3.3 C
İstanbul
Çarşamba, Eylül 27, 2023
Ana SayfaTakiyeTakvim ve Sabah Gazetesi Türkiye'de Bir İlki Gerçekleştirdi: Bu Haberi Okuyan Kör...

Son Yazılar

Takvim ve Sabah Gazetesi Türkiye’de Bir İlki Gerçekleştirdi: Bu Haberi Okuyan Kör Olabilir

Medyanın önde gelen liderlerinden, okur sayısında çığır açan, yaptığı haberlerle Türkiye’nin gündemini değiştiren, tarafsız yayıncılık ilkesini benimsemiş, rakipleri gibi asla yalakalık yapmayan TAKVİM GAZETESİ ve SABAH GAZETESİ, habercilikte çığır açmaya devam ediyor. Muhalif ve provokatif yayınlar yapan Arif Kocabıyık‘ı köşeye sıkıştıran gazete editörleri, Kocabıyık’ın CHP’li Konyaaltı Belediyesi’nde kadrosunun olmasına rağmen hiç işe gitmeyip maaş aldığının belirlendiği haberini yayınladı.

Türkiye’nin 1 numaralı gazeteleri Takvim ve Sabah, tarafsız gazeteciliğe ışık tutacak bir haber daha yayınladı ve gazetecilik nasıl yapılır adeta herkese ders verdi. Takvim ve Sabah Gazetelerinin haberine göre, muhalif yayınlar yaptığı, devlet ve hükümet aleyhine provokatif videolar çektiği iddia edilen 37 yaşındaki Arif Kocabıyık‘ın CHP’nin kadrolu bankamatikçisi olduğunu iddia etti.

PEKİ GAZETELERİN DELİLLERİ NEREDE

Sabah ve Takvim gazetelerinde çığır açan haberde, Arif Kocabıyık ile ilgili iddia edilen konularla ilgili delillerin henüz sayfaya koyulmadığı yalnızca Arif Kocabıyık olduğu iddia edilen çok da NET olmayan bir fotoğraf ekledikleri görüldü. Fakat olay fotoğraflara takiye.com ulaştı.

Arif Kocabıyık'a Benzemeyen Adam

Yeniasya Gazetesi’nin 30 Ekim 2015 tarihinde yayınladığı habere göre ‘YÖK’ü protesto eden öğrencilere polis müdahalesi sırasında’ görevleri gereği yardımcı olan özel güvenlikçiler yanlışlıkla mahkemeye çıkarılmışlardır. Sabah ve Takvim gazetelerinde çığır açan haberde Arif Kocabıyık’ın öğrencileri darp ettiği üzerinde ağırlıkla durulması kafalarda soru işaretine sebep oldu. Peki özel güvenlikçilerin görevi nedir?

BANKAMATİKTEN PARA ÇEKERKEN GÖRÜNTÜLENDİ

Takvim ve Sabah Gazetelerinin henüz yayınlamadığı görüntülere Takiye.com ulaştı. Bankamatikten para çekerken polisin müdahale etmesi dikkatlerden kaçmadı. Görgü tanıklarının aktardıklarına göre, muhafazakar bir mahallede bulunan bankamatikten şort ve atletiyle para çekmesi, yöre halkı tarafından ayıplandığı bildirildi. Para çeken adam, adının Murtaza Terlemezsoylu olduğunu kimliğini göstererek ispat etmeye çalışsa da, mahalle sakinleri para çekenin Arif Kocabıyık olduğuna emin!YEMEYİZ‘ dediler.

ARİF KOCABIYIK NE DEDİ?

Muhalif yayınlar yapan ve yapmaya devam edeceğini beyan eden Arif Kocabıyık, neden hükümeti destekleyici yayınlar yapmadığını açıklamadı. Takipçilerini twitter üzerindeki hesabından yasal işlemleri başlattığını belirten Arif Kocabıyık, takipçilerini bilgilendirdi.

https://twitter.com/Arif_Ilave/status/1319193845213659136

ARİF KOCABIYIK YANDAŞ OLABİLİR

Takvim ve Sabah Gazetelerinin çığır açtığı haberde provokatif yayıncılık yaptığı iddia edilen Arif Kocabıyık’ın aslında hükümeti desteklediği muhalif kesimlerde her zaman eleştirilmektedir. Videoyu izleyen binlerce insanın Arif Kocabıyık’ın aslında tüm videolarında muhalefeti yerdiği ve hükümetin icraatlarını ise yücelttiği gözlerden kaçmadı.

https://twitter.com/Ayfer08Taylan/status/1288203737622814732

AKP Sevinç Erol

Manisa’da AKP üyesi Sevinç Erol: ‘Partiyi İşçi Bulma Kurumuna Çevirdiler’

AKP üyesi olduğu iddia edilen Sevinç Erol, sosyal medya üzerinden paylaştığı video ile partisine isyan etti. AKP’nin Manisa’da yaptığı kongrelerde partide çalışmayanların tekrar yönetimlere seçildiğini iddia etti.


Takvim ve Sabah Gazetelerinin Haberlerine Benzer Yazılar:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!