Perşembe, Nisan 18, 2024
Ana SayfaTeknolojiSosyal MedyaTikTok 18 Hesaplar Hangileridir? İşte Tiktok'da Bulunan En Ateşli ve Güzel Kızlar!

Son Yazılar

TikTok 18 Hesaplar Hangileridir? İşte Tiktok’da Bulunan En Ateşli ve Güzel Kızlar!

TikTok platformunda adult bir bölüm yok fakat +18 seviyesinde yayınlar yapan güzel, seksi ve ateşli kız hesapları var, işte tiktok 18 yaş üstü en popüler hesaplar.

TikTok’da adult yani yetişkinlere özel ayrı bir yer yoktur. Fakat TikTok uygulamasında oldukça fazla takipçisi olan güzel ve ateşli kızların hesapları hep merak edilir. Eğer siz de TikTok uygulamasını sık sık kullanıyorsanız, bu yazımızda sizlerle paylaşacağımız güzellerin hesaplarını mutlaka takip etmelisiniz. İşte Tiktok 18 hesaplar ve Tiktok’un en güzel, ateşli ve seksi kızları…

TikTok’un şu anda internetteki en çok kullanılan platformlardan biri olduğunu zaten biliyorsunuz, bu yüzden oradaki en güzel kızları da incelemek mantıklı. Yazımızda Tiktok 18 yaş üstü hesaplara bir göz atacağız, bakalım neler var.

tiktok 18 yaş üstü

Bugünlerde pek çok TikTok kullanıcısı varken, güzellikleriyle öne çıkan birkaç kişi var ve sonuç olarak oldukça fazla takipçi topladılar.

Şu anda TikTok’ta çok sayıda takipçisi olan en güzel kızları arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Eğer siz de tiktok 18 hesaplar ile birlikte en güzel kızlar listesini arıyorsanız, işte 35 ateşli güzel sizlerle.

Carr (@kittykatcarr)

tiktok 18 hesaplar

Duru güzelliği ile ön plana çıkan ‘Carr’ tiktok 18 yaş üstü hesaplar arasında mutlaka sık ziyaret edilenler arasına kaydedilmeli.

Loren Gray Beech (@lorengray)

tiktok 18 hesaplar

Tiktok’un en güzel kızları arasında bulunan Loren Beech‘in TikTok hesabı ‘lorengray’ ve hem güzelliği hem de çok beğenilen sesi ile Amerikalı bir kız. 2002’de Pennsylvania’da doğdu, şu anda TikTok’taki en güzel kızlardan biri.

Tiktok 18 hesaplar arasında da bulunan Loren, mükemmel fiziği, cüretkar pozları ile ayda neredeyse binlerce yeni takipçi tarafından keşfediliyor.

İlgili Yazı: Tiktok’un en fazla kazanan fenomenleri

Olivia Dunne (@livvy)

Olivia Dunne’i daha önce görmemiş olamazsınız. Şu güzelliğe bakın!

Danielle Cohn (@daniellecohn)

Danielle Cohn’un TikTok hesabı ‘daniellecohn’ ve hem güzel hem de yetenekli olduğu için ilk altı arasına giriyor. 20 milyona yakın takipçisi olan ve sadece 16 yaşında olan Danielle, TikTok’taki en popüler ve güzel kızlar listesine girmesi şans değil. Amigo ve model olarak çalışıyor ve TikTok’da içeriklerine bir milyardan fazla beğeni aldı.

İlgili Yazı: Bella Poarch kimdir, kaç yalında, nereli?

Kira Young (@kirayounng)

Nikaila A. (@nikkiloves)

tiktok 18 hesaplar

Nikaila A. şu anda TikTok’taki en ateşli kızlardan biri. Yüz binlerce takipçisi ve içeriğindeki bir dolu görüntüleme ile şu anda neden bu kadar popüler olduğunu anlayabilirsiniz.

Viral meydan okumalardan günlük hayatıyla ilgili videolarına kadar harika, ilginç içerikler yapıyor. Tiktok 18 hesaplar arasında gösterilen Nikaila A.’nın yaptıklarından daha fazlasını görmek etmek istiyorsanız, TikTok hesabını ziyaret edin. 82 binden fazla takipçi ve 1.5 milyon beğeni ile, bu yükselen yıldızın yıl geçtikçe daha popüler olacağına dair bir his var içimizde.

