Cuma, Mart 1, 2024
Ana SayfaSözlerTeyzeye Doğum Günü Mesajı Sözleri Kısa Uzun Resimli Dini

Son Yazılar

Teyzeye Doğum Günü Mesajı Sözleri Kısa Uzun Resimli Dini

Teyzeye doğum günü mesajı arıyorum diyorsanız, işte yeğenden resimli, kısa, uzun, dini, komik, esprili yaş günü sözleri emrinizde.

Teyzeye doğum günü mesajı özel ve anlamlı olmalı, neticede anne yarısı deriz teyzelerimize. İşte sizler için hazırladığım bu sayfada teyze için en güzel doğum günü sözleri bulacaksınız. Hazırladığım mesajlar içinde kullanılan resimleri başka sitelerde bulamazsınız, yalnızca Takiye.com için hazırladım, güle güle kullanın.

Değerli annelerimiz için doğum günü sözleri hazırlamıştık. Peki teyzeleri unutacağımızı mı düşündünüz yoksa. İşte teyzeye gönderilecek en güzel doğum günü mesajı derlemem.

TEYZEYE DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Bugün anne yarım teyzemin doğum günü! Varlığın bana annemin en büyük hediyesi. İyi ki benim teyzem olmuşsun, kendimi çok şanslı hissediyorum. Nice seneler hep birlikte doğum gününü kutlamak istiyorum. Seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun teyzem!

teyzeye doğum günü mesajı

Sevgili teyzem, bana öğrettiğin tüm hayat dersleri için teşekkür ederim. Sen olmasaydın hayatım bu kadar harika olamazdı. Paylaştığımız harika anıları sonsuza kadar saklayacağım, seni seviyorum! Doğum günün kutlu olsun…

teyze için doğum günü sözleri
teyzeye doğum günü mesajı

Bugün de senin doğum günün teyzeciğim…Tıpkı senin yaptığın gibi ellerin her zaman avuçlarımda olacak. İyi ki benim teyzemsin, yeri geldiğinde arkadaşımsın, sırdaşımsın, suç ortağımsın. Kısacası sen her şeysin. NOT: ve ben dünyanın en mutlu yeğeni.

teyzem için doğum günü mesajı
teyze için doğum günü sözleri

Teyze bambaşka bir şeydir benim için. Bana sen öğrettin düştüğümde kalkmayı… Annem kadar sen de yanımdaydın. Candan öte biricik teyzem iyi ki varsın dilerim ki yeni yaşın sana tüm güzellikleri getirsin…

Herkesin teyzesi vardır ama benim teyzem bir başkadır. Sadece teyze değildir o; en yakın arkadaş, bazen de sırdaş… Her şeyim, biricik teyzem daha birlikte nice mutlu yaşlarımız olsun inşallah. Seni seviyorum…

TEYZEYE RESİMLİ DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Kardeşinizden bir parça minicik elleriyle yumuk yumuk gözleriyle size bakar ve siz dünyanın en mutlu teyzesi olursunuz…O yumuk gözler büyüdü ve şimdi sana minnettarlıkla bakıyor biricik teyzem. Hep yanımda oldun, hep ellerimden tuttun artık sıra bende iyi ki doğdun canım teyzeciğim, mutlu yıllar sana…

teyzeye doğum günü mesajı
teyzeye doğum günü mesajı

Canım teyzeciğim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Teyze olmak çok güzel bir duygudur. Onu ilk duyduğunuzda daha minicik bir parçayken sevmeye başlarsınız. Hayata gözlerini açmasını dört gözle beklersiniz. Sonra o minicik ellerle hayata gözlerini açtığında dünyanın en mutlu kişisi olursunuz… derdin teyzeciğim iyi ki benim teyzemsin. Birlikte nice mutlu yaşlara…

Pastanın etrafında sevdiklerin kalbinin etrafında sevgilerin senin etrafında hayallerin olsun doğum günün kutlu olsun canım teyzem.

TEYZEYE KISA DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Tertemiz bir kalbe ve güzelliğe sahipsin. Dünyanın en iyi beş teyzesi arasına kesin girersin. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim, seni çok seviyorum.

Canım teyzem Allah hep gönlüne göre versin. Bütün güzellikler seninle olsun, hayat sana hep güzellikler göstersin. Seni çok seviyorum, mutlu bir yaş daha geçirmen dileğiyle.

