Cuma, Nisan 12, 2024
Ana SayfaTeknolojiSosyal MedyaSnapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Son Yazılar

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Kullanıcı adınız, herhangi bir sosyal medya profilinin en önemli yönlerinden biridir. İnsanlar bu şekilde sizi tanıyabilir, sizinle bağlantı kurabilir ve markanızla ilişki kurabilir. Peki, Snapchat kullanıcı adı değiştirme istediğinizde ne olur? Doğru cevap, hesabınızı iptal edip yeni bir tane açmadıkça kullanıcı adınızı değiştiremezsiniz.

Olsun olsun, username değişmese de, herkesin gördüğü ad ve soyadı kısmını değiştirebiliyorsunuz. Yani Snapchat kullanıcı adı değiştirme işlemi nasıl yapılır sorusunun cevabı budur! Kullanıcı adınızı değiştiremezsiniz fakat ad ve soyadınızı değişirebilirsiniz.

iOS ve Android’de Snapchat Görünen Adınızı Nasıl Değiştirirsiniz?

Daha önce de belirtildiği gibi, bir Snapchat hesabı oluşturup kullanıcı adınızı yazıyorsunuz, ancak hesabınızı silene kadar tekrar değiştiremiyorsunuz. Ancak, özelleştirebileceğiniz ve istediğiniz sıklıkta değiştirebileceğiniz şey, görünen adınızdır. Bu eylem, diğer kullanıcıların sizin olduğunuzu bilmeleri için benzersiz bir şekilde tanınabilir bir şey yaratma özgürlüğü verir. Mobil cihazlarda Snapchat görünen adınızı nasıl değiştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

1. Snapchat uygulamanızı açın.

2. “Profilim”e gidin ve “Ayarlar” çark simgesine tıklayın.

snapchat kullanıcı adı değiştirme

3. Yeni bir görünen adı kaldırmak, düzenlemek veya yazmak için “Ad” üzerine tıklayın.

4. Yeni görünen adınızı girdikten sonra “Kaydet”e dokunun, herkes bunu profilinizde görecektir. Ancak, kişinizi eski adınızla kaydettilerse, kişinizi düzenlemeleri ve yenisi altında kaydetmeleri gerekir.

snapchat kullanıcı adı değişme

Snapchat kullanıcı adı değiştirme için Snapchat hesabınızı silmeniz mi gerekiyor?

Kullanıcı güvenliği nedeniyle, kullanıcı adınızı değiştirmenin tek yolu hesabınızı silip yeni bir tane oluşturmaktır. Hesabınızı sildiğinizde, hesap verilerinizi, Snapstreak’lerinizi veya Anılarınızı aktaramazsınız. Yeni hesabınızı sıfırdan oluşturmalısınız.

Çoğu kullanıcı, tüm Snap’leri ve hesap bilgilerini korumak için Snapchat Görünen Adlarını değiştirerek ve eski kullanıcı adlarını koruyarak kullanıcı adı sorununu çözer. Yine de Snapchat hesabınızı silmek istiyorsanız, profil sayfanızı açın ve hesabınızı devre dışı bırakmayı seçin. Snapchat hesabınızı 30 gün boyunca hareketsiz olarak tutar ve ardından kalıcı olarak siler.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sosyal medya ile ilgili haberlerimiz için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!