Cuma, Mart 1, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre Birlikte Seyahat Etmemesi Gereken Burç Çiftleri

Son Yazılar

Astrologlara Göre Birlikte Seyahat Etmemesi Gereken Burç Çiftleri

Tatil yapmayı planladığınız kişinin burcunu biliyor musunuz? Öğrenmelisiniz! İşte tatil konusunda en uyumsuz burçlar listemiz.

Tatile çıkma ya da bir seyahat planı yaparken, size eşlik edecek kişi seçimi önemlidir. Bununla birlikte doğru oteli seçmek ve en iyi yerel lokantaları bulmak arasında, belirli kararlar seyahatinizi etkileyebilir veya bozabilir. Ama tatile kiminle gideceğinden daha önemli bir seçenek yok. Yola çıkmak, insanların kişiliklerindeki en iyiyi ve en kötüyü ortaya çıkarabilir ve ister inanın ister inanmayın, seyahat alışkanlıklarınız astrolojiden büyük ölçüde etkilenir. Bavulunuzu toplamadan önce, sizin ve seyahat arkadaşınızın benzer bir tatil tarzına sahip olup olmadığını kontrol etmeniz önemlidir. Peki, hangi burçlar birlikte tatile çıkmamalı biliyor musunuz? İşte bu yazımızda tatil konusunda uyumsuz burçlar hangileridir, sizlerle paylaşıyoruz.

Koç ve Akrep

Koç, maceraya yabancı değildir. Zodyak’ın ilk işareti olarak, her zaman bir sonraki en iyi şeyi ararlar ve herhangi bir seyahatte en heyecan verici deneyimleri yaşamak isterler. Öte yandan, inatçı olmaları onları büyük bir grup içinde seyahat etmelerini zorlaştırır. Hükmedici, otoriter ve düşüncesiz olabilirler; belirli bir güzergaha göre karar vermek yerine anlık karar verirler. Bu nedenle, düzenli Akrep‘in onlarla seyahat etmekten zevk alması zor olabilir. Akrep bir plan yapmayı ve buna bağlı kalmayı tercih ederken, Koç daha çok heyecan arayan ve anı yaşama eğilimindedir. Tutkulu ve agresif Mars tarafından yönetilen bu burçların her ikisi ile küçük bir seyahat anlaşmazlığı hızla büyük bir patlamaya dönüşebilir.

BENZER İÇERİK: ARKANIZDA KAYA GİBİ DURMASI MUHTEMEL EN YARDIMSEVER BURÇLAR

Boğa ve Yay

Tatil konusunda uyumsuz burçlar arasında boğa ve yay burçları gösterilebilir. Boğa, lüks ve savurganlık aşklarıyla tanınır. Boğa ile bol bol yemek, alışveriş çılgınlığı ve spa günleri içeren bir tatil bekleyebilirsiniz. Oğlak veya Başak gibi toprak burçları ile seyahat ederken bir sorun olmasa da, Yay için bu mümkün görünmemektedir. Zodyak maceracısı olarak Yay, geride tutulmaya veya yavaşlatılmaya dayanamaz. Yay ayrıca Boğa’yı biraz gerginleştiren veya onları rahatlık alanlarının çok dışına iten şeyler yapmak isteyecektir – ve muhtemelen Yay’ın kaygısız tavrı Boğa’nın sinirlerini bozacaktır.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN ENDİŞELİ BURÇLAR