Holly H (@hollyh)

Holly H, bir İngiliz Instagram yıldızı, TikTok yıldızı ve eğlence içeriği yaratıcısıdır. Dudak senkronizasyonu videoları ve Vlogging konusunda uzmandır. 16 Milyona yakın takipçisi olan Holly, TikTok +18 kızlar listesine şimdiden girmiş gibi görünüyor.

Kristen Hancher (@khancherz)

tiktok 18 hesaplar

Kristen Hancher’ın TikTok kullanıcı adı ‘kristenhancher’ ve o sadece seksi bir TikTok fenomeni değil, aynı zamanda Kanadalı ve listemizdeki bazı kızlardan biraz daha az popüler.

20 yaşında, 437 binden fazla TikTok takipçisi var ve kolayca TikTok’taki en güzel altı kız arasında yer alıyor. Bunun yeterli olmaması durumunda, YouTube ve Instagram’da da oldukça büyük bir takipçisi var ve onu üçlü bir tehdit haline getiriyor.

Baby Ariel (@babyariel)

Tiktok 18 hesaplar arasında sayılabilecek olan Baby Ariel’in TikTok’taki kullanıcı adı ‘babayariel’ ve şimdiye kadar seksi görünümü ve güzel kişiliğiyle hayranların favorisi oldu.

Ariel, tamamen Amerikan bir sosyal medya figürü ve Florida’da yaşıyor. Son birkaç yıldır oldukça yoğundu, Time dergisinde ve Forbes’ta internetteki en etkili insanlardan biri olarak yer aldı. Bunların dışında sayısız ödüle aday gösterildi ve şu anda 36 milyonun üzerinde TikTok takipçisi var.

Anna Zak (@anna.zak)

tiktok 18 hesaplar

Tiktok’daki en güzel kızlar arasında gösterilen Anna Zak’ın TikTok kullanıcı adı ‘anna.zak’ ve bu güzel model, şarkıcı ve internet fenomeni olarak Rusya’dan katılıyor.

Sadece 18 yaşında, internetteki en etkili İsrailli kızlardan biri olarak kabul ediliyor ve Instagram’da da büyük bir takipçi kitlesine sahip. TikTok’ta takipçi sayısı 5 milyonun üzerinde, Instagram’da ise 1 milyon.

Emel Rsoh (@emelrsho20)

Emel Rsoh’un TikTok hesabının adı ’emelrsho20′ ve tahmin edebileceğiniz gibi bu güzel TikTok fenomeni 20 yaşında. Tiktok’un en güzel kızları arasında bulunan ve Türkiye’de doğan Rosh, bir süredir en iyi moda markaları için modellik yapıyor ve birçok farklı videoda yer alıyor. Kullanıcılar onu TikTok 18 hesaplar arasında gösteriyor ve çok hızlı bir şekilde takipçi kazanıyor.

O sadece güzel bir model değil, aynı zamanda çok güzel şarkı da söyleyebiliyor ve hatta bir komedyen olarak kabul ediliyor. Şu anda TikTok’ta 2,3 milyon takipçisi var.

Sarah Magusara (@sarahmagusara)

tiktok 18 hesaplar

Sarah Magusara sadece seksi bir TikTok fenomeni değil, aynı zamanda dans etmede de oldukça iyi. Aslında, onu ilk başta popüler yapan şey buydu ve hatta Sophia Diamond gibi diğer güzel TikTok kullanıcılarıyla dans videosu çok beğenilmişti. Güzel olsa da birçok videosunda dans becerilerini sergiliyor, bu yüzden TikTok takipçileri onu çok seviyor. Tiktok’un en güzel kızları arasında gösterilen Sarah’ın 17,1 milyon takipçisi var.

Sophia Diamond (@sophia.ilysm)

Sophia Diamond’dan bahsetmişken, o listemizdeki bir sonraki en güzel kız. Sarah kadar dans edemese de, seksi gülümsemesi ile tiktok 18 hesapları arasında sayılan ve hızlı dans hareketleriyle dünyanın en sevilen sosyal medya paylaşım uygulamasında oldukça iyi bir takipçi kitlesi edinmeyi başardı. Şu anda 4,6 milyon takipçiye sahip.

