in

EhEh HadiiHadii

TikTok’un En Çok Para Kazanan Fenomenleri

TikTok’un en çok para kazanan fenomenleri yazımda sizlerle TikTok’ta en fazla para kazanan kullanıcılarını paylaşacağım.

tiktok'un en çok para kazanan fenomenleri

Son yılların en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Tiktok, gelir kapısı oldu. Diğer uygulamaların aksine Tiktok’ta para kazanmak daha kolay veya ihtimali daha yüksek diyebiliriz. TikTok’un en çok para kazanan fenomenleri yazımda sizlerle TikTok’ta en fazla para kazanan kullanıcılarını paylaşacağım.

TİKTOK EN ÇOK PARA KAZANAN FENOMENLERİ

İşte TikTok’un en çok kazananları ve kazandıkları paralar.

1- Charli D’Amelio

tiktok'un en çok para kazanan fenomenleri

TikTok’un en çok para kazanan fenomenleri arasında bulunan güzel kızımız, 1 Mayıs 2004 Amerika doğumlu olan Charli D’Amelio’nun şu anda 103 milyon takipçisi var ve 100 milyon takipçiyi aşan ilk TikToker oldu da Charli. Charli D’Amelio’nun video başına kazandığı para, Aralık 2020’de 16 bin ila 40 bin dolar arası. Bu da onu en çok kazanan isim yapıyor.

2- Addison Rae Easterling

tiktok'un en çok para kazanan fenomenleri

6 Ekim 2000 Amerika doğumlu olan ve TikTok’un en çok para kazanan fenomenleri arasında ikinci sırada bulunan büyük takipçi kitlesine sahip olan Addison Rae var. Addison Rae video başına 10 bin ila 26 bin dolar arası para kazanıyor.

3- Bella Poarch

tiktok'un en çok para kazanan fenomenleri

8 Şubat 2001 doğumlu olan Bella Poarch, aslen Filipinlidir. Modellik de yapan Bella Poarch son dönem adından sık sık söz ettiriyor. Mimikleriyle çektiği videolar sayesinde adını duyuran Bella Poarch video başına 7 bin ila 18 bin dolar kazanıyor.

4- Dixie D’Amelio

tiktok'un en çok para kazanan fenomenleri

12 Ağustos 2001 doğumlu olan Dixie D’Amelio aynı zamanda Charli D’Amelio’nun da ablasıdır. TikTok’un en çok para kazanan fenomenleri listesine giren isimlerden. 6 bin ila 17 bin dolar arası kazancı bulunmakta video başına.

5- Spencer X

tiktok'un en çok para kazanan fenomenleri

Gerçek adı Spencer Polanco Knight. 20 Nisan 1992 doğumludur. TikTok’ta adını duyuran başka bir isim de Spencer X. Başarılı isim video başına 5200 ila 13 bin dolar arası kazanıyor.

6- Loren Gray

tiktok'un en çok para kazanan fenomenleri

19 Nisan 2002 Amerika doğumludur. Güzelliği dikkat çeken kızımız, TikTok kullanıcıların severek takip ettiği Loren Gray’ın video başına geliri ise 5 bin ila 14 bin dolar arası.

7- Michael Le

TikTok Michael Le

19 Mart 2000 Amerika doğumludur. Michael Le, Aralık 2020 baz alındığında TikTok üzerinden 4800 dolar ile 12 bin doları video başına kazanıyor.

8- Josh Richards

TikTok Josh Richards

31 Ocak 2002 tarihinde Amerşka’da doğan yetenekli TikToker video başına 3200 ila 8 bin dolar arası para kazanıyor Josh Richards.

9- CZN Burak

TikTok CZN Burak

24 Mart 1994 doğumludur ve gerçek adı Burak Özdemir’dir. Türkiye’den bu listeye giren tek isim CZN Burak oldu. Fenomen isim TikTok’tan video başına 3 bin ila 7600 dolar kazanıyor.

*exolyt.com üzerinden gelirler hesaplanmıştır.

2020 Yılının En İyi, En Güzel, En Çok İzlenen, En Beğenilen Tiktok Videoları BURADA.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer IQ yazılarımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
netflix selena dizisi

NetFlix Selena Dizisi Yayınlandı! Selena Quintanilla Kimdir, Hayatı ve Şarkıları

aleyna tilki mini etek fotoğrafları

Şarkıcı Aleyna Tilki’nin Mini Etekli Kostümü! Aleyna Tilki Mini Etek Giydi, Bakan Bir Daha Baktı