Cumartesi, Haziran 15, 2024
Ana SayfaKafeİnternetten Herhangi Bir Video Nasıl İndirilir: 13 Ücretsiz Web Sitesi

Son Yazılar

İnternetten Herhangi Bir Video Nasıl İndirilir: 13 Ücretsiz Web Sitesi

İnternetten video indirmek şaşırtıcı derecede kolaydır. İşte istediğiniz herhangi bir videoyu anında indirmek için en hızlı çözümleri sunan ücretsiz video indirme siteleri.

İnternetten video indirmek ister misiniz? Facebook, YouTube, Vimeo veya önde gelen diğer video sitelerinden herhangi birinde beğendiğiniz bir video görürseniz, onu sonsuza kadar saklayabilmek için bir kopyasını oluşturmak isteyebilirsiniz. Uygulamaları ya da programları unutun, bu yazımızda hızlı ve kolay şekilde istediğiniz herhangi bir videoyu nasıl indirebileceğinizi paylaşacağız. İşte ücretsiz video indirme siteleri ile ilgili en güncel liste.

Yazımıza başlamadan önce bir uyarıda bulunmak isteriz. Bazı video indirici web siteleri, zararlı yazılımlar ve kodlar içerebilir. Bu sebeple aşağıdaki listemiz haricinde bir video indirme sitesini denemek isterseniz, cihazınızda iyi bir antivirüs yazılımı ya da uygulaması olduğundan emin olun. Bazı siteler, sisteminize ciddi zararlar verebilir. Ücretsiz ve ücretli antivirüs programları arasındaki fark yazımıza göz atabilirsiniz.

Neyse ki internetten video indirmek şaşırtıcı derecede kolay ve işte bunu yapmanın en iyi yolları.

Ücretsiz Video İndirme Siteleri

ücretsiz video indirme siteleri

1. FDown

ücretsiz video indirme siteleri

FDown, Facebook’tan video indirmek için bir araçtır. Ayrıca bir Chrome uzantısıyla birlikte gelir, yani kaydetmek istediğiniz bir şey bulduğunuzda sosyal ağın ana sayfasından ayrılmanıza gerek yoktur.

2. DownloadTwitterVideo

ücretsiz video indirme siteleri

DownloadTwitterVideo, dünyanın favori sosyal ağından herhangi bir videoyu indirmenizi sağlar.

İstediğiniz videoyu içeren tweet’in URL’sini yapıştırın, ardından MP3, MP4 veya MP4 HD olarak kaydetmek isteyip istemediğinizi seçin.

3. SaveFrom

SaveFrom bir YouTube indiricisidir, ancak bir farkı vardır. Çevrimiçi bir şey izliyorsanız ve kaydetmek istiyorsanız, URL’de “YouTube”dan önce “ss” yazmanız yeterlidir. Videoyu web sitesinden indirmek için bir web numarasıdır.

Örneğin, https://www.youtube.com/watch?v=ThsfNjsfWKg, linkini arama bölümüne yapıştırırsanız, size anında indirme seçenekleri sunacaktır.

Araç ayrıca Vimeo, Yandex, Dailymotion, Instagram, TikTok, Facebook, Live Journal ve daha fazlası gibi sitelerden video indirmenize olanak tanır.

4. Instagram Downloader

Instagram, bir fotoğraf paylaşım hizmeti olarak ününü pekiştirdi, ancak Instagram Stories’in kullanıma sunulmasıyla kendisini bir video platformu olarak da konumlandırdı. Instagram Downloader, sosyal medya sitesinden Instagram videoları indirmenize izin verir. Ücretsiz İnstagram video indirme siteleri arasında en sık kullanılan platformlardan biridir.

5. Y2Mate

Y2Mate, ücretsiz Youtube video indirme siteleri arasında en sık kullanılan platformlardan biridir. Diğer YouTube indiricileri gibi, işlem de basittir. Kaydetmek istediğiniz videonun URL’sini alın, web uygulamasının URL alanına yapıştırın ve videoyu web sitesinden indirmek için Başlat’a basın.

Videonun tamamını veya yalnızca ses parçasını indirme seçeneğine sahip olacaksınız.

6. YooDownload

ücretsiz video indirme siteleri

YooDownload, diğer ücretsiz video indirme siteleri gibi başka popüler bir platform. YouTube, Vimeo, Facebook, Twitter, Instagram, Vid.me ve SoundCloud ile çalışır.

7. ClipConverter

ClipConverter, aklınıza gelebilecek hemen hemen her web sitesiyle çalışır. Hatta MySpace gibi sosyal ağlardan video indirebilirsiniz! Geliştiriciler, Chrome, Firefox ve Safari için bir tarayıcı eklentisi de sunuyor.

8. OnlineVideoConverter

Çoğu video indiricinin aynı site grubuyla çalıştığını ve bu web uygulamalarının çoğunun benzer olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. O halde sizi farklı bir siteyle tanıştıralım. OnlineVideoConverter, YouTube’un yanı sıra TeacherTube, VK, CollegeHumor ve daha fazlası gibi internet sitelerinden videolar indirmenize izin verir.

9. VLC Media Player

ücretsiz video indirme siteleri

Bazen bir web uygulamasındansa bir masaüstü uygulaması kullanmak daha iyidir. Web uygulamalarının çoğaltamayacağı özellikler sunabilirler. Böyle bir uygulama, Windows için en iyi ücretsiz medya oynatıcılardan biri olan VLC Media Player’dır. Açıkçası, VLC yalnızca internetten video indirmekten çok daha fazlasını yapar. VLC kullanmanın güzelliği, birçok kullanıcının makinelerine zaten yüklemiş olacağı bir program olması ve üçüncü taraf uygulamalara olan ihtiyacı ortadan kaldırmasıdır.

10. Video Grabber

Video Grabber’ın üç temel özelliği vardır: video indirme, videoyu dönüştürme ve ekranınızı kaydetme. Başlangıçta bir web uygulaması gibi görünse de aslında bir masaüstü programıdır.

11. FLVTO

FLVTO’nun bir web uygulaması ve bir masaüstü sürümü vardır. Masaüstü sürümü, videoları birden çok internet kaynağından indirmek için sıraya koymanıza ve yeni videolar çıktıkça otomatik olarak indirmenize olanak tanır.

12. Videoder

Videoder, internetten herhangi bir videoyu ücretsiz olarak indirmek için kullanabileceğiniz başka bir indirilebilir uygulamadır. Android ve Windows için kullanılabilir. Uygulama, TikTok, Facebook, Instagram, Twitter, Voot, Ozee, 9Anime ve Dailymotion dahil 1.000’den fazla siteyi destekler.

13. Freemake

ücretsiz video indirme siteleri

Freemake, 10.000’den fazla siteden video indirmenize izin veren bir masaüstü uygulamasıdır. Listede YouTube, Facebook, Vimeo, Dailymotion, Twitch ve Veoh yer alıyor. Uygulama hem Windows hem de Mac için kullanılabilir.

Videoları, oynatma listelerini ve kanalları HD, MP4, MP3, AVI, 3GP ve FLV formatlarında kaydetmek için Freemake’i kullanabilirsiniz. Ancak, YouTube Müzik’ten video indirmeyi desteklemediğini unutmayın.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

İnternet kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!