in

SevdimSevdim

Taciz İfşaları Ardından Berrak Tüzünataç’tan BLA BLA BLA Protestosu

Berrak Tüzünataç protesto fotoğrafları gündeme bomba gibi düştü. Kadına yönelik taciz ve istismar haberleri ülkenin kanayan yarası haline gelmişken, kadınlar bir bir tacizcileri ifşa etmeye başladı.

berrak tüzünataç bla bla bla protesto

Kadına yönelik artan taciz ve istismar haberleri ardı arkasına gelirken Berrak Tüzünataç’tan ilginç bir protesto geldi. Peki ingilizcede bla bla bla ne anlama geliyor, bla bla bla ne demek, Berrak TüzünAtaç ne demek istedi?

Berrak Tüzünataç, sanatçı Burcu Karademir ve görsel sanatlar alanındaki çalışmalarıyla tanınan Esra Gülmen ile birlikte yeni bir projeye giriştiklerini duyurdu.

Tüzünataç paylaşımında projenin ayrıntılarıyla ilgili bilgi vermezken paylaştığı fotoğraf ilgi çekti. Üstsüz bir poz veren ünlü oyuncu, vücuduna “bla bla bla” ifadelerini yazdı.

BLA BLA BLA NE DEMEK?

“Bla bla bla” ifadesi İngilizce’de her ne kadar “üç nokta” anlamına gelse de argoda “boş konuşmak” olarak da kullanılıyor.

Öte yandan Tüzünataç paylaşımında, “Farklı yaratıcılık ve sanat dallarına odaklanan üç kadın sanatçı olarak; bizim için çok önemli olan bir şeyi ifade etmek için işbirliği yaptık. Yani, her birimiz en iyi oldukları şeyi yaptık. Bu, herhangi bir marka veya dergi tarafından sipariş edilen bir ‘iş’ değil. Bizim için gerçekten önemli olan şeyleri yaratmak ve anlatmak için tüm potansiyelimizi kullanıyoruz. Bizi izlemeye devam edin” diyerek proje ile ilgili bilgilerin geleceğini yazdı.

İşte Berrak Tüzünataç protesto fotoğrafları:

berrak tüzünataç bla bla bla protesto
berrak tüzünataç bla bla bla protesto

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Gündem ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
charli d’amelio kimdir

TikTok’un En Çok Para Kazanan Fenomeni Charli D’Amelio Kimdir, Nereli, Yaşı, İşi Nedir?

bla bla bla ne demek ne anlama geliyor

Bla Bla Bla Ne Demek? Bla Bla Bla Ne Anlama Geliyor?