Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlar, Verdiğiniz Sırlarınızı Tutamayan Burçları Açıklıyor

Son Yazılar

Astrologlar, Verdiğiniz Sırlarınızı Tutamayan Burçları Açıklıyor

Bazı insanlar verdiğiniz gizli bilgileri saklayamaz. Bu yazımızda hangi burç sır tutamaz, sır tutamayan burçlar hangileridir paylaşıyoruz.

Bir sırrınız varsa ve bunu saklamak istiyorsanız, muhtemelen bazı kişilerin bunu bilmesine izin vermemeniz gerektiğini de biliyorsunuzdur. İster tanıdığı herkese e-posta gönderen bir kayınvalideniz olsun, ister ağzını kapalı tutamayan en iyi bir arkadaşınız olsun, bazı insanlara bilgilerin gizli tutulması söz konusu olduğunda güvenilemez. Tanıdığınız birinin neden geveze olduğunu anlamaya çalışıyorsanız, astroloji yardımcı olabilir. Biraz dedikoduculuktan güveninizi sarsma garantiliye kadar sırlarınızı açığa çıkarma olasılığı en yüksek olan, sır tutamayan burçlar hangileridir merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Yengeç

Yengeçler arkadaşlarını ve ailelerini çok yakın tuttukları için herkesin her zaman iyi geçinmesini isterler. Ünlü psişik ve astrolog Inbaal Honigman, bu aile takıntılı su burcunun bir arabulucu olduğunu, yani “insanlar arasındaki farklılıkları gidermek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını” açıklıyor.

Sıklıkla sevdiklerini birbirlerine anlatarak göz göze gelmeye çalışırlar ve bu bazen onların daha derinden bağlantı kurmalarına yardımcı olmak için yol boyunca özel bilgileri paylaşmayı gerektirebilir. Bu kötü niyetli bir sır sızıntısı değildir; bunun yerine, paylaşılan deneyimlere dayalı olarak insanları birbirine bağlamakla ilgilidir.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN NEŞELİ BURÇLAR

Oğlak

Sır tutamayan burçlar arasında olması şaşırtıcı olmayan Oğlaklar isteseler sır saklayabilirler ama ne yazık ki yapmıyorlar. Honigman, Oğlakların “zeki, sosyal olarak farkında ve sosyal yapıları anlıyor olsa da, rakiplerine karşı gerçek veya algılanan belirli bir avantajı korumayı sevdiklerini” söylüyor. Bu, potansiyel olarak daha sonraki yaşamlarında ilerlemelerine yardımcı olabilecek bilgileri derlemeyi içerebilir. Oğlak burcuyla çalışıyorsanız, sırlarınızı dökmeyin. Kurumsal merdiveni tırmanma arayışlarında daha sonra potansiyel olarak onlardan yararlanabilirler.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN GÜVENSİZ BURÇLAR

Başak

Başaklar görev odaklıdır ve ister kendilerine ister başkalarına ait olsun, sır saklamanın değerini görmezler. Honigman onları “gerçekleri saklamaları gerektiğinde rahatsız olan, açık sözlü, dobra, saçma sapan olmayan kişiler” olarak tanımlıyor. Bunun önemli olduğuna inanırlarsa ağzını sıkı tutabilirler, ancak çoğunlukla doğruyu söylemeyi tercih ederler. Honigman, gizli bilgileri saklamakta zorlandıklarını çünkü “başka bir şey yalan gibi hissedilir ve Başaklar asla yalan söylemez” diyor.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN GARİP, SAKAR VE BECERİKSİZ BURÇLAR

Kova

Bir Kova ile zaman geçirdiyseniz, genellikle kendi sorumluluklarını aldıklarını bilirsiniz, bu da onların boşlukta kalmasını ve bir sır vermesini kolaylaştırır. Yazar ve astrolog Rebecca Farrar, “Bu hava burcu, mesafeli olma ününe sahip olabilir ve çoğu zaman savunmasızlığa meyletmez, bu nedenle başkalarında bunu fark etmekte daha zor zamanlar yaşayabilir” diyor. Genellikle gardlarını düşürmedikleri için, bunu yaparsanız neye benzediğini anlayamayabilirler. Yani, eğer sırrınızı başkasına anlatırlarsa bunu sizin kötülüğünüz için değil, boşboğazlıklarından, gevezeliklerinden yaparlar.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN YAPIŞKAN VE İLGİYE MUHTAÇ BURÇLAR

İkizler

Sır tutamayan burçlar arasında aslında birinci sırada olması gereken bu sosyal kelebekler genellikle özel bilgileri ifşa eder çünkü eğlenceli hikayeler anlatmayı severler. Her zaman eğlenmek istedikleri arkadaşlar veya potansiyel aşkları ile çevrilidirler ve kendi hikayeleri biterse, sizinkini anlatmaya başlayabilirler. Honigman, “bazen burada ve orada küçük bir beyaz yalanın hayatı biraz daha kolaylaştırabileceğini bildiklerini” söylüyor.

Farrar’ın İkizler’i “kusursuz dedikodu” olarak adlandırması mantıklı, çünkü “taze bir sırrı paylaşmaya karşı koyamıyorlar”. İkizler size yanlışlıkla kendiyle ilgili bir sır verirse şaşırmayın – konuşmayı çok severler.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN İYİ GİYİNEN BURÇ

Yay

Honigman, Yayları “sıcak, eğlenceli, sadık ve hevesli” olarak tanımlıyor. Ancak iyi (ve heyecan verici) arkadaşlar olmalarına rağmen, özellikle ailenizle konuşurken sizinle ilgili kişisel bir şeyi gözden kaçırmaları kolaydır.

Farrar, bu komik burcun “eğlenceli doğası” ile bilindiğini ve bunun da komik bir hikaye anlatmayı sevdikleri anlamına gelebileceğini söylüyor. Ne yazık ki, dikkatli olmazsanız, sırrınız bir sonraki hikaye zamanlarının bir parçası olabilir.

BENZER İÇERİK: ASLA ANLAŞAMAYACAK ZIT BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!