in

KızgınKızgın

Tuğba Keleş Nasıl ve Kim Tarafından Öldürüldü? Erdoğan Küpeli Katil Zanlısı mı?

46 yaşındaki eski öğretmen Erdoğan Küpeli, kendisini reddeden 35 yaşındaki kasiyer Tuğba Keleş’i çalıştığı markette başından tabancayla vurarak öldürdü.

Erdoğan Küpeli, Tuğba Keleş’i tabancayla vurarak öldürdü.

Adana’da, Erdoğan Küpeli kendisini reddeden kadını (Tuğba Keleş) öldürüp, intihara kalkıştı. Aynı erkek başka bir kadını taciz ve tehditten serbest bırakılıp Erdoğan’a hakaretten tutuklanmıştı. Tuğba Keleş kimdir, neden öldürüldü, nerelidir, kaç yaşında?

Adana’ya bağlı Kozan ilçesinde, eski öğretmen olduğu belirtilen 46 yaşındaki Erdoğan Küpeli, kendisiyle birlikte olmak istemeyen 35 yaşındaki kasiyer Tuğba Keleş’i çalıştığı markette başından tabancayla vurarak öldürdü. Aynı tabanca ile intihar girişiminde bulunan Erdoğan Küpeli hastaneye kaldırıldı.

Tuğba Keleş Neden Öldürüldü
Tuğba Keleş Neden Öldürüldü

Erdoğan Küpeli’nin İlk Tacizi Değil

Hatay’da yaşadığı belirtilen 29 yaşındaki Gülay Mübarek’i de 2016 yılında sosyal medya üzerinden taciz ve tehdit ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan sözleşmeli öğretmen Erdoğan Küpeli, hakim karşısına çıkmış ve fakat adli kontrol şartı ile salıverildiği iddialar arasında.

Cumhurbaşkanına Hakaret Etmiş

Erdoğan Küpeli’nin sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a dönük hakaret içerikli mesajlar sebebiyle tutuklanmış ve Kozan Cezaevi’ne gönderilmiş. Erdoğan Küpeli, yargılandığı davalarda ‘tehdit’, ‘hakaret’ ve ‘özel hayatın gizliliğini ihlal’ suçlarından toplam 8 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılmış.

Tahliye Edilir Edilmez Tuğba Keleş’i Vurmuş

Tahliye edildikten sonra ilçedeki bir yerel gazetenin dağıtım işinde çalışmaya başlayan Erdoğan Küpeli, bugün öğlene doğru ilçeye bağlı Tufanpaşa Mahallesi’ndeki markete gelerek, arkadaşlık teklifine olumsuz yanıt veren kasiyer Tuğba Keleş’i tabancayla başından vurarak ağır yaraladı. Küpeli, aynı tabancayı başına ateşleyerek intihar girişiminde bulundu.

Tuğba Keleş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken tedavi altına alınan Erdoğan Küpeli’nin de hayati tehlikeyi atlatamadığı bildirildi.


Aleyna Çakır Olayında Son Durum Nedir?

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

Loading…

0
İTO Artış Oranları Açıkladı

İTO Açıkladı: ‘Perakende Fiyatlar Yüzde 1.47, Toptan Fiyatlar Yüzde 2.62 Arttı’

Aleyna Çakır intihar mı etti yoksa öldürüldü mü

Aleyna Çakır Olayında Son Durum – Ümitcan Uygun ve Kiralık Katil Olayı