Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaÇocukÇocuğumu Kontrol Etmek için Telefondan Takip Programı Arıyorum! İşte Telefondan Takip Uygulaması

Son Yazılar

Çocuğumu Kontrol Etmek için Telefondan Takip Programı Arıyorum! İşte Telefondan Takip Uygulaması

Çocuğunuzun internetteki tüm etkinliğini telefondan takip uygulaması ile kontrol edin. İşte telefondan takip programı önerim, yazımda.

Çocuğumu telefondan nasıl takip edebilirim diyen anne babalar için bizzat deneyip kullandığım telefondan takip programı hakkında bilgi vereceğim. Güvenli bir programla çocuğunuzun internetteki tüm etkinliklerini kontrol edebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan telefondan takip uygulaması ile ilgili yorumları da sizlerle paylaşacağım.

Telefondan takip programı ile çocuğunuzu uzaktan izleyebilir, yaşanabilecek herhangi bir soruna önceden müdahale edilebilirsiniz. Çocuğunuzun o anda bulunduğu yeri, onun yazdıklarını ya da ona yazılan mesajları onu korumak için görmek istiyorsanız telefondan takip uygulaması sizin tüm beklentilerinizi karşılayacaktır. İşte çocuğumu telefondan nasıl takip edebilirim diyen anneler ve babalar önerdiğim en güzel telefondan takip programı.

telefondan takip programı

Herkesin çocuğu ailesi için en değerli varlığıdır. Çocuğunuzu dışarıdaki tehlikeli insanlardan korumanın en yolu onun her zaman yanında olmaktır. Fakat günümüzde internet gibi hem faydalı hem de düzgün kullanılmazsa fazlasıyla tehlike oluşturacak bir etken var. Her zaman onun yanında olsanız bile, küçücük bir telefondan tüm dünya ile iletişim kurabilecek olması, çocuğunuzu tehlikeye düşürebilir. Bu sebeple telefondan takip programı kullanmanız en güzel yöntemlerden biri olacaktır.

Bir çok ücretsiz telefondan takip uygulaması kullandım, yani denedim. Fakat hiç memnun kalmadım. Ücretsiz olmasından dolayı yeterli bilgi toplamıyorlar. Bu sebeple denediklerim arasından en beğendiğim mSPY telefondan takip programı ile ilgili bilgi vermek istiyorum.

Telefon Takip Programı Neyi Kaydeder?

Söylediğim gibi çocuklarımız bizim için çok önemli. Ben bu sebeple ücretli bir telefondan takip uygulaması kullandım. Hem teknik desteği daha iyi hem de kişisel verilerin gizliliği için taahhüt veriyor. Çocuğunuzu telefondan takip etmek istediğiniz de size bir çok bilgi veriyor. Takip edilecek telefonda yapılan ve gelen aramalar, kısa mesajlar, e-postalar, takvim, notlar, kişi listesi, gezilen web siteleri kayıt altına alınır. Özellikle Facebook Messenger, WhatsApp, Line gibi anlık mesajlaşma uygulamaları üzerinden yapılan yazışmalar okunabilir. Instagram gibi sosyal ağ paylaşımları takip edilebilir. Anlık konum bilgisine ulaşılabilir. İstenmeyen aramalar engellenebilir. Yüklü uygulamalar kontrol edilebilir.

telefondan takip uygulaması

Telefondan takip etmek için kullanacağınız ücretsiz programlar sizlere yeterli teknik desteği vermez ve kişisel verilerinizin güvenli olmayan ellere geçmesine sebep olabilir. Bu sebeple ben size telefondan takip programı olarak mSPY ‘ı önereceğim.

Telefondan Takip Programı Size Hangi Bilgileri Verir?

Arama Kaydını İzleyin

Android için mSpy ebeveyn izleme uygulaması, çocuğunuzun arama geçmişine uzaktan kendi mobil cihazınızda göz atmanıza izin verir. Kontrol Panelinizde anında iletişim bilgilerini, saatleri, tarihleri ve arama sürelerini anında görüntüleyin.

Mesajları İnceleyin

Telefondan takip programı ile Facebook Messenger, Snapchat, WhatsApp, Viber ve diğer anlık mesajlaşma platformlarında gerçekleşen sohbetleri denetleyin. Bildirimleri doğrudan Kontrol Panelinize alın. Uygunsuz mesajlaşma oluyorsa hemen anlarsınız.

Telefondan Takip Programı ile Metin Mesajlarına Göz Atın

Çocuğunuzun metin mesajlarını mSpy SMS izleyici ile inceleyin. Çocuğunuz tarafından giden ve gelen tüm metinleri Kontrol Panelinizde tarayın. Silinen SMSler bile bu inanılmaz özellik ile kurtarılır ve saklanır. MSpy ile çocuğunuzun güvenliğinden emin olun.

GPS konumunu izleyin

mSpy telefondan takip programı ile GPS takibiyle çocuğunuzun telefonunun tam konumunu izleyin. Güvenli bölgeleri ayarlayın ve çocuğunuz girip çıktığında anında bildirim alın. Rota geçmişini ve en sık ziyaret edilen yerleri belirleyin.

Web geçmişini takip edin

Bu kullanışlı özellik ile çocuğunuzun ziyaret ettiği sitelere göz atın. Bu özellik, web tarama geçmişinin yanı sıra yer imlerini, saatleri, tarihleri ​​ve süreleri hemen Kontrol Panelinizde izlemenizi sağlar. Çocuğunuzun tehlikeli veya uygunsuz siteleri ziyaret etmesini önlemek için engelleme seçeneğini kullanın.

Telefondan Takip Programı ile Multimedya İçeriğine Göz Atın

Çocuğunuzun telefonuna giden veya gelen her fotoğraf ve videosuna göz atın. Sohbet uygulaması, SMS veya e-posta yoluyla gönderilmiş olması önemli değil. mSpy ile cinsel içerikli mesajlaşma ve diğer uygunsuz fotoğraf paylaşımını önleyin.

MSPY telefondan takip programı nasıl kullanılır?

1. mSpy Satın Alın

mSpy aboneliklerinden birini seçip sipariş formunu doldurun. Ödemenizi tamamlayın ve kurulum talimatları için e-postanızı kontrol edin.

2. İndirip Kurun

mSpy’ı indirin ve mobil izleme yazılımını çocuğunuzun telefonuna yükleyin.

Lütfen dikkat: Premium özelliklerini takip etmek için Android hedef telefona root atılması veya iOS cihazınıza jeailbreak yapılması gerekir.

3. Takibe Başlayın

Aramaları, metinleri, GPS konumu, uygulamalar ve takip edilecek cihazda gerçekleşen diğer etkinlikleri izlemeye başlamak için mSpy Kontrol Panelinize giriş yapın.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Teknoloji kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!