Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaAstrolojiTerazi Burcu Erkeği Özellikleri

Son Yazılar

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

Güleryüzlü, çekici ve biraz haylaz, bu Terazi erkeği, en azından dış görünüş olarak. Yine de, bir Terazi erkeğini değerli kılan ve onu yakaladığınız bırakmak istemeyeceğiniz başka özellikleri de var. İşte bu yazımda sizlerle terazi burcu erkeği özellikleri, cinsellik, aşk hayatı, terazi burcu erkeği sekse düşkündür diyenler ile olumlu, olumsuz özellikleri merak edenlerin tüm sorularını yanıtlayacağım.

Terazi burcunda doğanlar tek boyutlu değildir. Sonuçta, bu kadar sevilen bir birey olmak için cazibe ve fiziksel çekicilikten daha fazlasını gerektirir ve Terazi erkeğinin zekası ve dengeli mizacının işe yaradığı yer burasıdır.

TERAZİ BURCU ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

DUYGUSAL ama YİĞİT

Terazi erkekleri ender bir cinstir, sevgi dolu ve sempatik kalpleri olan entelektüel erkeklerdir. Bir Terazi adamı, şefkatli, nezaket kurallarına bağlı, adaletli, müzakereyi seven, inatçı, mantığı ağır basan ve kararsız olarak tanımlanabilir.

DUYGUSAL OLARAK DENGELİDİR

Terazi erkeğinin dengeli bir mizacı vardır. Dışa dönük ve iyimserdir ve soğukkanlı, sakin ve analiz yapma eğilimindedir. Nadiren öfkesini kaybeder ve onu üzen her şeyi kolayca ve çabucak hayatından çıkarmayı bilir.

OBJEKTİF ve İNCE RUHLU

Terazi burcu erkeği özellikleri arasında iletişim becerilerinin güçlü olduğu söylenebilir, ayrıca başkalarıyla iletişim halindeyken kelimelerini dikkatli seçer. Bir ilişkiyi korumak için doğru şeyi nasıl söyleyeceğini bilen bir karaktere sahiptir. Farklı bakış açılarını sabırla dinleyen ve söylenenlere sevimli ve incelikle yanıt verebilen bir erkektir.

ZEKİ ve AKILLI

Terazi erkeğinin iyiliksever, nazik, arkadaş canlısı ve yumuşak tavrı, benlik duygusu için çok önemli olan uzun süreli dostluklar kurmasını sağlar. O, herhangi bir konuşmada kendi başına kalabilen ve yaratıcı fikirlerin yanı sıra sorunlara dahiyane ama adil ve mantıklı çözümler bulabilen, arkadaş canlısı bir şakacıdır.

SEVİMLİ ve ARKADAŞ CANLISI

Yaratıcı, hevesli ve canlı bir Terazi erkeği açık fikirlidir. Her türden insanla olağanüstü şekillerde etkileşime girmesine ve ilham vermesine izin veren bulaşıcı bir yaşam zevki var. Tüm zodyak erkeklerinin en sosyalleri arasında, muhtemelen geniş bir arkadaş ağına ve yoğun bir sosyal hayata sahiptir.

PASİF AGRESİF DAVRANIŞ

Terazi erkeğinin çatışmaya karşı doğal isteksizliği, onu her türlü dış çirkinlik veya tatsızlıktan kaçınmaya yönlendirir. Ama bu sinirlenmiyor da değil. Sadece genellikle daha incelikli bir “pasif-agresif düşmanlık” sergileyecektir.

MÜSRİF ve RAHATINA DÜŞKÜN

Bir Terazi erkeği hayattaki daha ince şeyleri sever ve bu, kendilerini memnun etme konusunda savurganlığa ve kendini şımartmaya yol açabilir. Parayı eğer kendini mutlu etmek için harcıyorsa, onu kimse durduramaz.

SAF, KARARSIZ, GÜVENİLMEZ

Terazi erkeğinin uyumlu ve barışçıl, insanları memnun eden doğası, kendisinden çok fazla şey vermesine neden olabilir. Ayrıca bir karar verme sürecinden sonra safça başkalarının değiştirmesine izin vermeye eğilimlidir. Sözünü tutmak söz konusu olduğunda bile tereddüt edebilir.

BOŞ ve YÜZEYSEL

Terazi erkeği güzel olan her şeye çekilir ama dış güzelliğe o kadar kapılır ki hem kendisinde hem de başkalarında iç güzelliği görmeyi ihmal eder.