İkizler ve Yengeç

İkizler girişken, çekici ve esprilidir, bu yüzden onlarla seyahat etmek başka hiçbir şeye benzemeyen bir deneyimdir. Yoldayken kendilerini ortaya koymaktan ve yeni arkadaşlar edinmekten korkmuyorlar. Ancak, bu entelektüel hava burcu, tatilde bile dinlenecek tipte değildir. Rahat bir tatil yapmayı tercih eden türden biriyseniz, İkizler’in sürekli konuşma ve uyarılma ihtiyacından dolayı kendinizi tükenmiş hissedebilirsiniz. Nereye giderlerse gitsinler, gezileri genellikle birkaç destinasyonu, oteli gezmeyi ve birkaç kıyafet değişikliğinden fazlasını içerir. Öte yandan, Yengeçler rahatlayabilecekleri ve biraz yalnız zaman geçirebilecekleri tatilleri tercih ederler. Yengeç İkizler ile sakin ve dinlendirici bir tatil yapmak isterse, kendilerini deşarj etmek için muhtemelen ikinci bir tatile ihtiyaçları olacaktır. Bu arada İkizler, Yengeç tarafından kısıtlanmış hissedecek ve sürekli olarak gezmeye ve partiye ara verme ihtiyacı duyacak. Bu iki burç yeterince iyi arkadaş edinirken, birlikte bir tatil gerçekten oldukça yorucu olabilir.

BENZER İÇERİK: SOSYAL MEDYA OLMADAN NEFES ALAMAYAN BAĞIMLI BURÇLAR

Yengeç ve Kova

Rahat ve sakin olan her şeye aşık olan Yengeçler, her şey dahil avantajlar içeren bir yere seyahat ederken çok mutlu olurlar. Bu ev kuşları, nadiren kendi alanlarının rahatlığını bırakırlar ve çok fazla mahremiyet, konfor ve dinlenme ile tatilleri tercih ederler. Bununla birlikte, bu karamsar su burcunun şarj olması için çok fazla yalnız zamana ihtiyacı vardır ve bu isteğinden çok uzaktalarsa huysuzlaşabilir. Bu, kendilerini yerel kültüre tamamen kaptırabilecekleri bir tatili tercih eden asi bir Kova ile pek iyi gelmeyecektir. Kova, beş yıldızlı oteller veya Michelin yıldızlı yemekler ile ilgilenmez. Eşsiz deneyimler bulmak için alışılmışın dışında gitmeyi tercih ederler. Kova’nın, uluslararası bir tatilde bile, Yengeç’i normal rutinlerinin ötesine geçmeye ikna etmesi pek olası değildir. Bu iki burcun olduğu bir tatilde, her şeyi tartışarak geçireceklerdir.

BENZER İÇERİK: ARKADAŞ, SEVGİLİ YA DA EŞ OLARAK EN SADIK BURÇLAR

Aslan ve Başak

Aslanlar hayatın hiçbir alanında utangaç olarak bilinmezler ve tatil yapmak da farklı değildir. Genellikle tatilde baskın kişiliklerdir, bu da onları İkizler veya Yay gibi daha rahat burçlar için mükemmel seyahat ortakları yapar, ancak Başak gibi düzenli burçlar için bu ikili tatil konusunda uyumsuz burçlar arasına gireceklerdir. Aslan ile seyahat etmek Başak’ın sinirleri üzerinde büyük bir stres yaratabilir ve Aslan’ın güçlü kişiliği çoğu zaman Başak’ı gölgede bırakabilir. Ayrıca, Başak, Aslan’ın tatilde kendini şımartmaya meyilli olduğu tüm sosyalleşme ve son dakika planlarıyla rahatsız olacaktır. Başaklar, elektronik tablolar, önceden ayarlanmış rezervasyonlar ve öngörülebilirlik içeren yapılandırılmış bir planı tercih eder. Aslan, sürekli saati izleyen ve katı bir programa bağlı kalan Başak’tan kısa sürede sıkılacaktır.

BENZER İÇERİK: DİLİNİN KEMİĞİ OLMAYAN, SAYGISIZ VE EN KABA BURÇLAR

Başak ve Terazi

Titiz ve detay odaklı Başaklar, paranızın karşılığını en iyi şekilde alan tatilleri planlamada en iyisidir ve seyahat programında sırada ne olduğunu merak etmekten asla vazgeçmeyeceksiniz. Sıkı bir programa bağlı kalmak, görmeye geldiğiniz hiçbir şeyi kaçırmamanızı sağlarken, sizi gerçek bir macera yaşama şansından da mahrum edebilir. Seçeneklerini açık tutmayı ve günün onları nereye götürdüğünü görmeyi tercih eden eğlenceyi seven Terazi için bu bir sorun olabilir. Her şeyden biraz yapmak isterler, Başak ise hedefsiz dolaşıp vakit kaybetme fikrinden hoşlanmaz. Bu iki burç sadece farklı şeyleri arzulamakla kalmaz, aynı zamanda birbirleriyle iletişim kurmakta da sorun yaşayabilirler. Terazi, anı yaşamayı tercih ederken; Başak, tatilde bile planlı ve düzenli yaşamayı tercih eder.

