Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaCahillerSayı Saymayı Bilmeyen AK Parti Avcılar Gençlik Kolları Üyesi Sudem Belli Twitter...

Son Yazılar

Sayı Saymayı Bilmeyen AK Parti Avcılar Gençlik Kolları Üyesi Sudem Belli Twitter Hesabını Kapadı

Sayı saymayı bilmeyen AK Parti Avcılar Gençlik Kolları üyesi türbanlı bacımız Sudembell1 kimdir, yalanı nasıl elinde patladı!

Dün İstanbul’da 2 metrobüsün çarpışması nedeniyle 99 vatandaşımız yaralandı. Olay yerinden bir video çeken AK Parti Gençlik Kolları üyesi bir kişinin sarf ettiği “Binlerce yaralı, sayısı belli olmayacak kadar da ölü var.” sözleri infial yarattı. Kullanıcılar Sudembell1 kimdir araştırmaya başladı. İlkokulda abaküs eğitimi alıp almadığı merak konusu oldu! AK Genç Sudem Belli kimdir, kaç yaşında, hakkında suç duyurusunda bulunuldu mu? İşte detaylar…

Rakamlarla arası iyi olmayan ve İBB’ye hesap soran provokatör bacımız, kendi hesap vermeden sosyal medya hesabını kapadı, sırra kadem bastı.

AK Parti Avcılar Gençlik Kolları tarafından yapılan açıklamada, “Arkadaşımız elem ve keder içerisinde sehven hatalı cümle kullanmıştır. Milletimizin güvenliği her zaman önceliğimiz olmuştur. Yaşanan yanlış anlaşılma için üzgünüz.” denildi.

Dün akşamüstü Avcılar Şükrebey Metrobüs Durağı yakınlarında iki metrobüs kafa kafaya çarpıştı. Kazada 99 kişi yaralandı, bir süre metrobüs yolu trafiğe kapatıldı. Yolda bekleyen metrobüslerdeki vatandaşlar araçlardan inerek metrobüs yolundan yürüyüp duraklara ulaştı. Duraklarda ise kısa sürede büyük yoğunluk oluştu.

“BİNLERCE YARALI, SAYISI BELLİ OLMAYACAK KADAR ÖLÜ VAR”

Çalışmaların devam ettiği sırada kaza yerine giden AK Parti Gençlik Kolları üyeleri ise bir video çekti. Videoda bir gençlik kolları üyesi genç, “AK Parti Avcılar olarak kaza yerindeyiz. İki metrobüs çok feci bir şekilde çarpıştı. Binlerce yaralı, sayısı belli olmayacak kadar da ölü var. İBB yetkililerine buradan sesleniyoruz. Bu canların hesabını kime nasıl vereceksiniz” dedi.

BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan bu video büyük tepki çekti. Pek çok kullanıcı videoyu çekenleri dezenformasyon ve provokasyon yapmakla suçladı. İBB’den Murat Ongun ise yaptığı paylaşımda, “Bu genç kızımızın aklını kirletenlerledir mücadelemiz. Siyasi sevinçlerinize insanlığınızı feda etmeyin” ifadelerini kullandı.

SİYASİ RANT UĞRUNA YALAN SÖYLEYEN TÜRBANLI BACIMIZ

sudem bell kimdir

Yalanının tepki çekmesi üzerine önce Twitter hesabını korumaya alan bacımızın, daha sonra hesabını komple kapadığı görüldü.

AK PARTİ: SEHVEN HATALI CÜMLE KULLANILMIŞTIR

AK Parti Gençlik Kolları ise, videonun sosyal medyada yayılması üzerine mesaj yayımladı. Videoyu alıntılayan AK Gençlik Avcılar, videoda geçen kelimelerin ‘sehven’ olduğunu ileri sürerek şu mesajı paylaştı: “Videoda arkadaşımız elem ve keder içerisinde sehven hatalı cümle kullanmıştır. Ak gençlik olarak milletimizin sağlığı, güvenliği her zaman önceliğimiz olmuştur. Yaşanan yanlış anlaşılma için üzgünüz.”

Paylaşım kısa süre sonra silindi.

Sosyal Medya Kullanıcıları Tepki Gösterdi: Bir yalan daha siyasal İslamcıların elinde patladı

sudem bell kimdir

Sudem Belli Hakkında Suç Duyurusu

Çeşitli hesaplardan Sudem Belli hakkında suç duyurusunda bulunulması talepleri gelmiştir. Henüz bu konuda adım atıldı mı bilinmiyor!


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Cahiller kategorimizdeki ile ilgili haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!