Perşembe, Haziran 20, 2024
Ana SayfaTeknolojiSosyal MedyaTwitter Blue Nedir, Ne İşe Yarar? Twitter Blue Özellikleri ve Fiyatı!

Son Yazılar

Twitter Blue Nedir, Ne İşe Yarar? Twitter Blue Özellikleri ve Fiyatı!

Türkiye’de de yaygın olarak kullanılan Twitter platformu yeni özellikleri ile kullanıcılara ücretli abonelik sunacak. Peki Twitter Blue nedir, ne işe yarar, özellikleri nelerdir, Twitter blue fiyatı ne kadar işte tüm detaylar yazımızda.

Sosyal medya platformundan yapılan açıklamaya göre, ücretli aboneliği tercih etmeyecek olan kullanıcıların etkilenmeyeceği, mevcut şekilde twitter üyeliklerinin devam edeceği belirtildi. Bunun yanında Twitter Blue denilen ücretli abonelik ile platformda ek özellikleri kullanma deneyimi kazanacaklarını açıkladılar. Bu açıklamadan sonra kullanıcılar Twitter Blue nedir, ne işe yarar, özellikleri nelerdir, Twitter blue fiyatı ne kadar diye araştırmaya başladılar.

TWİTTER BLUE NEDİR?

Ücretsiz olarak Twitter kullanan hesapların, ek özellikler ile daha keyifli bir deneyim yamalarını sağlayacak ücretli bir abonelik sistemidir. Twitter Blue Türkiye fiyatı tahminen 30,99 TL olacak. Peki Twitter Blue nedir, özellikleri nelerdir?

TWİTTER BLUE ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

1. YER İŞARETİ KLASÖRÜ

twitter blue özellikleri
twitter blue özellikleri: yer işareti klasörü

Kaydedilmiş içeriğinizi daha iyi organize etmenin kolay bir yolunu mu istiyorsunuz? Yer İşareti Klasörleri, ihtiyacınız olduğunda kolayca ve verimli bir şekilde bulabilmeniz için içeriği yönetmenize izin vererek kaydettiğiniz Tweetleri düzenlemenize olanak tanıyacak.

2. GERİ ALMA / ÇEKME

Yazım hatası mı yaptın ya da birini etiketlemeyi mi atladın? Tweetinizi yayınlanmadan önce önizleyin ve gözden geçirin. Tweeti Geri Al ile, zaman çizelgenize gönderdiğiniz Tweet, yanıt veya ileti dizisinden önce “Geri Al”ı tıklamak için 30 saniyeye kadar özelleştirilebilir bir zamanlayıcı ayarlayabilirsiniz. Dünya görmeden Tweet’inizin nasıl görüneceğini önizleyerek hataları kolayca düzeltebileceksiniz.

twitter blue özellikleri
twiti geri alma özelliği

3. OKUYUCU MODU

twitter okuyucu modu özelliği nedir

Okuyucu Modu, gürültüden kurtularak daha güzel bir okuma deneyimi sağlar. En son içerikleri sorunsuz bir şekilde okuyabilmeniz için Twitter’daki uzun ileti dizilerini okunması kolay metinlere dönüştürerek takip etmenizi kolaylaştıracak.

4. KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR

Aboneler ayrıca cihazlarının ana ekranı için özelleştirilebilir uygulama simgeleri ve Twitter uygulamaları için eğlenceli renk temaları gibi avantajlara ve özel abonelik müşteri desteğine erişebilecek.

Twitter Blue Abonelik Ücreti Ödemeden Kullanabileceğiniz 5 Alternatif Ücretsiz Uygulama


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Teknoloji kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!