Yüzünde görmeye alışkın olduğum o muhteşem gülümsemenin bir an bile eksilmemesini dilerim. Her yaşın sana daha büyük güzellikler katsın ve her yıl diğer yıldan daha mutlu ol. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

teyzeye doğum günü mesajı
teyzeye doğum günü mesajı

Senin bendeki değerini anlatmam çok zor teyzeciğim. Benim için en kıymetli insanlardan birisin. Yeni yaşın saha hayal etmediğin tüm mutlulukları getirsin inşallah.

O yüzündeki muhteşem gülümsemen hiçbir zaman eksik olmasın teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

teyzeye doğum günü mesajı

Doğum günün kutlu olsun canım teyzem. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

TEYZEYE DOĞUM GÜNÜ MESAJI TUMBLR

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara teyzeciğim.

Canım güzel teyzem sen her şeyin iyisine layıksın her şey gönlünce olsun mutlu yıllara.

teyzeye doğum günü mesajı
teyzeye doğum günü mesajı

Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara güzeller güzeli canım teyzem.

Hayattaki en büyük şanslarımdan birisin teyzem. Senin gibi bir teyze herkes bulamaz farkındayım. Sen benim hayatımda çok değerlisin inan. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun.

teyzeye doğum günü mesajı
teyzeye doğum günü mesajı

Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. Seni çok seviyorum iyi ki varsın teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin kalbinin etrafında sevgilerin senin etrafında hayallerin olsun doğum günün kutlu olsun canım teyzem.

TEYZEYE UZUN DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Üzerimdeki emeğin o kadar büyük ki teyzem. E tabi anne yarısı olmak bunu gerektirir. Yaptığın her şey için çok teşekkür ediyorum. Çok daha iyilerini görmeni ve sonsuza kadar mutlu yaşamanı istiyorum. İyi ki doğdun iyi ki varsın.

teyzeye doğum günü mesajı

Senin varlığın günümü aydınlatıyor teyzem. Ne zaman başıma bir şey gelse koşa koşa kapına geliyorum. Unutma ki sen benim süper kahramanımsın. Seni çok seviyorum can teyzem, bal teyzem. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim beraber senelere.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın. Birlikte daha nice yaşlara teyzem.

teyzeye doğum günü mesajı
teyzeye doğum günü mesajı

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara teyzelerin bir tanesi…

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı. Çünkü bu mesajın her harfi tamamen sevgiden oluşuyor. Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin hayat güneşi her daim seni aydınlatsın! İyi ki doğdun ve iyi ki varsın teyzelerin gülü.

TEYZEYE DİNİ DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Teyzem sen anne yarısı olmaktan çıkıp canımın yarısı oldun artık. Varlığın için şükrediyorum. İyi ki doğdun ve iyi benim can teyzem oldun. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün bir yıldız düşmüş dünyaya. En parlak, en güzel ve en iyi yıldız düşmüş. Ve bu yıldız benim teyzem olmuş. Herkesin güzelliğini kıskandığı bu yıldız iyi ki doğmuş ve iyi ki benim teyzem olmuş.

Canım teyzem umarım bu yıl senin için yarım kalan her şeyin tamamlandığı, başarının zirve yaptığı ve çok sağlıklı geçen bir yıl olur. Yeni yaşında büyük umutlar ve büyük şanslar seni karşılasın. Her zaman yanındayım canım teyzem iyi ki anne yarısı olarak yalnızca seni bildim.

Kelimeler anlamsız gelebilir ben senin her zaman yanındayım mutlu gününde değil zor zamanında da seninleyim. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

Mesafeler önemli değil önemli olan kalpten yazılacak olanlardır sevgili teyzecim doğum günün kutlu olsun.

Teyzeler yıldızlar gibidirler, onları her zaman göremezsiniz ama sizin için her zaman var olduklarını ve sizi düşündüklerini bilirsiniz. Doğum günün kutlu olsun birtanecik teyzem.

Sana binlerce kez öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Bil ki hep yanındayım. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim. İyi ki varsın.

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara teyzelerin bir tanesi.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum teyzeciğim. Doğum günün kutlu olsun.

Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin doğum günün kutlu olsun.

TEYZEYE ÇOK UZUN DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Çiling! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana teyze.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun teyze.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere teyzeciğim.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim.

Evimizin güldüreni, neşesi. Hep bizimle ol bizi hiç bırakma teyzem. Sen bizim gökyüzümüzdeki güneşimiz, gecemizdeki yıldızımızsın. Sen bizim için çok özelsin teyzem doğum günün kutlu olsun.

BENZER YAZI: ERKEK ARKADAŞA EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SÖZLER kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!