3.3 C
İstanbul
Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaTakiyeUşşaki Tarikatı’nın Lideri Fatih Nusrullah 12 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Etti İddiası

Son Yazılar

Uşşaki Tarikatı’nın Lideri Fatih Nusrullah 12 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Etti İddiası

Müritlerini bir odaya toplayıp, sakalını sıvazlayarak açık açık din devleti istediklerini ifade eden Uşşaki Tarikatı’nın Lideri Fatih Nusrullah‘ın (Eyüp Fatih Şağban) rahatını akşam gelen jandarma bozdu. 12 yaşında bir kız çocuğuna tecavüz ettiği iddia edilen sözde müslüman bununla da yetinmeyip, tecavüz ettiği kızın şikayetçi olan babasını da müritlerine dövdürdüğü iddia edildi.

UŞŞAKİ DERGAHINA JANDARMA BASKINI

Uşşaki Tarikatı’nın Sakarya’nın Akyazı ilçesinin Kuzuluk mahallesinde bulunan dergahına jandarma akşam saatlerinde baskın düzenledi.

Sözde İslamcı Fatih Nusrullah’ın (Eyüp Fatih Şağban) dergahta geçirdiği keyifli sohbetler Perşembe akşamı bozuldu. Jandarmalar Nusrullah hakkındaki ihbar nedeniyle binaya baskın düzenledi

Görgü tanıkları, Jandarma’nın ardından birkaç kişinin daha geldiğini yaşanan tartışmanın ardından tarikat mensuplarının Jandarmaların yanından bir adama saldırdığını söylediler. Görgü tanıkları, Jandarmanın biber gazı dahi kullanmasına rağmen, müritlerin saldırısını güçlükle durdurabildiklerini söyledi.

12 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞUNA TECAVÜZ

Jandarmanın neden baskın yaptığı ilk başta anlaşılamasa da, olayın öyle basit olmadığı ortaya çıktı. Bir süre dergahta annesiyle birlikte kalan 12 yaşındaki küçücük bir çocuğa tecavüz edildiği öğrenildi. Tecavüz eden ise iddialara göre Fatih Nusrullah.

Bununla da yetinmeyen Uşşaki tarikatı, tecavüze uğrayan çocuğun şikayetçi olan babasını, şikayeti geri alması için tartaklanması oldu!

İşte saldırıya uğrayan babanın fotoğrafları:

Fatih Nusrullah Gözaltına Alındı

Nusrullah’ın alındı, soruşturmayı yürüten Akyazı Cumhuriyet Savcısı, tacize uğrayan küçük kızın ifadesine başvurdu.

Küçük Kızın Savcılık İfadesi:

Olayın olduğu gün Fatih isimli kişi annemin telefonuna saat 20:30 – 21:00 arasında çay istediği şeklinde mesaj atmıştı. Ben de ona çay götürmüştüm. Bana ‘herkes kapıyı çalarak girer, sen çalmadan da girebilirsin’ dedi. Sonra bir şeyler daha istedi ben de getirmek için aşağıya gittim. İstediklerini götürmek için tekrar yukarı çıktım. Evin salonundaydık. Üst katta ben ve Fatih’ten başka kimse yoktu. Beni bana bir şey demeden dudağımdan öptü ben ona bir tepki vermedim. Çünkü korkmuştum. Ben üst kata çıktığım zaman her fırsatta beni öperdi ve anneme babama söylememem konusunda bana telkinde bulunurdu.

Kıyafetlerimi Çıkardı

12 yaşındaki küçük kızın yaşadıkları elbette bu kadar da değil. Fatih Nusrullah’ın yaptıkları tamamen çocuk istismarı idi.

…Tekrar yukarıya Fatih’e çay götürdüm. Bana ‘şimdi İstanbul’a gideceksin, yokluğuna nasıl dayanacağım’ dedi ve beni yine dudağımdan öptü. Kıyafetimin üzerinden göğüslerime dokundu ve elini çekti. Kıyafetlerimi diz kapaklarımın altına kadar çıkarttı. Eliyle ön kısmına dokundu bu sürtünme şeklinde olmuştu, 5 dakika kadar sürmüştü.

Benden de aynı şekilde yapmamı, özel bölgesini okşamamı istedi. Ben başımdan gitmesi için uyuyor taklidi yapıyordum. Bu iki kez oldu. İkincisinde kıyafetlerim üzerimde iken özel bölgeme elini dokunup çekti. Herhangi bir acı hissetmedim. Sonra beni koltuğa yatırdı. Sonra arka kısmımı da elledi ve öptü. Fatih’in üzerinde beyaz elbise gibi bir şey vardı. Oturdu ve elbisesini kaldırdı. Özel bölgesini gösterdi. Bana ‘özel organımla bir şeyler yapmak ister misin’ dedi.

Ben korktuğumdan gitmek istedim. Ancak ve bağırdı ve beni çağırdı. Bana ‘bu olaylar aramızda kalacak, insanlara ayıp olur’ dedi. Ben de daha önce onun isteği ile kilitlediğim kapıyı açıp annemin yanına gittim. Ağlamaya başladım. Annem ne olduğunu sordu ancak o sırada anneme anlatmadım. Başka bir şeyler uydurdum. Fatih her sabah sabah namazına giderken beni omzumdan öpüp, pantolonumu indirip, ön bölgemi okşardı…

TUTUKLANDI

Perşembe akşam gözaltına alınan Fatih Nusrullah, Pazartesi mahkemeye çıkarıldı. Mahkeme, Nusrullah’ın tutuklanmasına karar verdi.

SAPIK TARİKAT ÜYELERİ TEHDİT EDİYORMUŞ

Küçük kızın ailesi can güvenliklerinden endişeli ve çaresiz olduklarını söylemişler. Sapık tarikat müritleri aileyi, küçük kızın ifadesini değiştirmesi için ölümle tehdit ediyorlarmış.

Fatih Nurullah

Uşşaki Cemaati şeyhi Fatih Nusrullah İslam Devleti İstedi

Uşşaki Cemaati şeyhi Nusrullah, Nurani TV izleyenlerine “Devletin kontrol mekanizmaları içinde olmaları” çağrısı yaptı. “Hele İslami devlet olsun, en güzel sarığı biz saracağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!