BENZER İÇERİK: NEVROTİK KİŞİLİK BOZUKLUĞU OLMASI OLASI BURÇLAR

Terazi ve Oğlak

Teraziler, lüks sevgileri ve sanata olan bakışlarıyla tanınırlar. Her tatil Terazi için estetik yönlerini sergilemek ve biraz para harcamak için bir şanstır. Bu mali açıdan dikkati seven Oğlak için iyiye işaret değil. Seyahatteyken banka bakiyesini kontrol etmeye zahmet etmeyen Terazi’nin aksine, Oğlak burada veya orada birkaç TL tasarruf etmek için aşırıya gidecektir. Bu ikisi, seyahatlerinin çoğunu nerede yemek yiyeceklerini, akşam kaçta dönmeleri gerektiği ve hediyelik eşya almanın değip değmeyeceğini tartışarak geçirecekler. Terazi, Oğlak’ın çok cimri olduğunu düşünecek ve Oğlak, Terazi’nin anlamsız harcama alışkanlıklarından bunalacak. Bu burçların hiçbiri diğeriyle olan hayal kırıklıklarını açıkça ifade etmese de, birlikte geçirdikleri süre boyunca çok sayıda pasif-agresif tartışma bekleyebilirsiniz.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE PASİF AGRESİF KİŞİLİĞE SAHİP OLMASI MUHTEMEL BURÇLAR

Akrep ve Balık

Tatil konusunda uyumsuz burçlar arasında akrep ve balığın gösterilmesi şaşırtıcı olmamalıdır. Akrepler, onları güzel bir tatil için en iyi seyahat arkadaşı yapan zodyakın gizli romantikleridir. Ancak, anın tadını çıkarmaları biraz zor. Seyahat etmenin zorluklarından hoşlanmazlar ve işler plana göre gitmediğinde telaşlanırlar, bu da sinirlilik ve hayal kırıklığına yol açabilir. Öte yandan, kaygısız Balık, bilinmeyende büyür ve akışına bırakmayı sever. Ayrıca, işler ters gittiğinde, bir seyahatin sorumluluğunu üstlenmeleri daha az olasıdır, Akrep’i parçaları toplayıp kendi başlarına halletmeye bırakırlar. Akrep, Balık’ın kayıtsızlığına çabucak kırılacak ve Balık, Akrep’in karamsar tavrına dayanamayacak. Bu ikisi, tatilden döndükten sonra, uzun süre konuşmayacaklardır.

BENZER İÇERİK: EN HUYSUZ BURÇLAR HANGİLERİDİR, İŞTE ASTROLOGLAR AÇIKLIYOR

Yay ve Koç

Yay burcu, zodyakın dünya gezgini olarak bilinir. Nereye gidiyorsanız, bu burcun da seve seve yanınızda olacağına emin olabilirsiniz. Ve gideceğiniz yer hakkında biraz bilgi sahibi olmak güzel olsa da, konu tur rehberi rolüne bürünmek olduğunda Yay burcu biraz otoriter olabilir. Çok sık seyahat etmeleri nedeniyle, bu alıngan ateş burcu en iyisini bildiklerini düşünüyor. Ancak bu, ne yapması gerektiğinin söylenmesinden hoşlanmayan aynı derecede inatçı Koç için bir sorun olabilir. Koç ve Yay evde iyi geçinebilir, ancak birlikte bir yolculuk kesinlikle bir güç mücadelesine yol açacaktır. Koç, fikirlerinin en iyisi olmadığını kabul edemeyecek kadar gururludur ve Yay, uzlaşmaktansa bir kavgayı kazanmayı tercih eder. Sadece yolculuklarının tadını çıkarmak yerine kimin daha çok bildiğini tartışarak daha fazla zaman harcayacaklar.

