Çarşamba, Haziran 12, 2024
Ana SayfaSözlerUzaktaki, Asker, Erkek ve Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun - Kısa

Son Yazılar

Uzaktaki, Asker, Erkek ve Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun – Kısa

Uzaktaki, asker, erkek, eski sevgiliye doğum günü mesajı uzun ya da kısa olsun, mesajları özenle hazırlamalı ve göndermelisin, işte burada.

Aşk, sevgi, mutluluk, bağlılık ve sadakat… İşte hayatımızdaki kişiden beklediğimiz en önemli değerler. Bu özellikleri bulduğunuz kişiye verdiğiniz değeri her anlamda gösterdiğinizi biliyorum. Onların yaş günü gibi özel günlerinde sevgiliye doğum günü mesajı uzun ve kısa kartlar aradığınızı öğrendim. İşte bu yazımda sizlerle uzaktaki, asker, erkek, eski sevgiliye doğum günü mesajı uzun ve kısa olan en güzel sözleri ve kartları hazırladım.

Sevgiliye doğum günü mesajı göndermek yeterli olmayabilir, onun da beğeneceği en güzel doğum günü hediyeleri arasından birini seçip, ona göndermeniz de çok iyi bir karar olacaktır. Sevgiliye en güzel doğum günü hediyelerini trendyol.com sitesinden en uygun fiyatlarla ve taksitle alabilirsiniz.

İşte uzaktaki, asker, erkek, eski sevgiliye doğum günü mesajı uzun ve kısa en güzel mesajlar.

Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Mesajı Uzun

sevgiliye doğum günü mesajı uzun
 • Başkalarına verebileceğimiz en güzel hediye koşulsuz sevgi ve her haliyle onu kabul edebilmektir. Ben de bu özel günde sana tüm sevgimi gönderiyorum aşkım. Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. Bir ömür boyu birlikte olmayı diliyorum… Doğum günün kutlu olsun sevgilim.
sevgiliye doğum günü mesajı uzun
 • Milyonlarca ‘Seni Seviyorum.’ Binlerce ‘Sen olmasan ben ne yapardım.’ Yüzlerce ‘mutluluk’ ve bir tek ‘SEN’. Allah’tan tek dileğim son nefesime kadar senden beni ayırmasın… Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.
 • Gözlerimsin, gülüşlerimsin, kalp atışımsın… Dualarımdaki meleksin. Ve sen benim hayat ışığımsın. Bugün sen doğdun çünkü kaderimsin! Bugün sen doğdun çünkü nefesimsin! Bugün sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin! İyi ki Doğdun biriciğim!
 • Bu doğum günü, güneş etrafındaki başka bir 365 günlük yolculuğun ilk günüydü. İyi yolculuklar tatlım! Allah’tan tek dileğim; bu yolculukta bizi hiç ayırmasın. Belki bugün yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.
 • Mutlu yıllar aşkım, hayatım, sevgilim, en yakın arkadaşım, kahkahalarım, ruhum, benim ilk ve tek gerçeğim. Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Nice yeni yaşlara güzel melek…
 • Her zaman seni hayal ediyorum. Sen hayatıma mutluluk, huzur katıyorsun. Sen benim kalp atışımsın. Sen benim meleğimsin ve yaşamıma ışıksın… Doğum günün kutlu olsun canım.
uzaktaki sevgiliye doğum günü mesajı
uzaktaki sevgiliye doğum günü mesajı
 • Hayatımda ne acı, ne fırtına, ne boran, ne tufan… Umurumda değil… Çünkü sen varsın hayatımda biriciğim. İyi ki doğmuşsun aşkım, iyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni.
 • Hayatımdaki en özel, tek, kadınım, arkadaşım, dostum, sırdaşım. Bir ömür birlikte olmayı dilediğim tek gerçeğimsin. Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.
sevgiliye doğum günü mesajı uzun
sevgiliye doğum günü mesajı uzun
 • Sevdiğim bitanem, her gün gülümsememin nedeni sensin. Bizim aşk ateşimiz hiçbir zaman sönmeyecek ve harika bir doğum günü geçirmen için parlak aşk ışığımızı sana getirebilirim. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.
 • Dünyada sadece bir kişi olabilirsin. Ama benim için dünya sensin. Çünkü sen benim hayatımın armağanısın. Senin bu doğum gününde ben de sana sevgimi armağan ediyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım.
 • Bana mutluluk veren aşk değil, bana mutluluk veren SENİNLE AŞK. Doğum günün kutlu olsun.
 • Sevdiğim hayatta sana bir şey verebilseydim benim gözlerimle kendini görebilmeni isterdim. Bu şekilde benim için ne kadar çok şey ifade ettiğini anlardın. Doğum günün kutlu olsun canım.
uzaktaki sevgiliye doğum günü mesajı
uzaktaki sevgiliye doğum günü mesajı
 • Mumlar yanar ve en sevdiğimiz şarkı çalmaya başlar. Seni kollarımda tutacağım böylece dans ederken kulağına “Seni Seviyorum Canım” sözlerini fısıldayacağım. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.
 • Gözlerimiz ilk kez karşı karşıya geldiğinde, benim için senin tek olduğunu senin için de benim biricik olduğumu anladım. Her geçen gün sana olan sevgim artıyor. Bir ömür boyu seninle olmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım.
sevgiliye doğum günü mesajı uzun
sevgiliye doğum günü mesajı uzun
 • Mucizeler inanır mısın? Ben inanıyorum… Seni bulduğum zaman ben mucizeyi yaşadım. Seni seviyorum bebeğim. Doğum günün kutlu olsun!
 • Seni her gün çok, daha çok seviyorum. Seninle olduğumda ne kadar mutlu olduğumu hayal bile edemezsin. İyi ki hayatımdasın. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.
sevgiliye doğum günü mesajı uzun
sevgiliye doğum günü mesajı uzun
 • Benden “AŞK”ı anlatmamı isterlerse, cevabım hep “SEN” olur. Seni çok seviyorum. İyi ki benimsin… Doğum günün kutlu olsun canım.
 • Şans her zaman benim yanımdaydı. Ama seni bulduğum gün asla şanslı olmadım. Senin gibi birine sahip olmak beni HAYATTAKİ EN ŞANSLI İNSAN olduğumun kanıtı. Doğum günün kutlu olsun aşkım.
sevgiliye duygusal doğum günü mesajı
 • Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Bu hayatta sahip olduğum en büyük hazinemsin, benimle birlikte bu yolda yürümek istemen bile benim için büyük bir onurdur. İyi ki hayatımdasın canım.
sevgiliye doğum günü mesajı kısa
sevgiliye doğum günü mesajı kısa
 • Hayatının geri kalanında tüm kötülükler senden uzak olsun. Üzüntüler sana yasak mutluluklar yanında olsun. Doğum günün kutlu olsun.
 • Bu sabah güneş senin için doğdu. Bugün hep hayal kuruyorum, düşlerimde hep sen… Şimdi seninle birlikte, huzurla ve mutlulukla geçecek daha nice yıllarımızın hayalini kuruyorum. Bir tanem, doğum günün kutlu olsun.
uzaktaki sevgiliye doğum günü mesajı
uzaktaki sevgiliye doğum günü mesajı
 • Ruhumu ruhunda hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin yapamadığı o mutluluğu koymayı başardığın için teşekkür ederim. İyi ki doğdun, iyi ki doğdun da hayatımın bir parçası oldun canım sevgilim. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.
 • Hayatım, doğum günün kutlu olsun. Sevgini kattığın, güzelleştirdiğin her gün benim yaşama sevincimsin. Yalnızlığın bittiği andan beri en iyi dostum, sırdaşım, arkadaşım, eşim olduğun için çok şanslıyım. En güzeli de yaşam macerasında, bu yürüdüğümüz engebeli yolda, senin yanında olabilmek.
uzaktaki sevgiliye doğum günü mesajı
uzaktaki sevgiliye doğum günü mesajı
 • İyi ki varsın canım. Nice mutlu yaşlarını, diz dize yaşamak arzusuyla, seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Kavuşmak için sabırsızlanırken hatıralarımızla avunuyorum. Aşkın giderek büyüyüp kocaman bir ateş olduğu, karanlıkları aydınlattığı iki kişilik evrenimizde bugün her şey seni söylüyor.
 • Pastanın üzerindeki mumlar sönüyor olsa bile senin içindeki mutluluğun ve güzelliğin asla sönmesin. Ne zaman karanlıkta kalsan, ruhunun parlak ışığı yolunu aydınlatsın. Nice mutlu yılların olsun sevgilim, seni çok seviyorum.
sevgiliye doğum günü mesajı kısa
sevgiliye doğum günü mesajı kısa
 • Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.
 • Dünyada eşi benzeri olmayan bir güzellik varsa o da sensin. Kalbinden geçen ne varsa yeni yaşında seninle gelsin. İyi ki benimlesin Sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.
sevgiliye doğum günü mesajı uzun
 • Bugün gökyüzü daha berrak, denizler daha sakin, güneş bir başka neşeli… Bugün senin günün. Ömrüme ömür diye kattığım aşkım doğum günün kutlu olsun.
 • Geçmişteki günlerini ileride gülerek hatırlayacağın, hayatında üzüntüden çok neşenin olacağı güzel bir yılın olsun sevgilim. İyi ki doğdun, güzel yaşlara ve günlere…
uzaktaki sevgiliye doğum günü mesajı uzun
uzaktaki sevgiliye doğum günü mesajı uzun
 • Ayrı olduğumuz zaman bile beraberiz. Sen sürekli benim aklımda ve yüreğimdesin. Hiçbir güç bizim aramıza giremez. Bugün ve her zaman senin ışığın yolumu aydınlatacak. Mutlu yıllar gün ışığım.

BENZER YAZI: ERKEK ARKADAŞA EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SÖZLER kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!