3.3 C
İstanbul
Çarşamba, Eylül 20, 2023
Ana SayfaSoru - CevapErkek Arkadaşımla Sevişirken, Beni Sevip Sevmediğini Nasıl Anlarım

Son Yazılar

Erkek Arkadaşımla Sevişirken, Beni Sevip Sevmediğini Nasıl Anlarım

Senin de kafanda aynı soru mu var? Peki sevişirken bir erkeğin seni sevdiğini ya da sevmediğini nasıl anlarsın? İşte 36 gösterge.

Bir saniyeliğine dürüst olalım. Kelimenin tam anlamıyla, herkes seks yapabilir. Ancak, herkes başka biriyle sevişemez veya sevişmek istemez. Sevmeyen erkek sadece seks yapmak isteyecektir, fakat erkek seviyorsa sevişmek isteyecektir. İşte bu yazımızda sevişirken bir erkeğin seni sevdiğini ya da sevmediğini nasıl anlarsın sorusuna odaklanacağız. İşte değerlendirilmesi gereken 36 işaret:

Seninle seviştiğinin işaretlerini öğrenmek istiyorsan, önce sevişmekle seks yapmak arasındaki farkları anlamalısın.

Sevişmekle seks yapmak arasındaki fark nedir

Sevişmek samimiyet içerir. Seks yapmak için, işi bitirmek amacıyla yüksek düzeyde duygusal bağlantıya ihtiyacınız yok. Seks sadece sekstir. İnsanlar ve cinsel istek arasında bir çekim vardır ve bunu hissetmek için partneriniz hakkında fazla bir şey bilmenize gerek yoktur. Ama sevişmek aynı şey değil.

Bir erkeğe veya bir kadına cinsel olarak ilgi duyduğunuzda, onları hem zihninizde hem de gerçekte çıplak bırakmak için sabırsızlanırsınız. Tabii ki, duygusal düzeyde de yoğun bir şekilde onlardan etkilenebilirsiniz ve bu, onlarla seviştiğiniz zamandır. Bu sadece seksten daha derin bir şeyi içerir. Yani seks fiziksel ihtiyaç, sevişme ise duygusal ihtiyaç için gerçekleştirilir.

sevişirken bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın

Biriyle seks yaptığınızda, en iyi partnerlerle bile bu tutkulu ve hayvansı bir duygudur. Ama onlarla seviştiğinizde daha sevgi dolu, anlamlı ve derin oluyor. Ve siz farkına bile varmadan, gelişen yoğun bir duygu bütünlüğü hissedersiniz.

Daha fazlasını bilmek ister misiniz? Okumaya devam edin ve biriyle seks yapmak ile onunla sevişmek arasındaki farklar hakkında bilmeniz gereken her şeyi yazımızda öğreneceksiniz. Bir erkeğin sizinle seviştiği işaretleri mi yoksa bir kadının sizinle seviştiği işaretleri mi merak ettiğiniz önemli değil – seviştiğinizde, ikiniz de bir düzeyde aynı güçlü duyguları içinizde hissedersiniz.

Seninle seviştiğinin en güçlü işaretleri

Biriyle sevişmek için daha derin bir bağ ve daha fazla yakınlık olması gerekir. Yeni bir ilişkiyse, ilişkinizde neler olup bittiğinden emin olmayabilirsiniz çünkü ikisi benzer görünüyor olabilir.

Belki de ilişki hakkında daha açık konuşabileceğin ve partnerinin nasıl hissettiğini görebileceğin bir noktaya henüz gelmedin. O noktada değilseniz, ancak bunun hakkında konuşmakta kendinizi rahat hissediyorsanız, farkı anlatmak ve duygularınız konusunda size rehberlik etmek için yazımızdaki maddeleri kendi içinizde değerlendirin.

