3.3 C
İstanbul
Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaTakiyeTürkiye Değişim Partisi ve Twitter Hesabındaki Brezilyalılar

Son Yazılar

Türkiye Değişim Partisi ve Twitter Hesabındaki Brezilyalılar

Mustafa Sarıgül liderliğinde kurulan Türkiye Değişim Partisi’nin resmi twitter hesabındaki Brezilyalı takipçileri dikkat çekti. Türkiye Değişim Hareketi Partisini 17 Aralık 2020 tarihinde duyuran Mustafa Sarıgül, değişime Türk halkından başladığı düşünülüyor. Twitter hesabındaki Brezilyalı takipçilerin, Türkiye’ye geliş tarihleri ise merak konusu oldu.

türkiye değişim partisi brezilyalı takipçileri

Mustafa Sarıgül’ün kurduğu Türkiye Değişim Partisi’nin Twitter’daki Brezilyalı takipçileri dikkat çekti.

türkiye değişim partisi twitter hesabı

Mustafa Sarıgül, bir süredir çalışmalarını sürdürdüğü partinin detaylarını açıkladı. Sarıgül, Türkiye Değişim Hareketi’ni aynı isimle partileştirirken, partinin logosu ise iki kalp ve kalpleri bağlayan bir yıldızdan oluştu. Türkiye Değişim Hareketi Partisinin Resmi Twitter hesabının ise Kasım 2009’da açıldığı görüldü. Acaba hesap daha önce hangi isimle ve kime aitti?

türkiye değişim partisi brezilyalı takipçileri

Partinin Twitter hesabının ise 350 bine yakın takipçiyi bulduğu görülürken, takipçilerin arasında çok sayıda Brezilyalı kullanıcı olduğu görüldü.

TDH ve BREZİLYALI TAKİPÇİLERİ

Deniz Yurdakul Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Sarıgül’ün partisinin 350.000 takipçisinin yarısı Brezilyalı” dedi. Partinin Brezilyalı takipçilerin fotoğrafını paylaşan Yurdakul, “Takipçi satın alırken keşke Türk olmasına özen gösterseydiniz ya” ifadelerini kullandı.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Takiye ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!