3.3 C
İstanbul
Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaDiziStar TV'nin Yeni Dizisi Kağıt Ev Konusu, Oyuncuları, Ne Zaman Yayınlanacak?

Son Yazılar

Star TV’nin Yeni Dizisi Kağıt Ev Konusu, Oyuncuları, Ne Zaman Yayınlanacak?

Star TV Kağıt Ev dizisi ile izleyicileri ekrana kilitlemek istiyor herhalde. İki muhteşem oyuncunun dizinin kadrosunda yer alacağı şimdiden gündeme geldi, yapımcılığını ise O3 Medya üstleniyor. Peki Kağıt Ev dizisinin konusu nedir, Kağıt Ev oyuncuları kimlerdir, kağıt ev ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar yazımızda.

KAĞIT EV DİZİSİ OYUNCULARI

Kağıt Ev Oyuncu Kadrosu: Star’ın yeni dizisi ‘Kağıt Ev’, yakında başlıyor. Yapımcılığına O3 Medya’nın imza attığı, sürükleyici hikayesi ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ‘Kağıt Ev’in başrol oyuncuları da belli oldu. Peki Kağıt Ev dizisinin konusu nedir, Kağıt Ev oyuncuları kimlerdir, kağıt ev ne zaman başlıyor?

kağıt ev dizisinin oyuncuları

Kağıt Ev Oyuncuları: Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu’nun ilk kez bir dizi projesinde bir araya geldikleri ‘Kağıt Ev’, yakında Star’da…

Kağıt Ev dizisinin yönetmen koltuğuna ise Şenol Sönmez oturacak, merak uyandıran dizi etkileyici senaryosu ile de dikkat çekecek.

‘Kağıt Ev’, hem sorgulayan hem de sorgulatan çarpıcı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla, çok yakında Star’da!

KAĞIT EV DİZİSİNİN KONUSU

Erdal Beşikçioğlu, Ceza Hukuku Profesörü ve Olay Yeri Uzmanı Cihan Fırtına’yı, Nur Fettahoğlu ise başarılı Avukat Aylin Fırtına’yı canlandıracak.

kağıt ev oyuncu kadrosu

Cihan ve Aylin Fırtına, oğulları Mert (19), büyük kızları Cemre (16) ve küçük kızları Melisa (7) ile; mutluluk ve refah içinde, imrenilecek bir hayat yaşamaktadır. Kariyerleri, evleri, hayatları… Kısacası çizdikleri aile tablosu mükemmeldir. Ama bu mükemmel hayatları tek bir yanlış anlama ile darmadağın olur. Onlar hem çocuklarını hem de ailelerini korumak için her şeyi göze almak zorundadırlar. ‘Kağıt Ev’ sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla yakında Star’da…


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Dizi ve Sinema konulu diğer yazılarımız da ilginizi çekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!