Peki sevişirken bir erkeğin seni sevdiğini ya da sevmediğini nasıl anlarsın, hadi tek tek bu işaretlere bakalım:

1
Seni öpmekten zevk alıyor

Sevişme esnasında erkeğiniz sizi çok fazla öpüyorsa, bu iyiye işarettir. Öpüşmeyi hafife alma; çok samimi ve şehvetli. Sonuç olarak, öpüşme yoksa sevişme de yoktur. Çünkü erkekler sevdikleri ve çok beğendikleri kadınları uzun uzun öperler. Sadece öpmek için öpüşmeyi asla tercih etmezler. Bu da amaçlarının yalnızca seks olmadığının göstergesidir.

Bunu da okuyun: Erkeği Etkileyen Öpüşme Teknikleri

2
Göz teması kurmayı seviyor

Hepimizin hemfikir olabileceği bir şey varsa, o da sevişmenin tamamen göz temasıyla ilgili olduğudur. Göz temasından kaçınıyorsa, eğleniyor olabilir ve bunun adına seks diyebilirsiniz. Seninle sevişmek istiyorsa, gözlerine baktığını görmeni sağlayacaktır. Bu deneyimden en az kendisi kadar keyif aldığından emin olmanı istiyor. Gözlerinin içine bakmak istiyor ve senin de onun gözlerine derinlemesine bakmanı istiyor. Erkekler sevdiği kadınla sevişirken göz teması kurmayı severler. Fakat yalnızca cinsel ihtiyaçlarını karşılamak istiyorlarsa, göz temasına önem vermeyecek ve işin hemen bitmesine odaklanacaklardır.

3
Dudakları her yerine deyiyor

Biriyle seks yaptığında, muhtemelen onu dudaklarından öpersin. Tutkulu hissedersin ve hatta dilini kullanabilirsin. Ama bir erkek bir kadınla seviştiğinde, seni sadece tutkuyla değil, şefkatle de öper. Öpücüklerini sadece dudaklarınıza değil, yanaklarınıza, alnınıza, boynunuza ve kelimenin tam anlamıyla dudaklarını koyabildiği her yerine dokundurur.

Bunu da okuyun: İlk Buluşmada Öpüşmek Normal mi, Kuralları Nedir?

4
Sevişirken sana sarılır

Göğüslerini tutmuyor ya da sık sık avuçlamıyor. Kalçalarına daha nazik davranıyor ama onları da çok istiyor. Bunu çılgınca uyarıldığında ve aşırı derecede cinselliğe aç olduğunda yaparsın. Seninle seviştiğinin işaretlerinden biri, seninle sevişirken sana nasıl sarıldığıdır. Seks yaparken sana sarılıyor ve tutkuyla dokunmaya çalışıyor mu? Sadece sonuca odaklanmıyor, seni hissetmek ve ona ait olduğunu tescillemek mi istiyor? O zaman seni seviyor demektir.

5
Ön sevişmede ağır davranır

Sevişmek sadece seks değildir. Sevişmek tamamen ön sevişme ile ilgilidir; sihrin gerçekten gerçekleştiği yer burasıdır. Seninle gerçekten sevişmek istiyorsa, ön sevişmede zamanı bol tutacak ve vücudunun her santimini keşfedecek çünkü orgazm olup olmayacağını biliyor, her şey ön sevişme ile ilgili.

6
Seni memnun etmek ister

Sevişmek sadece onun boşalmasıyla ilgili değildir; ikinizin zevk almasıyla ilgili. Seninle seviştiğinin en büyük işaretlerinden biri, senin de zevk aldığından emin olmaya odaklanacak olmasıdır. Partnerinin tatmin olmasını istiyor, bu yüzden ekstra çaba göstermesi gerektiğini biliyor.

7
Olağan pozisyonlar nelerdir?

Seninle sadece köpek stili seks yapıyorsa, muhtemelen sevişmiyorsundur. Sevişirken kullandığı pozisyonlar önemlidir. Sevişmek, göz teması ve yoğunlukla ilgilidir. Tabii ki, seks köpek stiline girerse, sorun değil. Ama genellikle sevişme misyonerlik veya kovboy kız – yüz yüze pozisyonlarda yapılır. Fakat erkek arkadaşınız köpek pozisyonunu çok seviyor olabilir. Buna eminseniz sorun yok. Peki sevişirken bir erkeğin seni sevdiğini ya da sevmediğini başka hangi yollarla nasıl anlarsın?