Dans ettiği şarkıyla hareketlerini mükemmel bir şekilde senkronize etmeyi başarıyor ve izlemesi eğlenceli hale geliyor.

Jules Le Blanc (@julesleblanc)

Profesyonel olarak hem Annie LeBlanc hem de Jules LeBlanc olarak sevilen Julianna Grace LeBlanc, ünlü bir Amerikan Tiktok Yıldızı, YouTuber, oyuncu, şarkıcı, eski jimnastikçi ve sosyal etkileyicidir. Youtube kanalında 19 milyondan fazla Abonesi var ve TikTok’ta çok popüler.

Addison Rae (@addisonre)

Addison Rae, muhteşem yüzü ve olağanüstü eğlenceli dudak senkronizasyon videoları ile TikTok’ta ünlü oldu. Özellikle ada ve bikini videoları hayranlarını cezbediyor. Görünümü baştan çıkarıcı ve klasik, milyarlarca beğeniyi çekmesine izin veriyor. Dikkat çekici dans becerileri var ve esnek vücudu baştan çıkarıcı.

Arishfa Khan (@_arishfakhan_)

tiktok 18 hesaplar

Takipçileri, Arishfa’nı güzelliği ve ürettiği harika içeriklerle sıkı sıkıya bağlı. Bütün videoları oldukça ilgi çekici ve herkesi kendine bağımlı yapıyor. Onu daha da güzelleştiren performansı ile birlikte, muhteşem gülümsemesi hayran bırakıyor.

Bir stilden diğerine nasıl geçiş yapmayı biliyor, bu da onu izlemek için son derece eğlenceli hale getiriyor. Bununla, ARISHFA KHAN’ın canlı bir ateşli bebek olduğunu ve kesinlikle bu listeye ait olduğunu söyleyebiliriz.

Somya Daunkar (@somya.daundkar30)

Tiktok’un en güzel kızları arasında sayılan Somya, moda ağırlıklı içerikleri ile 14,5 milyondan fazla TikTok takipçisi toplamayı başardı. 2002 yılında Maharashtra’da doğdu, bu da onu 18 yaşında yapıyor. Okulu bitirmesine rağmen, henüz resmi olarak mezun olmadı. Adına 400 milyondan fazla TikTok kalbi var, bu oldukça etkileyici.

Rebecca Zamolo (@rebeccazamolo)

tiktok 18 hesaplar

Rebecca Zamolo sadece ateşli bir TikTok fenomeni değil, aynı zamanda bir jimnastikçi ve spor salonu becerilerini popüler sosyal medya hesabında sergilemeyi seviyor. Jimnastikçi olmakla ilgili videolar yapmadığı zamanlarda, kocasıyla birlikte komik şeylerle ilgili videolar çekiyor. Genel olarak oldukça seviliyor, bu yüzden şu anda 16,2 milyondan fazla TikTok takipçisi var.

Malu Trevejo (@malutrevejo)

Maria Trevejo, 15 Ekim 2002’de Küba’nın Havana kentinde İspanyol bir baba ve Kübalı bir annenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Maria’nın ailesi, o doğduktan kısa bir süre sonra Madrid’e taşındı ve 12 yıl orada yaşadı. Trevejo daha sonra annesiyle birlikte Miami’ye taşındı. Tiktok’da 25 Milyon takipçisi olan Maria Trevejo, yayınladığı seksi ve komik videolarıyla tanınıyor.

Nagma Mirajkar (@nagmaa)

Bu inanılmaz popüler TikTok fenomeni tiktok 18 hesaplar arasında göteriliyor, şu anda TikTok’ta en komik ve modaya uygun videolardan bazılarına sahip. Hindistanlı, bu onun sadece kendi ülkesinde değil, Amerika gibi dünyanın diğer bölgelerinde de popüler olduğu anlamına geliyor. Şu anda 14,7 milyondan fazla hayranı ve 300 milyondan fazla Tiktok kalbi var.

