in

SevdimSevdim

Trabzonspor’da Erce ve Sörloth, Karantinada Kalacak

14 günlük karantina sürecini evlerinde tamamlayacaklar.

Aleksandar Sörloth

Trabzonspor’da Aleksandar Sörloth ve Erce Kardeşler şehirden ayrıldı. İki isim de 15-20 Nisan tarihleri arasında Trabzon’a dönerek 2 haftalık karantina süreçlerini evlerinde tamamlayacak.

Trabzonspor’da A takım futbolcularına 2 Mayıs tarihine kadar izin verildi. Öte yandan Sörloth ve Erce’nin de özel izinle kentten ayrıldığı açıklandı.

Trabzonspor’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Futbol A takımımıza 2 Mayıs 2020 tarihine kadar izin verilmiştir. Oyuncularımızdan Alexander Sörloth Norveç Hükümeti tarafından gönderilen özel uçakla ve Erce Kardeşler Trabzon Valiliği tarafından verilen şehirler arası seyahat belgesiyle Trabzon’dan ayrılmış bulunmaktadır. Oyuncularımız, 15-20 Nisan tarihleri arasında Trabzon’a dönerek, 14 günlük karantina sürecini evlerinde tamamlayacaklardır.

TÜM TAKIM 2 MAYIS’TA TOPLANACAK

Tüm futbolcularımız 2 Mayıs Cuma gününe kadar izinli olup çalışmalarını teknik heyetimiz tarafından kendilerine verilen program dahilinde bulundukları yerlerde sürdüreceklerdir. Futbol A takımımızın 2 Mayıs 2020 günü 15.00’te Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde toplanarak hazırlıklarına başlaması planlanmaktadır.”

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
İsmihan Kocaman Vefat Etti

19 yaşındaki Hemşire İsmihan Kocaman’ın Ölümü Kütahya’yı Yasa Boğdu

Zoom nedir, nasıl kullanılır?

Zoom nedir? Zoom güvenilir mi? Zoom Meeting nedir? Zoom Nasıl Kullanılır?