in

KızgınKızgın

Ümitcan Uygun ile İçki İçen Kadın Fotoğrafı Pes Dedirtti

Aleyna Çakır’ın ölümünün baş şüphelisi iken, annesi Gülay Uygun’un da intihar etmesiyle sarsılan Ümitcan Uygun, kendini sosyal medyaya attı. Ümitcan Uygun’un Su Kaya isimli kadınla paylaştığı içki fotoğrafı gündem oldu.

ümitcan uygun içki fotoğrafı

Aleyna Çakır isimli genç bir kadının ölümünün baş şüphelisi olan ve günlerce televizyon kanallarında haber olan Ümitcan Uygun‘un instagramda kaya.suu hesabından paylaşılan fotoğrafı gündeme bomba gibi düştü.

Yayınlanan fotoğrafta genç bir kadının Uygun ile birlikte içki içerek poz verdiği görüldü.

Pavyonda çalışan kız arkadaşı Aleyna Çakır‘ın ölümünden sorumlu tutulan Ümitcan Uygun’un, konu araştırılırken annesi Gülay Uygun’un da intihar etmesiyle yıkılmıştı.

Sonrasında kendini sosyal medyaya atan Ümitcan Uygun, en son bir ayakkabıcıda tiktok yayını yaparken görüntülenmiştir. Tiktokçu Ümitcan Uygun‘un şarkı söylediği ve moralinin yerinde olduğu görülmüştü.

Son derece karizmatik bakışlara sahip olan Ankara delikanlılarından Ümitcan Uygun, yine o bilindik bakışlarıyla içki içtiği iddia edilen görüntüler sosyal medyanın gündemine oturdu.

Fotoğrafı görenler “Keşke bunu görmeseydim”, “Hem de bir kadın onu sevmediği için öldürüldü” gibi yorumlarla şaşkınlıklarını dile getirdi.

Instagramda kaya.suu hesabından paylaşılan fotoğraf şöyle:

ümitcan uygun su kaya kimdir

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
salim akbaş berkay akbaş şehit maaşı 195

Berkay Akbaş’ın Babası Salim Akbaş “195 TL Maaş Ödeniyor”

faik mümtaz koyuncu kimdir nereli kaç yaşında vefat etti

Faik Mümtaz Koyuncu Kimdir? Korona Virüs Sebebiyle Vefat Eden Prof. Dr. Faik Mümtaz Koyuncu Nereli, Kaç Yaşında Vefat Etti?