Bunu da okuyun: Çiftlerin Cinsel Hayatını Renklendirecek 50 Sex Pozisyonu

8
Sonuca ulaşmak için acele etmiyor

Sevişmenin belirtilerinden biri yavaş ve şehvetli sekstir. Tabii ki, harika seks de hızlı olabilir, ancak genellikle, önemli olan seksin yavaş gelişmesidir. Deneyim boyunca acele etmeyecek; güzel ve yavaş almak isteyecektir. Seninle sevişmek istiyorsa, mümkün olduğu kadar uzun sürmesini isteyecektir. Birlikteyken, ön sevişme boyunca acele etmeyecek. Sizinle akşam yemeğinden sonraki her şeye kadar her adımın tadını çıkarmak isteyecektir.

9
O sana odaklanır

Bir erkek bir kadınla seviştiğinde, sadece kendini tatmin etmeye çalışmaz. Her şeyden çok, onu memnun etmek ve tatmin etmek ister. Yani, erkeğiniz yatakta gerçekten tatmin olmanızı sağlamak için elinden geleni yapıyorsa, tüm bunları sadece gösteriş yapmak için yapmıyor. Bunu seninle seviştiği için yapıyor ve senin için yatakta yaptığı her şeyi sevmeni istiyor.

10
Sana karşı dürüst

Bir erkek gerçekten biriyle birlikte olmak ya da biriyle sevişmek istiyorsa, dürüst olur. Seninle oyun oynamakla ilgilenmiyor; senin yanında kendisi olmak istiyor ki bu önemli bir işaret.

Oyun oynamak ve ona aşık olmanızı sağlamak kolaydır. Ama bir erkek seni sevdiğinde ve seninle sevişmek istediğinde, kafa karışıklığına güvenmez, kendini güvende ve sevildiğini hissettirir, özellikle sevişirken.

11
Neyi sevdiğini bilmek istiyor

Dürüst olmak gerekirse, bir erkek seninle sadece seks yapmak istiyorsa, seninle sadece seks yapacaktır. Size daha fazla zevk veren küçük detayları umursamayacak. Bununla birlikte erkeğin seninle sevişmek istediğinin işaretlerinden biri, senin her küçük detayını ve her küçük cinsel beklentini bilmek isteyip istemediğidir. Seni memnun etmekten başka bir şey istemiyorsa, seni gerçekten beğeniyor, hayatında istiyor ve seviyordur.

12
Seni okşuyor

Bir erkek bir kadınla seviştiğinde yoğun bir cinsel çekim hisseder ama aynı zamanda kelimelerle ifade edilemeyecek kadar hassas ve içten bir aşk yaşar. Saçınızla oynadığını, parmaklarını saçlarınızın arasından geçirdiğini ve saçlarınızı boydan boya okşadığını, size nüfuz edip sizinle seviştiğini fark edebilirsiniz. Bazı erkekler de onunla yatarken, tensel temastan hoşlanırlar. Ellerini bir an olsun sizden ayırmazlar. Bu da onların sizi sevdiğinin göstergesidir.

13
Kendinizi daha savunmasız hissediyorsunuz

Biriyle sevişmek, birinin fiziksel olarak konuşmamasına izin verdiğin anlamına gelir. Kendinizi bu kişiye açıyor ve ona teslim ediyorsunuz. Ve eğer biriyle sevişmek istiyorsan, bu yapman gereken bir şey.

14
Seks yavaş ve tutkulu

Sadece yavaş demek istemiyoruz, süper yavaş demek istiyoruz! O tutkulu ağır çekim film sevişme sahnelerinden biri gibi! Daha sert ve daha derine nüfuz ediyor ama aynı zamanda daha tutkulu ve sevgi dolu. Bir erkek sadece seks yapmak istiyorsa, daha hızlı olur ve daha çok kendi zevkine odaklanır. Ama sevişirken yavaştır, hassastır ve daha da derine iner.