BENZER İÇERİK: YÜZÜNÜZÜN SÜREKLİ GÜLÜMSEMESİNİ SAĞLAYACAK EN KOMİK BURÇLAR

Oğlak ve Aslan

Tatil ve seyahat konusunda uyumsuz burçlar arasında neden Oğlak ve Aslan gösterilir? Oğlaklar, finansal anlayışları ve liderlik nitelikleri ile bilinir. Bu toprak burcuyla seyahat ederken ayrıntıların planlanıp planlanmadığını asla merak etmeyeceksiniz. Ancak, aynı zamanda finansal güvenlikle motive olurlar ve iyi bir pazarlığa bayılırlar. Uçak biletleri gibi yüksek fiyatlı ürünler için rezervasyon yaparken bu iyi bir nitelik olsa da, Oğlaklar biraz cimri olmaları ve sadece bir seyahatin sunduğu otantik deneyimlerin tadını çıkarmak yerine bir pazarlık arayışına girmeleriyle bilinirler. Öte yandan, Aslan iyi vakit geçirmek için tatilde ve biraz para harcamaktan çekinmeyecektir. Lükse olan sevgileri, Oğlak’ın yapmaya çalıştığı seyahat bütçesi üzerinde büyük bir stres yaratacak ve Aslan, Oğlak’ın gevşemesini ve sadece anı yaşamasını mümkün kılamayacaktır. Bu iki burç, bir tatili neyin heyecanlı kıldığını görmek için çok farklıdır ve muhtemelen yolculuk bitmeden ayrı ayrı takılacaklardır.

BENZER İÇERİK: BURCUNUZUN YIL İÇİNDEKİ EN ŞANSLI GÜNÜNÜ AÇIKLIYORUZ

Kova ve Boğa

Zodyak’ın isyankar burcu olarak bilinen Kova, seyahat ederken yeni deneyimleri ve kültürleri benimseme konusunda hızlıdır. Harika bir tatil fikri, onlara adrenalin veren ve kendilerini yeni ortamlarına gerçekten kaptıran her şeyi içerir. Bu onları inanılmaz seyahat arkadaşları yapar. Ancak bu sabırsız burç çabuk sıkılır ve bir yerde çok uzun süre kalmayı sevmez. Gezmek için geldiğiniz yerde, her şeyi görme şansınız olmadan önce muhtemelen bir yerden diğerine koşturacaklar. Bu, uyuyabilecekleri ve manzaraların tadını çıkararak zaman geçirebilecekleri bir tatili tercih eden Boğa ile sürtüşmelere neden olabilir.

BENZER İÇERİK: VERİLERE GÖRE ABD BAŞKANI OLMASI EN MUHTEMEL BURÇLAR

Balık ve Balık

Balıklar rahat ve uyumludur ve tatildeyken programlarının açık olmasını tercih ederler. Yol arkadaşlarının yapmak istediği her şeyi yapmaya çok isteklidirler. Bu, sorumluluğu üstlenen bir arkadaş için ideal olsa da, diğerleri için tüm kararları kendi başına bırakmak çileden çıkarıcı olabilir. Rahat tavırları bazen kayıtsızlık olarak okunabilir, bu yüzden iki Balık arasındaki bir yolculuk hızla dağılır. İkisi arasında, adım atmaya ve yapılması gereken seçimleri yapmaya istekli kimse yok. Bu, çok fazla zaman kaybına ve dışarı çıkıp varış yerini deneyimleme fırsatlarının kaçırılmasına yol açacaktır. Balıklar ayrıca unutkanlığa eğilimlidir, bu da bu burçlardan ikisi bir arada olduğunda gereğinden fazla mutsuzlukla uğraşacağınız anlamına gelir. Balıklar için Oğlak veya Başak ile seyahate çıkmak daha iyi bir seçim olacaktır.

BENZER İÇERİK: BİR ASTROLOĞA GÖRE EN BÜYÜLEYİCİ BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!