Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaTeknolojiSosyal Medyaİşe Yarayan TikTok İzlenme Hilesi Yöntemleri Hangileridir?

Son Yazılar

İşe Yarayan TikTok İzlenme Hilesi Yöntemleri Hangileridir?

TikTok platformunda daha fazla izlenme oranına ulaşabileceğiniz en çok uygulanan hilesi ile ilgili merak edilenleri araştırdık.

TikTok’ta nasıl daha fazla izlenme alacağınızı bilmek ister misiniz? Daha fazla görüntüleme elde etmenize yardımcı olmak için TikTok izlenme hilesi için en uygun ve çalışan 7 yöntemi araştırdık, işte aradığınız cevaplar.

İnsanlar artık uzun videolardan hoşlanmıyorlar. Dikkat ederseniz tüm sosyal medya platformlarında kısa videolar artık daha fazla ilgi çekiyor. En son istatistiklere göre, dünya çapında günde yaklaşık 700 milyon kullanıcı TikTok’a giriş yapıyor. TikTok, insanların bir gecede şöhret olmak için çekim yapmaları için birçok şans yaratıyor. Ayrıca TikTok’ta öne çıkmak daha rekabetçi hale geliyor. Peki yayınladığınız içeriklerin daha fazla izlenmesi için neler yapabilirsiniz? İşte bu yazımda sizlerle TikTok izlenme hilesi yapabileceğiniz, yasal ve çalışan yöntemleri sizlerle paylaşacağım.

TikTok İzlenme Hilesi Yöntemleri

“TikTok’ta nasıl daha fazla izlenme oranına ulaşılır” tüm kullanıcılar için en önemli konulardan biri haline geliyor. Daha fazla görüntüleme, tıpkı Instagram’daki takipçiler veya beğeniler gibi TikTok’ta daha fazla popülerlik ve daha fazla iş değeri anlamına gelir. TikTok’ta nasıl daha fazla izlenme oranı elde edeceğinizi öğrenmek istiyorsanız, en iyi 7 TikTok izlenme hilesi yolunu öğrenmek için lütfen yazımızın tamamını okuyun.

TikTok İzlenme Sistemi Nasıl Çalışır?

TikTok platformunda ‘en çok’ ne anlama geldiği, beğeniler veya takipçiler yerine izlenme sayısıdır. TikTok’ta yayılma modeline göre videolarınız, takipçiniz olmayan ancak tarzınızla ilgili videoyu beğenen kullanıcıların mutlaka ekranına düşecektir. Dolayısıyla bu, ününü TikTok’ta inşa etmek isteyenler için büyük bir şans. TikTok modeline göre aşağıdaki 7 yol size daha çok izlenme oranı sağlayacak.

İlgili Yazı: TikTok Creator Next Nedir? Tiktok’ta Nasıl Para Kazanılacak?

1. Kullanıcılarla Aktif Etkileşim, TikTok İzlenme Hilesi Olarak Kullanılıyor

Fenomen olan isimler, videoları başkaları ile ortam yapım ile çekerek daha fazla izlenme oranına sahip oluyorlar. Peki neden? Başkalarıyla daha fazla etkileşimde bulunursanız, daha fazla ücretsiz TikTok takipçisi, beğenisi ve izlenme oranı alacağınıza emin olabilirsiniz. Bu şekilde, yayın yaptığınız kişinin takipçilerinden de etkileşim alabilirsiniz. Bu, fenomenler arasında çok uygulanabilir ve yaygın bir yoldur. İşte bunu yapmanın iki uygulanabilir yolu:

  • Diğerlerini Etiketle

TikTok izlenme hilesi için ilk kolay yol, sizinle benzer popülerliğe sahip olan arkadaşınızı etiketlemek. Kitlenizi toplayın ve birlikte etkileşim kurmaları için onlara rehberlik edin. Hatta ünlü kişileri etiketleyebilir veya hedef kitlenizin kullanılmış yorumlarına yanıt verebilirsiniz. Karşılaştırılan istatistiğe göre bu şekilde en az %20’lik bir izlenme artışını yakalayabileceğinizi söyleyebiliriz.

