üzerine kurgulanmış klasik bir oyundur. Her ne kadar herhangi bir çok oyunculu desteği desteklemese de. Birbirimizin puanlarını geçmek için harika bir oyun. Çizgi boyunca kazandığınız karakterler ve yerler oyunu daha ilginç hale getiriyor.

sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar

Crossy Road (Android | iOS)

10. The Sims Mobile

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar arasında olan The Sims, sanal bir dünyanın parçası olduğunuz bir rol yapma oyunu olan gerçek hayat simülasyonuna dayanan popüler bir oyundur. Kendi Sim’inizi, karakterinizi yaratabilir ve orada bir hayata başlayabilirsiniz. Bu, arkadaşlarla oynamayı, hayalinizdeki evi inşa etmeyi, aşkı bulmayı vb. içerir. Gerçek dünyada yapacağınız hemen hemen her şey. Hatta oyunda evlenip boşanabilirsiniz.

Sevgilinizi davet edin ve birlikte oyunun içinde koca bir dünya inşa edin. Gerçek dünyadaki plana devam etmeden önce ikinizin de simülasyondaki hayattan ne istediğini bilmenin iyi bir yolu. Bunun yanında oyun çok eğlenceli.

Sims Mobile’ı oynamak ücretsizdir ancak SimCash’in birinci sınıf mobilya, giysi, araba vb. satın almasını gerektirir. SimCash’i uygulama içi satın almalarla veya görevleri tamamlamayı içeren işler yaparak kazanabilirsiniz.

The Sims Mobile (Android | iOS)

11. Pixel Gun 3D

Minecraft’tan ilham alan Pixel Gun 3D, bloklar kullanılarak oluşturulmuş piksel tarzı dünyalar sunar. Zamanda kaybolmak için benzersiz silahlara ve oyun modlarına sahiptir. Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar arasında olan Pixel Gun 3D’nin en iyi yanı, arkadaşlarınızla yerel WiFi üzerinden veya bir klan ölüm maçında diğer çevrimiçi oyuncularla çevrimdışı olarak savaşabilmeniz ve sihirli yay, M16 tüfek vb. gibi harika silahları kullanma becerilerinizi gösterebilmenizdir.

Pixel Gun 3D (Android | iOS)

12. Mini Militia

Mini Militia’yı arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Bir takım kurun ve savaşmak için bir dizi silahla savaşa girin. Çiftler için bu çok oyunculu 2D Android oyundur. Çevrimiçi mod olmadığı için birlikte oynayabilmek için birbirinize yakın olmanız gerekecek. Arkadaşlarla birlikte olduğunuz geceler için eğlenceli ve strateji tabanlı bir oyun.

Mini Militia (Android | iOS)

13. Virtual Families 2

Evlenip yuva kurmak mı istiyorsunuz? Belki bir aile kurmak? Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar arasında olan Virtual Families 2 size yardımcı olabilir. Eşinizle evlenebileceğiniz ve bir aile kurabileceğiniz bu simülasyon oyununa girin. Bir bebeği evlat edinecek ve sonra onu daha iyi bir insan olması için yetiştireceksiniz. Hatta ölünce evinizi ve diğer eşyalarınızı çocuğunuz için bırakabilirsiniz. İşleri ilginç hale getirmek için, evinizde veya etrafındaki yaşamda bazı olaylar rastgele olacak. Bir ailenin ortak hedeflere ulaşmak için birlikte nasıl çalıştığını anlamanın eğlenceli bir yolu.

Virtual Families 2 (Android | iOS)

14. Chain Reaction

Chain Reaction, oyuncuların aynı telefonda oynaması gereken bir oyundur. Oyun için yerel wifi veya çevrimiçi destek yok. Her neyse, siz ve sevgiliniz aynı yerdeyseniz, o zaman hadi bu zevkli ve zaman geçiren oyunu oynamaya. Oyunun amacı, diğer oyuncuların kürelerini ortadan kaldırarak tahta üzerinde tam kontrol sahibi olmaktır.

Küreleri hücreye yerleştirerek başlarsınız. Hücre, içindeki 3 küreye ulaştığında, çevredeki küreleri görür ve patlamaya başlar. Oyun kulağa çok kafa karıştırıcı gelebilir ama kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.

Chain Reaction (Android)

15. Dual

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar arasında olan Dual, gerçek zamanlı olarak bir ekrandan diğerine mermi atacağınız, çiftler için eğlenceli bir Android oyunudur. Sevgiliniz tarafından başka bir ekrandan atılan mermilere yakalanmamak için telefonlarınızı yatıracak veya alçaltacaksınız. Dual, aynı anda sadece iki kişinin oynayabileceği, bağımlılık yapan bir oyundur. Başka bir mod, gol atmak için topla oynayacağınız “saptırma” modudur.

sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar

Dual (Android | iOS)

16. Pocket Tanks

Pocket Tanks, doğru açı ve hızla ateş ederek birbirlerine saldıran tanklarla, sevgiliyle oynanacak oyunlar arasında yerini alıyor. Ayrıca birçok silah arasından seçim yapma şansına da sahipsiniz. Her silah farklı çalışır ve rakibe saldırmak için farklı bir güce sahiptir. İlk birkaç oyun, bilinmeyen silahlar ve güçleri nedeniyle tam bir acemilik hissi verse de bir kez alıştığınızda, oyun hızla bağımlılık yapar ve ayrıca saldırı deneyimi üzerinde mükemmel bir açı ve hız elde edersiniz.

Pocket Tanks (Android | iOS)

17. Spaceteam

Sonuçlarıyla yüzleşmeden sevgilinizden intikam mı almak istiyorsunuz? Spaceteam, düğmelere basacağınız, mobil cihazlarınızı sallayacağınız ve odadaki her oyuncuya bağıracağınız ve yine de keyfini çıkaracağınız çok oyunculu bir oyundur. İlginizi çekti mi?

