3.3 C
İstanbul
Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaGündemTuğba Keleş’i Katleden Psikopat Erdoğan Küpeli Öldü

Son Yazılar

Tuğba Keleş’i Katleden Psikopat Erdoğan Küpeli Öldü

Sapkın sapık Erdoğan Küpeli öldü! Küpeli, Adana’nın Kozan ilçesinde bir markete müşteri gibi girdi. İki yaşında bebeği olan eşinden ayrılmış kasiyer Tuğba Keleş’i öldürdü. Daha sonra silahı kendine çevirdi ve tetiğe bastı. 46 yaşındaki Küpeli kaldırıldığı hastanede öldü. Tuğba Keleş’i sevdiği iddiası ile öldüren sapkın psikopat Erdoğan Küpeli öldü.

GÜLAY MÜBAREK’İ DE TACİZ ETMİŞ

Erdoğan Küpeli, 2016 yılında Hatay’da yaşayan 29 yaşındaki Gülay Mübarek’i sosyal medya üzerinden taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla gözaltına alınmıştı. Sözleşmeli olarak yaptığı öğretmenlikten atılan Küpeli, sevk edildiği adliyede adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. ATV’de yayınlanan Müge Anlı’nın Tatlı Sert programına bağlanan Gülay Mübarek, Erdoğan Küpeli ile yaşadıkları taciz ve tehdit olaylarını paylaştı.

Küpeli bu olayın ardından sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik hakaret içerikli mesajlar paylaştığı için tutuklanarak, Kozan Cezaevi’nde yatmıştı.

20 GÜN ÖNCE ŞİKAYETÇİ OLMUŞTU

HABER İÇERİĞİ: Tuğba Keleş Nasıl ve Kim Tarafından Öldürüldü? Erdoğan Küpeli Katil Zanlısı mı?

Küpeli, Tuğba Keleş’in 20 gün önce tehdit, takip ve taciz edildiği için şikayetçi olmasıyla yeniden gündeme geldi. Tuğba Keleş, Erdoğan Küpeli tarafından yolu kesilerek kaçırılmaya çalışıldığını, ağabeyi Muhammed Keleş tarafından kurtarıldığını vurgulamıştı.

Muhammed Keleş kardeşini kaçırmaya çalışan Erdoğan Küpeli’den kardeşi ile birlikte şikayetçi olurken, Küpeli savcılıktan serbest kalmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!