ÇAPKIN

Evet, bir Terazi erkeği çapkındır ve bu, bazı kadınlar için onunla çıkmayı zorlaştırabilir. Ama aslında, tanıştığı herkese karşı kibar, arkadaş canlısı ve çekici olan sosyal bir adam.

KADINLAR İÇİN ÇEKİCİ

Terazi erkeği kadınlardan kolay etkilenir ve kadınlar da genellikle ondan etkilenir, ancak o bir zampara değildir. Bununla birlikte, terazi burcu erkeği özellikleri arasında tek eşli olması da sayılabilir. Terazi erkeğinin en büyük arzusu, yanında önemli bir partnere sahip olmaktır. O özel birini bulduğunda, ona çok sadık ve özenlidir.

TERAZİ ERKEĞİNİN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Kimse mükemmel değildir ve Terazi erkeğinin hataları vardır. Belki bir Terazi erkeğinin daha zorlu özelliklerini ele almak, iyiyi kötüyle tartmak ve bir veya iki olumsuz özelliğin ilişkiyi bitirmek için yeterli olup olmadığına karar vermek anlamına gelir. Bir kişi için anlaşmayı bozan şeyin aslında bir başkası için anlaşma yapıcı olabileceğini anlamak önemlidir. Örnek olarak, bir Terazi erkeğinin kararsızlığı, liderlik etmek ve karar vermek isteyen bir birey için güzel bir seçim olabilir. Yani ters kutuplar birbirini çeker.

TERAZİ BURCU ERKEĞİ ve AŞK

Terazi, aşk, zevk ve ilişkilerin gezegeni Venüs tarafından yönetilen ana hava burcudur. Aşk söz konusu olduğunda, bir Terazi erkeği idealisttir, romantik düşüncelerle doludur, evde çok fazla beraberlik içindedir ve sevgilisine karşı açıkça tutkuludur. Tek bir gerçek aşka inanır. Ve romantik bir ilişkinin büyümesi ve gelişmesi için doğru koşulları yaratma konusunda yetenekli, tedavi edilemez bir romantik.

TERAZİ ERKEĞİ ve CİNSELLİK

Terazi erkeği ilişki odaklıdır. Cazibesi ve aptallığı ile her sıradan anı heyecan verici ve romantik bir deneyime dönüştürebilir. Bir partnere gerçekten eşi gibi davranır ve cinsellikte daha fazlasını verebilir. Bu, özellikle sevişme söz konusu olduğunda geçerlidir. Partnerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koyan, onu mutlu edecek her şeye açık, her ihtiyacını karşılama sabrına sahip bir erkektir.

TUTKUNUZU ONUNLA PAYLAŞIN

Bir terazi erkeğinden hoşlanıyorsanız ve o bunun farkında değilse, zaman kaybetmeden ona duygularınızı açıklayın. Dış görünüşe önem veren terazi erkeği sizden hoşlanırsa, size bunu söyleyecektir. Romantik olarak ilgilenmese bile, muhtemelen arkadaşın olmak isteyecektir.

TERAZİ ERKEĞİ NASIL TAVLANIR?

Bir kez dikkatini çektikten sonra, onun ilgisini nasıl çekersiniz?

  • Dış görünüşünüze özen gösterin
  • Tatlı ve çok kadınsı olun
  • Zeki bir kadın olduğunuzu ona ispat edin

Ayrıca, yumuşak ışığın, yumuşak müziğin, sohbeti teşvik etmenin, iyi yemeklerin ve kaliteli şarapların Terazi erkeği için büyük bir fırsat olduğunu unutmayın.

TERAZİ BURCU ERKEKLE EVLENMEK

Terazi erkeğinin mizacı geleneksel anne, baba ve çocuğun aile hayatına pek uymasa da, o evlilik odaklıdır. Ve evlilik bir Terazi erkeğini değiştirmez, o her zaman romantik bir idealist olacaktır. Yani kısacası Terazi burcu bir erkekle evlenirseniz romantizmi canlı tutacaktır.

HARİKA BİR ROMANTİK ERKEK

Tabii ki, her Terazi erkeği, tüm doğum haritalarıyla ilgili olarak biraz farklıdır. Yine de, bir Terazi erkeği sırılsıklam aşık olmadıkça, çok iyi görünen ve bunu kendi yararına kullanmayı bilen çok cana yakın bir adam olduğunda inanabilir fakat samimiyetine güvenmek zamanınızı alabilir. Ancak, mükemmel eşini bulduğunda, gittiği her yerde onun yanında olacaktır. Terazi erkeği, her zaman ilişkiyi daha iyi hale getirmenin yollarını arayan harika ve romantik uzun vadeli bir eştir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!