  • Ortak Yapım Videoları Yapın

Bu aynı zamanda TikTok’ta yaratıcı ve uygulanabilir bir yoldur. Bir ortak yapım videosu çekebilirseniz, insanların videonun tamamını izleyeceklerine emin olabilirsiniz. Ancak çok fazla popülerliğe sahip olmanızı gerektirir. TikTok’ta fenomen değilseniz, size çok fazla izlenme getiren bir ortak yapım videosuna katılabilirsiniz. Hatta bu tür işbirliklerinden daha fazla TikTok takipçisi edinebilirsiniz. Sadık kitleniz olabilirler.

İlgili Yazı: TikTok 18 Hesaplar Hangileridir?

2. TikTok İzlenme Hilesi (Bot) Satın Almak İşe Yarıyor mu?

Fazla takipçisi olmayan TikTok paylaşımlarından nasıl daha fazla izlenme alınır? TikTok için sahte izlenme botu satın almak, eğer işe yararsa, bu birçok insanın kafasının karışmasına sebep olacaktır. İlk olarak, bazen çalışır. Ancak satın aldığınız görüntülemeler, botlar veya otomatik işlem yerine gerçek kişilerden gelmelidir. Oluşturma yavaşlamasına yakalandığınızda ve daha az görüntüleme aldığınızda veya TikTok’ta yeni bir kullanıcıysanız, görüntüleme satın almak size bir şekilde yardımcı olabilir. Satın alma işleminden belirli sayıda görüntüleme, organik görüntülemeleri artıracaktır.

İlgili Yazı: TikTok’un Fenomeni Charli D’Amelio Kimdir, Nereli, Yaşı, İşi Nedir?

Ancak, bu tiktok izlenme hilesi sizi zor duruma sokabilir, kullanırken yakalanırsanız ceza alırsınız. TikTok bilinmeyenden gelen görüşleri tespit ettiğinde, TikTok’ta 0 görüntüleme gibi Gizlilik Politikası nedeniyle cezalandırılabilirsiniz. Bu nedenle, yalnızca elde ettiğiniz görüntülerin %100 gerçek ve güvenli olduğundan emin olduğunuzda kullanılabilir. Bu tavsiye, herhangi bir sosyal platform için de geçerlidir.

3. TikTok hesabınızı, Facebook, Twitter veya Instagram gibi platformlarda takipçilerinizle paylaşın.

TikTok hesabınızı veya videolarınızı diğer sosyal medya platformlarınızda paylaşmanın sıradan ama gerçekten kullanışlı bir yol olduğunu biliyor musunuz? Günümüzde platform türleri çok popülerdir, bu nedenle bir TikTok kullanıcısının Fackbook, Twitter veya Instagram hesaplarına sahip olması muhtemeldir. Bu nedenle, birçok içerik oluşturucu, daha fazla popülerlik elde etmek için hayranlarını entegre etmek için kullanıyor. Hele ki diğer platformda takipçileriniz varsa bunu yapmak daha çok işe yarıyor. Bunun yanı sıra, herhangi bir sosyal medyada influencer olmasanız bile, görünürlüğü artıracak, bu da yeni bir kullanıcı için çok şey ifade ediyor.

İlgili Yazı: TikTok’un En Çok Para Kazanan Fenomenleri

4. Etiketleri Uygun Şekilde Kullanın

Hashtag’leri kullanmak uygulanabilir ve akıllı bir TikTok izlenme hilesi. TikTok’ta daha fazla görüntüleme elde etmenize yardımcı olmak için yasal bir seçenek. İlk olarak, hashtag’lerin TikTok’ta nasıl çalıştığını bulsak iyi olur. Hashtag’ler videolarınızı kolayca tek bir kategoride sınıflandırabilir. Birincisi, TikTok algoritması videolarınızı hedeflenen kullanıcılara daha doğru bir şekilde önerebilir; bir diğeri için, kullanıcılar “Sizin İçin” sayfasındaki hashtag’leri ararlarsa videonuzu kolayca bulabilirler.

Bununla birlikte, hashtag’leri kötüye kullanmamak önemlidir. Altyazılara uygun hashtag’ler eklemeniz gerekir. Çok fazla alakasız hashtag eklerseniz, daha fazla görüntüleme almanızdan bahsetmiyorum bile, hashtag yığını olarak görülmeniz olasıdır. Tarzınızı doğru bir şekilde konumlandırmak ve uygun hashtag’leri seçmek zaman alır.