Düğmeler, kadranlar ve diğer şeylerin olduğu bir kontrol paneli var. Talimatlar sizin yerinize takım arkadaşlarınıza veriliyor, bu yüzden koordine etmeniz gerekiyor. Talimatları doğru ve zamanında takip ederseniz, rakibinizin oyunu patlayacaktır. Merak ettiniz mi?

sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar

Spaceteam (Android | iOS)

18. BattleText

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar arasında olan BattleText, mesajlaşmanın üzerine inşa edilmiş bir kelime oyunudur. Scrabble hayranıysanız, BattleText’i seveceksiniz. Facebook hesabınızı bağlayarak sevgilinizle oynayabilirsiniz. Oyunun zamanla daha da zorlaşan bir sürü kuralı var. Temel set, rakibiniz tarafından girilen kelimenin son harfiyle başlayan bir kelime girmeniz gerektiğidir. Kazanmak için daha büyük ve daha fazla harf içeren karmaşık kelimeler bulmalı ve rakibinizden daha hızlı yazmalısınız. Kelime ne kadar karmaşıksa, o kadar çok puan alırsınız. Oyunla ilgili tek hayal kırıklığı yaratan şey, her seviyeden sonra sık sık görünen reklamlar.

BattleText (Android | iOS)

19. Ticket to Ride ($3.99)

Ticket to Ride ücretli bir uygulama ve popüler masa oyunu Ticket to Ride’ın dijital versiyonudur. Bilmiyorsanız, Ticket to Ride kartlar, tren rotaları veya tren varış noktaları ile bir strateji oyunudur. Oyun ilerledikçe daha taktiksel hale geliyor ve sahip olduğunuz rotalar arttıkça daha fazla puan kazanıyorsunuz. Oyunu FB arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak veya bir grup insanla yerel ev Wi-Fi’nizde oynamayı seçebilirsiniz.

Ticket to Ride (Android | iOS)

20. Two player Games (İki Kişilik Oyunlar)

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar arasında olan ve adından da anlaşılacağı gibi, bu uygulamada ping pong, bilardo, spin savaşı, sumo, hava hokeyi, penaltı vuruşları, yılanlar, para kapma, tic tac toe, langırt, yarış arabaları, tanklar, basketbol, kılıç gibi iki oyunculu oyunlar var. Tüm oyunlar sadece aynı telefonda oynanabilir ve uygulama yerel wifi veya internette oynamayı desteklemez. Her neyse, tüm oyunlar temiz minimal grafiklerle oynamaya değer.

Two-Player Games (Android)

21. Desire (manitayla oynanacak oyunlar mobil)

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar arasında dikkat çeken bir alternatif olan bu telefon oyunu, partnerinizle internet bağlantısı gerektirmeden keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. Android platformunda bulunan oyunda yüzlerce cesaret arasından seçim yaparak hem hayal gücünüzü zorlayabilir hem de sevgilinizle yenilikçi etkileşim yolları deneyebilirsiniz. Tamamladığınız cesaret görevleri size puan kazandırırken daha zorlu hedeflere ulaşabilmeniz için bir puanlama sistemi kullanılır. Desire adlı oyunun en önemli özelliklerinden biri ise eşsiz ve ilginç maceralar sunmasıdır. Bu sayede sıkıcı anları geride bırakmak ve partnerinize karşı farklı yanlarınızı keşfetmek için ideal bir yol olabilir.

manitayla oynanacak oyunlar mobil

Desire (Android)

22. Draw Something

Manitayla oynanacak mobil oyunlar, eşinizle birlikte zaman geçirmenin ve yaratıcılığı keşfetmenin keyifli bir yoludur. Fırçanızı alın ve sanattan karalamalara kadar çizmeye başlayın! Sanatçı olmak için Da Vinci veya Picasso gibi ünlü isimler olmanıza gerek yok. Draw Something, kendinizi bir dizi renkle ifade etmenizi sağlayan Pictionary tabanlı ücretsiz bir iPhone uygulamasıdır. Oyuncular sırayla belirli cümlelerin resmini çizerler ve siz ve eşiniz bu resimleri kullanarak cümleyi tahmin etmelisiniz. İşiniz bittiğinde, diğer oyuncular ne çizdiğinizi tahmin ederken size jeton kazandırabilirsiniz. Draw Something oyunu ile katılımcılarının sanatını kullanarak yeni insanlarla tanışma şansları da bulunuyor. Tüm bunlardan daha önemlisi ise manitanızla vakit geçirip güzel anılara ortak olmak!

sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar
sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar

Draw Something (iPhone)

+ Bonus – Just a Line

Just a Line bir oyun değil, AR’de çizgiler çizebileceğiniz bir AR uygulamasıdır. Ancak, başkalarıyla işbirliği yapabileceğiniz ve aynı satırları her iki telefonda da görüntüleyebileceğiniz önemli bir özelliği vardır. Bunu, tic tac toe gibi oyunlar oynamak veya gerçek dünyada birlikte bir şeyler çizmek için kullanabilirsiniz.

Just a Line’ı İndirin (Android | iOS)

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar içinde çok oyunculu Android ve iOS oyunları var. Bu oyunlar, sevdiğinizle kısa sürede birlikte bir şeyler yapmanıza yardımcı olacaktır. Aksiyon, bilgi yarışması, sanal simülasyon veya masa oyunları, burada sizin için bir şey var. Peki, arkadaşlarınızla veya hayat arkadaşınızla oynamaktan keyif aldığınız çok oyunculu oyun hangisi? Yorumlara bekliyoruz…


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer oyun haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!