in ,

KızgınKızgın

Türkiye Gazetesi Yazarı Fuat Uğur’un Komplo Teorisi: Paranoya mı Gerçek mi?

Murat Ongun, suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

Fuat Uğur

Corona virüs salgını nedeniyle İstanbul’da sokağa çıkma yasağı ihtimali Bilim Kurulu tarafından da görüşülürken, İmamoğlu’nun yaptığı çağrı için Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur ‘paralel devlet’ provokasyonu yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun da corona virüs salgınına karşı önerilen ‘İstanbul’da sokağa çıkma kısıtlaması‘na yönelik gerçekleştirilen çarpıtmalar hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını duyurdu.

Fuat Uğur, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda “İstanbul’da OHAL ilan ettirmek için her türlü tezgahı yapan Ekrem İmamoğlu ve arkasındaki aklın “yerel hükümet” modeli. Eve kapatılmış İstanbul’da sokakları aportta bekleyen PKK’lılarla Gezici kalıntısı sol örgütlere teslim edip FETÖ desteğiyle PDY kurmak. Hiç tavsiye edilmez.” diye yazdı.

Fuat Uğur’un tepki çeken paylaşımı

İBB Sözcüsü Ongun da suç duyurusunda bulunulacağını açıkladı

Twitter hesabından açıklama yapan İBB Sözcüsü Ongun, yandaş Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur’un paylaşmını örnek göstererek, “Zırnık yok” diye yazanı gözaltına alan kolluk güçleri, bu ahlaksız paylaşımı yapan Türkiye Gazetesi yazarını da eminiz gözden kaçırmayacaktır.” dedi.

Sosyal medyadan da Uğur’a tepki gösterildi…

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

CHP’li Belediyelere Yasak, AKP’li Belediyelere Değil! Tepki Çeken Çifte Standart!

Yunanistan’da Doğum Yapan Kadınla Başlayan 21 Mültecide Corona Virüs Pozitif Çıktı