Zoe LaVerne (@zoelaverne)

tiktok 18 hesaplar

Bu seksi Amerikan TikTok fenomeni Tiktok’un en güzel kızları arasında gösteriliyor, yalnızca TikTok’ta değil, diğer sosyal medya kanallarında da oldukça popüler. TikTok Musical.ly olduğundan beri buralarda ve komedi videoları ve dudak senkronizasyonu performansı yayınlamayı seviyor. Şu anda 21,6 takipçisine sahip ve 250 milyondan fazla TikTok kalbi ve resmi bir stil gurusu rozeti var. Sosyal medya paylaşım uygulamasında diğer etkileyicilerle bile işbirliği yaptı.

Aashika Bhatia (@_aashikabhatia_)

Bu popüler TikTok yıldızı şu anda 400 milyondan fazla kalbe ve 14 milyon TikTok hayranına sahip. Dudak senkronizasyonu ve dans videoları ile tanınıyor, bu yüzden birçok insan onu TikTok’ta izlemeyi seviyor. Hatta Tiktok’un en güzel kızları arasında bulunması haricinde en ünlü aktris ve TikTok yıldızı olarak da tanımlanıyor. Aashika listemizde tiktok 18 hesaplar arasında bulunmuyor.

Mackenzie Ziegler (@mackenzieziegler)

tiktok 18 hesaplar

Makenzie Ziegler şu anda TikTok’taki en ateşli kızlardan biri ve Amerika’dan 15 yaşında bir kız olarak, aynı zamanda 21,5 milyondan fazla TikTok hayranıyla en popülerlerinden biri. Kısa sürede çok sayıda takipçi kazandı ve tahmin edebileceğiniz gibi videoları ve profili genel olarak TikTok kullanıcıları arasında çok popüler.

Lauren Godwin (@laurengodwin)

Tiktok’un en güzel kızları arasında gösterilen bu seksi TikTok yıldızı aynı zamanda inanılmaz derecede yetenekli ve mizahi TikTok videoları üretiyor ve bu sebeple inanılmaz derecede popüler hale geldi. Ayrıca, kendi meydan okumalarını yarattığı popüler sosyal medya platformunda da meydan okuma videoları yapmayı ve bazı arkadaşları ve diğer sosyal medya fenomenleriyle işbirliği yapmayı seviyor. Şu anda 21,5 milyon takipçisi var.

Garima Chaurasiya (@gima_ashi)

tiktok 18 hesaplar

Hindistan’dan bu inanılmaz yetenekli ve seksi TikTokstary, TikTok’ta o kadar çok insan tarafından beğeniliyor ki, şu anda 500 milyondan fazla kalbe ve 21,3 milyon hayrana sahip. Sonuç olarak hayranlarından çok fazla ilgi görüyor ve diğer sosyal medya kanallarında da ünlü olarak kabul ediliyor, bu yüzden genel olarak onun oldukça seksi, popüler bir yıldız olduğunu düşünüyoruz.

Liza Koshy (@lizzza)

Liza Koshy’yi diğer sosyal medya kanallarından, özellikle de Vine ve YouTube’dan tanıyor olabilirsiniz. Zaten 29,2 milyondan fazla TikTok hayranını bir araya getirebildiği TikTok’a oldukça yumuşak bir geçiş yapmak için zaten kurulmuş olan şöhretini kullanabildi. Ayrıca 150 milyondan fazla TikTok kalbine sahip ve dudak senkronizasyonu yapan videolarıyla tanınıyor.

Avneet Kaur (@avneetkaur_13)

tiktok 18 hesaplar

Oyunculuğu ile inanılmaz derecede ünlü olan Hintli bir yıldız da Tik Tok’ta tanınmaktadır. Avneet Kaur’un kariyeri, küçük bir kızken başladı ve çeşitli TV şovları ve filmlerinde yer aldı. Tiktok 18 hesaplar ve en güzel kızlar arasında gösterilen Kaur, ayrıca Dance India Dance’da yer aldı, yani dans hareketlerinde çok yetenekli. O sadece yetenekli ve ateşli değil, aynı zamanda çok çekici ve dikkat çekici bulabileceğiniz hoş bir komşu kızı çekiciliğine sahip.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya kategorimizdeki yazılarımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!