İlgili Yazı: TikTok Duyurdu: Bella Poarch’un ‘M to the B’ Şarkısı 2020’nin En İyi Viral Videosu

5. TikTok’ta Trendleri Takip Etmek TikTok İzlenme Hilesi Olarak Kabul Edilebilir

Trendler, aynı anda TikTok’ta en çok önemsenen konuları yansıtır. Bize neyin popüler olacağını gösteren resmi işaretler. Birçok gerçek bize bu fırsatları yakalamamız gerektiğini söylüyor. Birçok TikTok kullanıcısı sadece bir trend için çekimler yapıyor. Hatta bazen, videoyu Twitter veya Google gibi diğer platformlardaki trendlere göre oluşturabilirsiniz. TikTok’ta daha fazla izlenme oranı almak için muhteşem bir yöntem.

6. Makul Yayın Süresi

Pek çok influencer tarafından yapılan ankete göre, bir videonun izlenme sayısındaki en önemli faktörlerden biri paylaşım zamanı. Videoları güncellemek için makul bir zaman seçmek, bunlardan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayabilir ve mümkün olduğunca daha fazla izlenme oranı elde etmenize yardımcı olabilir. Genel olarak konuşursak, daha fazla insanın TikTok videolarını izlemek için vakti olduğu bir günün ikinci yarısı daha iyi bir zamandır.

Yukarıdaki noktanın yanı sıra, yayınlamak için düzenli bir zaman ayarlasanız iyi olur. Düzenli güncellemeler, kitleniz arasında videolarınızı o zaman diliminde izleme alışkanlığını geliştirecektir.

7. İçerik Oluşturma Çok Şey Demektir

Hangi sosyal medyayı kullanıyor olursanız olun, içerik oluşturma sonsuz bir konudur. Özgün ve ilginç içerik, tüm sosyal medyanın kullanıcılara sürekli olarak hitap etmesinin tek yoludur. TikTok’ta öne çıkmak istiyorsanız bunu da takip etmeniz gerekiyor. Etkileyici Tiktok videoları yapmakla ilgili bazı noktaları paylaşıyorum:

Yüksek Çözünürlüklü Videolar

TikTok net videoları tercih eder.. Videolarınızın görüntü kalitesine dikkat edin. Videonuzu iyileştirmek için filtreler, altyazılar veya özel efektler gibi bazı video düzenlemeleri kullanmak izlenme oranınızı artıracaktır.

İlgili Yazı: Video Edit Programları (2022 Rehberi)

Arka Plan Müziği

Müzik desteği videonun önemli bir parçasıdır. Mükemmel görsel-işitsel entegrasyon, TikTok’ta daha fazla izlenme elde etmenize yardımcı olacaktır. Elbette, trend olan müziği bulabilir ve videolarınıza ekleyebilirsiniz.

Viral Video

Bazen, bir videonun neden ünlü olmak için çekildiği konusunda kafamız karışabilir. Bunun nedeni büyük olasılıkla içerik oluşturucunun videoya viral faktörler eklemesidir. Ve yaygın biçimlerden biri döngü videosudur. Bu, bitişi yeni bir başlangıç ​​gibi gösterebileceğiniz anlamına gelir.

Video Serisi

Bu aynı zamanda birçok TikTok yaratıcısı tarafından kullanılan yollardan biridir. Bir dizi video oluşturun ve bunları birden çok klibe bölün. Bunları tek tek güncelleyin. Bu size TikTok’ta istikrarlı izlenme oranları getirecektir. Ama öncül olanı, dizinin başlangıcının yeterince çekici olması gerektiğidir.

TikTok İzlenme Hilesi Yöntemleri Özeti

TikTok platformunda izlenme hilesi uygulaması yani programları ya da hizmetleri satın almadan önce 5 defa düşünün. Milyar dolarlık şirketler sizlerin küçük hilelerinizi anında yakalar ve hesabınızı askıya alabilirler. Yukarıda bahsedilen yöntemler uzun vadede sizlere hatırı sayılır izlenme oranları sağlayabilir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya kategorimizdeki yazılarımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!