15
Her zaman seks yapmak zorunda değilsin

Birbirinizle takıldığınızda, mutlaka seksle sonuçlanmaz. Ama onunla zaman geçirebiliyorsunuz, seks için mutlak bir beklentiniz yok. Bu, seksten hoşlansa da, sizinle vakit geçirmekten ve sizi tanımaktan da keyif aldığı anlamına gelir. Seninle sevişmeyi sevdiği kadar, vakit geçirmekten ve senin hakkında daha çok şey öğrenmekten de hoşlanıyor. Bu da erkeğin size değer verdiği anlamına gelir.

16
Nasıl hissediyorsun?

Onun yanındayken, onu etkilemek için bu baskıyı hissetmezsiniz ve kendinizi güvensiz hissetmezsiniz. Daha az baskı hissi var ve cinsel tercihleriniz konusunda daha rahat hissediyorsunuz ve bunları onunla paylaşabiliyorsunuz.

17
Çok fazla argo kelime kullanmıyorsunuz

Senden hoşlanan insanlar yine de müstehcen konuşabilir ama bu genellikle seks için saklanır. Bir erkek seninle seks yapıyorsa, müstehcen kelimeler kullanabilir ve seni tahrik etmeye çalışır. Tabii ki, müstehcen konuşmanın kesinlikle yanlış bir tarafı yok. Ama bu sevişmekle aynı şey değil. Sevişirken, konuşmaktan çok inleme ve nefes nefese kalma söz konusudur! Yani arada küçük ince bir çizgi var. Yazımızın devamında sevişirken bir erkeğin seni sevdiğini ya da sevmediğini nasıl anlarsın, sorusunun detaylarına biraz daha inelim.

18
İltifatlarını sıralıyor

Seninle seviştiğinin ve sadece seks yapmadığının işaretlerinden biri, seninle seks yaparken kullandığı kelimelerdir. Ön sevişme sırasında tatlı konuşmalar yapıyor mu? Yoksa vücudunuzu keşfederken, size şehvetli ve tatlı iltifatlar mı ediyor ve sizin hoşunuza gitmemesi muhtemel kelimeler kullanmaktan sakınıyor mu? Seks yaparken sana iltifat ediyor mu? Ya da gelmiş geçmiş en güzeli, sana sevgiyle bakarken seni sevdiğini mi söylüyor? Cevaplarınız olumluysa, artık onun yalnızca seninle seviştiğini biliyorsun.

19
Seks aktiviteniz nasıl bitiyor?

Seninle tutkulu bir şekilde seks yapıyorsa, nefes nefese veya nefesi kesilerek ve muhtemelen zevkten kıvranarak mı bitiriyor?. Ama seninle sevişiyorken, tam orgazm olurken sana daha çok sarılmaya ve seni kollarının arasına daha sıkı sarmaya çalıştığını görüyorsan, bu seni sevdiğinin göstergesidir. Zevkten payına düşeni almış bir erkek olarak değil, aşık olduğu kadının sevgi dolu kucağında olan biri olarak orgazmını birlikte yaşamak istiyor.

20
Seks sonrası sarılmak

Bazı insanlar seks sonrası sarılmayı sevmez; bazı insanların biraz alana ihtiyacı vardır, bu onların sizden hoşlanmadığı anlamına gelmez. Ama seninle seviştiğinin işaretlerinden biri, seksten sonra sana sarılmayı sevmesi ve seni kollarında sımsıkı tutmak istemesidir.

21
Zihinsel bir bağlantı hissediyorsunuz

Sevişmek, ikiniz arasında zihinsel bir bağlantı olduğu anlamına gelir. Onunla bağlantınız var ve onunla seks yaptığınızda sevildiğinizi ve bağlı olduğunuzu hissediyorsunuz. Bu duygulara sahip olup olmadığınızı bilebilecek tek kişi sizsiniz.

