Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre Tek Gecelik İlişki Tercih Etmesi En Muhtemel Burçlar

Son Yazılar

Astrologlara Göre Tek Gecelik İlişki Tercih Etmesi En Muhtemel Burçlar

Astrolojide bazı burçlar, kadın ve erkek farketmeksizin uzun süreli ve ciddi ilişkilere gelemezler, elbette genelleme yapmak doğru olmaz fakat tek gecelik ilişki yaşayan ya da yaşamaktan zarar gelmeyeceğine inanan burçlar da var. İşte tek gecelik ilişkiye hayır demeyecek burçlar ve davranışları.

Daha önce tek gecelik bir ilişki yaşadıysanız, ne kadar sinir bozucu olduğunu bilirsiniz, özellikle de ciddi bir ilişki arıyorsanız. Belki bir eğlence yerinde veya arkadaş buluşmasında biriyle harika bir iletişim kurarsın, etkilenirsin ve geceyi onunla geçirirsin, ama bir sonraki gün sanki hiçbir şey yaşamamışsınız gibi sizi görmezden gelir. Veya belki de, ilk randevunuzda biriyle tanışırsınız, ancak bir hafta sonra sizi hayal kırıklığına uğratırlar. Görünüşe göre, bazı insanlar tek eşliliğe uygun değil. Ve astrologlara göre, bu özelliği burcundan kaynaklanıyor olabilir. İşte bu yazımızda ciddi ve uzun süreli bir ilişki yaşamaktan uzak durmak isteyebilecek, tek gecelik ilişki yaşayan ya da yaşamaktan bir zarar gelmeyeceğini düşünen burçlar hangileridir, tek tek paylaşıyoruz.

Koç

Astrolojinin ilk burcu olan Koç, hızlı olmayı sever. Bu, işteki bir projeye hızlı bir şekilde dahil oldukları, havaalanında ilk sırayı aldıkları veya yeni tanıştığı bir kişiyle geceyi birlikte geçirdikleri anlamına gelir.

Astrolog, ruhani uzman ve Higher Vibes Online‘ın kurucusu IGee, “Koç çok tutkulu bir burçtur, kendilerini tam güçle bir şeye adadıkları ve ardından hedefine ulaştıktan sonra bir sonraki yeni şeye geçtiği bilinir, bu olay onlar için genellikle diğerlerinden daha hızlıdır” diyor.

Koç burcu, tek gecelik ilişkilerinde, gecenin tümünü yeni tanıştığı kişiyle geçirmeyi sevmez. 1-2 saatlik kısa bir birliktelik onlar için yeterlidir.

BENZER YAZI: SORUN ÇÖZMEK GEREKTİĞİNDE ÇOK ZORLANMAYAN EN PRATİK BURÇLAR

Aslan

Tek gecelik ilişki yaşayan burçlar arasında gösterilen Aslanlar, yeni ve parlak şeyler tarafından kolaylıkla dikkatlerini dağıtırlar. Bu nedenle, çekici bir insan önlerine çıkarsa, onları eve götürme eğiliminde olabilirler.

Astrolog ve tarot okuyucusu Kayana Rich, “Aslanlar doğal olarak cilveli insanlardır ve herkesi oyuncu olarak düşündükleri veya ciddi ilişki havasında olmadıkları için genellikle bağlılığı ciddiye almazlar” diyor.

Aslan erkekleri derinden sevme eğilimindedir, ancak geçmişteki acıları onları bağlılıktan caydırmak için kullanabilirken, Aslan kadınları ciddi bir ilişkiye hazır olana kadar eğlenmek isteme eğilimindedir, diyor Rich.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN KİNCİ BURÇLAR

Balık

Balıklar tek eşliliğe pek düşkün değildir, bu yüzden tek gecelik ilişkiler onlar için doğaldır.

Rich, “Balık erkekleri genellikle alışkanlık nedeniyle bir kadına bağlı kalırlar, ancak başka kadınlarla flört etmeyi ihmal etmezler ve hatta iyi bir zamanlama ile tek gecelik ilişki de yaşayabilirler” diyor. “Balık kadınları yanlış kişiye bağlanmaktan korkarlar, bu yüzden biraz eğlenme havasında oldukları veya kalp kırıklıklarının üstesinden geldikleri sürece, o tek gecelik ilişkiyi eğlence için gerçekleştireceklerdir.”

Duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarını bir şekilde karşılamaları gerekiyor.

BENZER YAZI: HAYATIN VE İNSANLARIN İYİ YÖNLERİNİ GÖRMEYİ SEVEN EN İYİMSER BURÇLAR

Kova

Bu zeki ve özgür ruhlu burç, genellikle bir yaşam biçimi olarak sık sık hayatın zevklerini tatmayı sever.

London School of Astrology sertifikalı bir astrolog olan Fernanda Paiva, “Hava elementinin üçüncü burcu olan Kova deneme yanılmayı sever ve genel olarak tek eşliliği ve geleneği sorgulayan ilk kişi olacaktır” diyor. “Asi ve çok bağımsız olma eğilimindedirler, genellikle yalnızca bir kişiye bağlı kalmaktansa birden çok ‘arkadaş’a sahip olmayı daha kolay bulurlar.”

Dahası, muhtemelen cinsel özgürlük fikri üzerine pek çok makale ve kitap okumuşlardır. Romantizm konusunda güçlü görüşlere sahip olmalarını bekleyin.

BENZER YAZI: BİR ASTROLOĞA GÖRE EN BAŞTAN ÇIKARICI BURÇ

İkizler

Zodyakın sosyal kelebekleri olan İkizler, herkesi rahat hissettirebilir.

Astrolog IGee, “İkizler burcunun iletişimi güçlüdür, sosyal olmayı sever ve yeni deneyimlere açıktır” diyor. “Onları kolayca cilveli şakalaşmaya ve bazen de çok kolaylıkla doğrudan yatak odasına götüren şey, doğal içgüdüleri ve iyi iletişim becerileridir.”

Nerede olurlarsa olsunlar, romantik partnerler bulmak için bu iletişim ve psikoloji becerilerini kullanacaklar. Market, benzin istasyonu ve yerel bir bar, potansiyel bir eşleşme belirleyebilecekleri yerler olabilir.

BENZER YAZI: BURCUNUZA GÖRE SİZE EN ÇOK YAKIŞAN EMOJİ

Akrep

En güçlü cinsel dürtüye sahip burç olan Akrep, her zaman kazanmak için oynar ve bu tek gecelik ilişkiler için de geçerlidir. Astrolog Rich, “Akrepler doğal olarak çapkın insanlardır ve masumca olsa bile flört etmeyi severler” diyor.

Bu burcun üyeleri genellikle tek eşli değildir, ancak eşleri bu kaçamak ilişkilerini her zaman bilmezler (başka bir deyişle, aldatma olasılıkları oldukça yüksektir). Rich, “Akrep erkekleri genellikle eğlence için flört ederken, kadınlar kasıtlı olarak mükemmel tek gecelik ilişki partnerlerini ararlar” diye ekliyor.

Birini bütün gece içki ısmarlaması için manipüle edebilir, gözlerini bir arkadaşının eski sevgilisine dikebilir veya sadece partideki en seksi kişiyi eve götürmek isteyebilirler. Kimi seçerlerse seçsinler, o kişinin gece kalacağına bahse girebilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!