Cuma, Mart 1, 2024
Ana SayfaTeknolojiSosyal MedyaSnapchat'in Yeni Bitmoji Tepkileri Nasıl Kullanılır?

Son Yazılar

Snapchat’in Yeni Bitmoji Tepkileri Nasıl Kullanılır?

SnapChat sosyal medya uygulamasında, bitmoji kullanarak tepkilerinizi gösterebilirsiniz. İşte Snapchat bitmoji reaksiyonları ve kullanımı.

Snapchat nihayet mesajlara tepki vermenize izin veriyor, ancak diğer sosyal medya uygulamalarının aksine Bitmoji’nizle tepki verebilirsiniz. İşte bu yazımda sizlerle Snapchat platformunda bitmoji reaksiyonlarını nasıl kullanacağınızı anlatacağım.

Snapchat’in Bitmoji tepkileri, uygulamada kendinizi farklı kılmanın benzersiz ve eğlenceli bir yolu olacak. Ve şimdi Snapchat, arkadaşlarınızla bağlantı kurmak için Bitmoji’nizi kullanmanın başka bir yolunu sunuyor.

Snapchat, sohbetlerde arkadaşlarınızla etkileşim kurmanın bir yolunu daha vererek Bitmoji Tepkileri uygulamasını yayınladı.

Arkadaşlarınız ve diğer Snapchat kullanıcıları ile sohbet ederken Bitmoji Tepkilerini nasıl kullanacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Snapchat, Bitmoji Tepkilerini Başlattı

Snapchat, arkadaşlarınızla sohbetlerinizi geliştirmek için Bitmoji Tepkileri Uygulamasını başlattı. Snapchat, yeni özelliği bir blog gönderisinde duyurdu ve şunları söyledi:

snapchat bitmoji

Snapchat’te arkadaşlarınızla sohbet ederken mesajlara tepki vermek için Bitmoji’yi kullanabilirsiniz. Bir Bitmoji ile tepki vermek, yanıtlamak istediğiniz mesajı basılı tutmak kadar basittir.

Başlamak için aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Telefonunuzda Snapchat uygulamasını başlatın.
  2. Ekranın alt kısmında, Kamera düğmesinin yanındaki Sohbet simgesine dokunun.
  3. Ardından, açmak istediğiniz sohbeti veya konuşmayı seçin ve Bitmoji Tepkilerini kullanın.
  4. Ardından, tepki vermek istediğiniz mesaja uzun basın.
  5. Şimdi, yanıtınız için en uygun Bitmoji görseline dokunun, sohbette mesajın hemen altında görünecektir.

Snapchat’te mesajlara tepki vermek bu kadar kolay. Beğenme, beğenmeme, kalp, alev ve sevinç gözyaşları dahil yedi Bitmoji Tepkisi arasından seçim yapabilirsiniz.

❤️😂🔥👍👎😢😮

Snapchat, Arkadaşlarınızla Etkileşime Geçmeniz İçin Size Daha Fazla Seçenek Sunuyor

Snapchat zaten yüksek etkileşimli bir uygulamadır ve bu yeni ekleme, arkadaşlarınızla ve Snapchat kullanıcıları ile bağlantı kurmanıza ve benzersiz bir şekilde etkileşim kurmanıza yardımcı olmanın başka bir yoludur. Tek kelimelik yanıtlar vermek yerine, Bitmoji Tepkileri ile daha fazlasını yapabilirsiniz.

Diğer birçok sosyal medya uygulaması, bugünlerde stok emojileriyle tepki vermenize izin verse de, mesajlara kendi özel Bitmoji’nizle tepki verebilme yeteneği, Snapchat’i rakiplerinden farklı kılan şeydir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya kategorimizdeki yazılarımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!