22
Sevildiğini hissediyorsun

Seninle birlikte olan bir erkekle seviştiğinde, seks sadece iyi seks gibi hissettirmez. Kendinizi kullanılmış hissetmezsiniz, bunun yerine kendinizi harika, güzel, ışıltılı ve sevilmiş hissedersiniz. İçinde bir şeyler yeşeriyor ve ikiniz seviştiğiniz o an için de erkeğinizin sizden ve sizi memnun etmekten başka hiçbir şeyin önemli olmadığını fark ediyorsunuz.

Sevişirken Bir Erkeğin Seni Sevdiğini ya da Sevmediğini Nasıl Anlarsın?

Artık bir erkeğin sizinle seviştiğine dair tüm işaretleri ve bir erkeğin sizinle seks yaptığı anları nasıl anlayacağınızı biliyorsunuz. Ama bir erkeğin sana delice aşık olup olmadığını ve sana ve vücuduna tamamen aşık olup olmadığını öğrenmek için biraz daha detaya inmek gerekli.

23
Oral sekse ağırlık veriyor ve uzun tutuyor

Tabii ki, bir erkek sana cinsel olarak delice ilgi duysa bile seni mutlu edecek eylemlerde bulunabilir. Bir erkeğin seni çok istemesi ve sevdiğinin en büyük göstergesi sana uzun zaman ayırıp oral seks yapmasıdır. Bu onun için hiçbir şeyin seni memnun etmek ve seni yatakta tatmin etmek kadar önemli olmadığının açık bir işaretidir. Bir erkek seninle sevişmeyi tamamen sevmiyorsa neden bu kadar romantik ve verici olsun?

24
Adını sık sık söylüyor

İkiniz uzun süreli bir ilişki içindeyseniz, bunun sizi biraz garip hissettirebileceği doğru. Ama diğer tüm durumlarda, bir erkek seninle seks yapıyorsa ve içine girerken adını sık sık kullanıyorsa, bu, seks yapmadığının ve seninle sevişmekten hoşlandığının işaretidir.

25
Seni her yerinden öpüyor

Senin dudaklarını, alnını ve diğer erojen bölgelerini öpüyor ve bunun ötesine de geçiyor mu? Boynundan göbeğine kadar bir öpücük izi bırakıyor mu? Seni çevirip sırtını öpüyor mu? Nazikçe ayaklarınızı tutup ayak parmaklarınızı öpüp emiyor mu? O sadece seninle sevişmiyor, sana cinsel olarak tapıyor!

26
Seninleyken kendinden geçiyor

Bu, bir erkek tamamen size aşık, düşkün ve sizin için çıldırmadıkça gerçekleşmez. Onunla seks yaparken, içinde tutkulu bir canavarın yükseldiğini hissediyor musun? Seni romantik bir kitaptan fırlamış gibi bir tutkuyla yutuyor mu? Bu, seninle seviştiği ve seni sevdiği anlamına gelir.

27
Kendini tamamen sana teslim ediyor

Seni kokluyor, seni yalıyor, öpmeye doyamıyor, başını göğüslerine gömüyor. Sanki senin içindeyken bile sana doyamıyormuş gibi. O sadece seninle sevişmiyor, aynı zamanda dünyanın en şanslı erkeği gibi hissediyor. Yazımızın sonlarına doğru gelirken, sevişirken bir erkeğin seni sevdiğini ya da sevmediğini nasıl anlarsın, sorusunun daha önemli kısımlarına da bakalım.

28
Seninle yeni şeyler denemek istiyor

Kama Sutra‘da kendi yolunu çizmek istemiyor, bu yolculuğu sizinle paylaşmak istiyor. Hem fiziksel hem de duygusal olarak sana doyamadığı için elinden gelen her şeyi seninle denemek istiyor.

