3.3 C
İstanbul
Cumartesi, Mayıs 27, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaCahillerÜmitcan Uygun'un Ayakkabıcı Dükkanındaki Tiktok Yayınına İlgi Büyük Oldu

Son Yazılar

Ümitcan Uygun’un Ayakkabıcı Dükkanındaki Tiktok Yayınına İlgi Büyük Oldu

Ümitcan Uygun Tiktok videoları ile konuşulmaya devam ediliyor. Aleyna Çakır isimli kadını döverek bayılttığı yetmiyormuş gibi bunu bir de yayınlayan yurdum erkeği Ümitcan Uygun isimli şahsiyetin, Tiktok üzerinden yaptığı canlı yayınını izleyen kadınların yorumları pes dedirtti. Tiktokçu Ümitcan Uygun, yakışıklılığı ile hayranlarını cezbetti.

Ümitcan Uygun Tiktok videoları neden merak ediliyor? Öncelikle Aleyna Çakır olayı nedir buradan bir hatırlayın! İddiaya göre Aleyna Çakır, Ümitcan Uygun’un sevgilisiydi. Fakat işin garibi ise, Aleyna Çakır bir gece kulübünde çalışıyordu. Yani daha net anlaşılması için yazayım, fotoğraflarıyla ülkücü olduğunun altını çizen yurdum delikanlısı Ümitcan Uygun’un sevgilisi pavyonda çalışıyordu ve Ümitcan Uygun bunu biliyor ve müsaade ediyordur.

Ümitcan Uygun olayı nedir
Ümitcan Uygun olayı nedir

Aleyna Çakır isimli kadını kim öldürdü henüz ortaya çıkamasa da, sonrasında Ümitcan Uygun’un annesi Gülay Uygun ölü olarak bulundu. Neden öldü ya da öldürüldü bu da henüz aydınlatılamadı. Bir yanda ölen sevgilisi Aleyna Çakır, diğer yanda annesi Gülay Uygun‘un acısı ile yıkılan Ümitcan Uygun, Tiktok uygulaması ile ara ara canlı yayınlar yapmakta ve derin acısını takipçileriyle paylaşmakta. Bir nevi terapi yayınları da diyebiliriz.

Ayakkabı satan bir dükkanda acılarını paylaşmak isteyen Ümitcan Uygun’la, duygularını paylaşmak isteyen diğer kadınlar mesajlar yağdırdı.

Yani özetleyecek olursak, sevgilisi Aleyna Çakır isimli kadını döverek bayıltan ve sonrasında döverek bayılttığı görüntüleri internette paylaşan ve daha da sonrasında annesi Gülay Uygun’un ölmesi ile derin bir acı içinde olan Ümitcan Uygun’un Tiktok uygulaması ile acısını paylaşmasından daha doğal ne olabilir?

Ümitcan Uygun Tiktok Videoları

Bırakın Türkiye’yi dünyanın en mert, en muhafazakar, en milliyetçi, en delikanlı adamı Ümitcan Uygun ve kendisine hayran olan yurdum kadınları neler paylaşmışlar bir bakalım.

Ümitcan Uygun Tiktok

Ümitcan Uygun’un ayakkabı dükkanı manzaralı Tiktok videosu büyük ilgi gördü. Hayranları ve mert delikanlı seven kadınlardan bazıları övgüler yağdırırken bazılarının ‘Allah belanı versin’ dedikleri gözlerden kaçmadı.

Ümitcan Uygun Tiktok

Gözleriyle kadınları büyüleyen Tiktokçu Ümitcan Uygun, hayranlarından beğenileri topladı.

ümitcan uygun hayranları

Ümitcan Uygun gibi delikanlıyı hazmedemeyen bir grup insan ise eleştirileri peş peşe sıraladı.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Ümitcan Uygun gibi en delikanlı haberleri ise buradan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!