3.3 C
İstanbul
Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaGündemŞirket Patronu Fatih Uygun Tarafından Darp Edilen Maden Mühendisi Canan Tosun Kimdir,...

Son Yazılar

Şirket Patronu Fatih Uygun Tarafından Darp Edilen Maden Mühendisi Canan Tosun Kimdir, Olay Nedir?

Marmara Adası Saraylar bölgesinde bir mermer ocağında çalışan Mühendis Canan Tosun, işvereni Fatih Uygun tarafından şiddete maruz kaldığı iddiası Twitter’da gündem oldu! Peki Fatih Uygun ve Canan Tosun olayı nedir, kimdir, gerçekten iddialar doğru mu, tutuklandı mı, işte tüm detaylar yazımızda.

Fatih Uygun’un fabrikaya kilitleyerek darp ettiği Mühendis Canan Tosun’un kurtulmaya çalıştığı anlar fabrikanın güvenlik kamerasına yansıdı. Peki olay neden gerçekleşti, Fatih Uygun kimdir, Canan Tosun’a cinsel saldırıda bulundu mu?

CANAN TOSUN AÇIKLAMASI

Canan Tosun’un çektiği videoda, Marmara Adası Saraylar’da Terzi Mermer işletmesinde çalıştığını belirtiyor ve işveren adını Fatih Uygun olarak açıklıyor.

“Fatih Uygun ile önceki gün tartıştık, tartışmanın ardından sonraki gün fabrikada beni yalnız yakaladı ve bütün kapıları kilitledi. Önce bana yumrukla saldırdı, yere yatırdı, seni burada s***kerim dedi, beni fabrikanın önünde çamura attı, bıçakla kovaladı. Fabrikanın içinde işçiler beni korumaya çalıştı fakat elinden kurtaramadılar” ifadelerini kullandı.

FABRİKANIN GÜVENLİK KAMERALARI

Canan Tosun ile Fatih Uygun arasında yaşanan olaylar ise eğer iddialar doğru ise dehşet verici. Kadın şiddeti, erkek şiddeti, hayvanlara uygulanan şiddet ile ilgili son dönemde yaşanan bu vahim olayların son örneği ise Canan Tosun olayı oldu. İddia edildiği gibi güvenlik kameralarına yansıyan görüntüler, bir kişinin yerde sürüklendiğini gözler önüne seriyor. Fabrika işçilerinin bir kısmı bile şahitlik yapsa, şiddet ve cebir gösteren ve hürriyeti kısıtlayıcı eylemlerde bulunan işveren Fatih Uygun’u yakın gelecekte zor günler yaşayacağı kesin.! Takiye.com olarak şiddetin her türlüsüne karşıyız.

FATİH UYGUN MAHKEME TARAFINDAN SERBEST BIRAKILDI

Canan Tosun’un iddiasına göre Fatih Uygun’un şu an için serbest bırakıldığı belirtildi. Darp raporu ardından şikayetçi olacağı Terzi Mermer işletmesinin sahibi Fatih Uygun’un elde edilecek ve değerlendirilecek deliller sonrasında tutuklu yargılanabileceği iddialar arasında.

TWİTTER’DA HASHTAG AÇILDI!

Görüntülere tepki gösteren twitter kullanıcıları #FatihUygunTutuklansın ve #CananTosunYalnızDeğildir etiketleri altında hashtag açtılar.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Gündem ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!