29
Sana karşı sabırlı ve sen onu aceleci hissetmiyorsun

Konu tamamen seks olduğunda, erkekler bencildir. Çoğu zaman bir erkek kendi ihtiyaçlarına odaklanır ve sizinkini unutur. Bununla birlikte, sizinle seviştiğinin işaretlerinden biri sabırlı olması ve sizi tam da olmanız gereken yere ulaştırmak için tatlı zamanını harcamaktan çekinmemesidir.

30
Vücudunun her zerresine dikkat ediyor

O sadece her zamanki noktalara aşık değil, her bir parçanızı, hatta ondan saklamaya çalışabileceğiniz parçaları bile öpmek ve okşamak istiyor. Umurunda değil! Size doyamıyor ve her yerine eşit derecede tapıyor.

31
Tekrar tekrar birlikte olmak istiyor

Salt seks isteyen bir erkek, sonuca ulaştıktan sonra ilgisiz davranabilir. Sizi seven erkek ise yeniden sevişmeye her zaman hazırdır. Bunu ilk seferde anlayamazsınız fakat sonraki birlikteliğinizde onun tarzını anlayabilirsiniz. Bir erkek size doyamıyorsa, sonuca ulaştıktan bir süre sonra yine dudaklarınıza yapışacaktır. Bu da sizi sevdiğinin en önemli işaretidir.

32
Her zaman senin rahat hissetmeni istiyor

Erkeğiniz sizinle birlikteyken her anlamda rahat olmanızı ister. Yataktaki pozisyonunuz, ya da bulunduğunuz ortamın güvenliği gibi… Erkeğiniz sizi her anlamda rahat ettirmek istiyorsa, bu sizi sevdiği anlamına gelir. Sizin duygularınızı önemsemiyorsa, kesinlikle sizinle sadece seks yapmak istiyor demektir.

33
Seninle fantezilerini paylaşıyor

İnsanlar, önce bir bağlantı kurmadan fantezileri hakkında konuşmaya eğilimli değiller. Bu tür şeyler hakkında konuşmak için birlikte olduğunuz kişiye güvenmeniz gerekir. Yani, seninle fantezilerinden bahsediyorsa ve seni kendi fantezilerini paylaşmaya teşvik ediyorsa, bu seninle seviştiğinin ve sevdiğinin işaretlerinden biridir!

34
Sana ne yapmasını istediğini soruyor

Seni memnun etmek istiyor ve senin de onun kadar zevk almanı istiyor. Bu nedenle, ondan ne yapmasını istediğinizi, neyin iyi hissettirdiğini, bir sonraki adımda nereye geçeceğinizi soracaktır. Ona söylemekten çekinmemeli ve ona yardımcı olmalısınız.

35
Durmakta veya yavaşlamakta sorun yaşamaz

Tabii ki, biraz düşünceli herhangi bir erkek, ondan sizi daha rahat ettirmek için biraz yavaşlamasını veya işleri biraz değiştirmesini isterseniz durmalı, ancak sizinle seviştiğinin işaretlerinden biri, size açık olması, o dinliyor ve o anda mutlu olmanızı istiyor. Ona yavaşlamasını söylerseniz, anında yapar. Ona durmasını söylerseniz, bunu yapar ve bunu sorgulamaz veya şikayet etmez.

36
Yatakta bile birlikte gülebilirsiniz

Oyunun ortasında gülmek biraz itici gelse de bazen gerilimi azaltır ve oyunu daha keyifli hale getirir. Sadece seks söz konusu olduğunda, muhtemelen bir şakayı paylaşacak veya az önce olan utanç verici bir şeye gülecek kadar rahat hissetmeyeceksiniz. Ancak, daha yakın olduğunuzda, birlikte gülmenin, gülümsemenin ve başka türlü utanacağınız şeyleri alaya almanın daha kolay olduğunu göreceksiniz.

Seks ve sevişmek arasında çok büyük bir fark var. Ve şimdi, seninle seviştiğine dair işaretleri biliyorsun. Yani, seninle sevişiyor ve seviyor mu mu? Hadi yorumlarda bizlerle paylaşın.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SORU-CEVAP kategorimizdeki diğer yazılar için ise buraya tıklayabilirsiniz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!