3.3 C
İstanbul
Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaSinemaVenom Nedir? Venom Filmi Konusu Nedir? Venom Ne Demek?

Son Yazılar

Venom Nedir? Venom Filmi Konusu Nedir? Venom Ne Demek?

Sosyal medyada dolanan bir fotoğraf yeni bir şehir efsanesi doğmasına sebep oldu. Marvel filmlerinde izlediğimiz Venom’a benzetilen fotoğraf nedir? Peki Bunun üzerine Venom’un nedir? konusu gündeme geldi. Venom filmi konusu nedir? İşte Venom filmleri!

Bu Yazımız İlginizi Çekebilir: Marvel Filmleri İzleme Sırası

Sosyal medya üzerinde tartışılan siyah madde nedir, bu madde yeni çıkacak bir sinema filmi için reklam çalışması olsa gerek. Peki siyah maddeyi unutacak olursak bile Venom’un nedir, ne anlama gelir, Venom filmi konusu nedir, Venom filmleri ve Marvel filmleri hangileridir?

venom filminin konusu nedir

2020 yılı o kadar kötü geçti ki, artık daha kötüsü ne olabilir diye soruyor insanlar? Sosyal medyada şu anda da bir fotoğraf üzerine sayısı yorum yapılıyor. Venom filminin konusundan etkilenen kullanıcılar, fotoğrafta görünen siyah maddeyi Venom’a benzetti ve konu hakkında bilgi sahibi olmayanlar Venom nedir diye araştırmaya başladı.

Venom Nedir: Hayvan zehri ya da venom, bir hayvanın bir diğerine zarar vermek için ürettiği bir veya daha fazla toksin içeren bir salgıdır. Venom, hem avcılarda hem de avlarda, hem omurgalılarda hem de omurgasızlarda olmak üzere çeşitli hayvanlar arasında bulunmaktadır.

VENOM NEDİR?

Venom, sadece simbiyoz halinde yaşayabilen, organik bir kostüme benzetilebilecek uzaylı bir canlıdır. Örümcek Adam çizgi romanında ve çizgi filminde en çok Eddie Brock ile simbiyoz hâlinde göründüğü için bu karakterle özdeşleştirilse de, aslında başlı başına bir yaşam formudur. Anlamı “zehir”dir. Karakterin isminin Venom olmasının mantığı örümceğin öfkelendiğinde zehrini akıtmasıdır ve Venom’un en belirgin özelliği de öfkesidir.

Venom olarak nitelendirilen ve sosyal medyada gündem gelen madde aşağıda görülüyor:

venom nedir, venom filminin konusu nedir

VENOM FİLMİ KONUSU

Eddie Brock hırslı bir muhabirdir. Sevgilisinin çalıştığı araştırma firmasının sahibi de peşinde olduğu hikayelerden biridir. Kötü niyetli ve kendi amaçları doğrultusunda hareket eden bu adamın hikayesinin peşinde koşarken, Eddie, sadece simbiyoz hâlinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen uzaylı bir organizmanın firma tarafından keşfedildiğini ve insan deneklerle birleştirilmeye çalışıldığını öğrenir. Ancak araştırmasında fazla ilerleyen Eddie, Venom adı verilen bu organizmanın sıradaki taşıyıcısı olur. Bir yandan vücudunu ve zihnini kontrol altına alan organizmayla mücadele eden Eddie, bir yandan da firma sahibinin kendisini öldürmesi için gönderdiği kişilerden kaçmalıdır…

Marvel çizgi roman evreninin ezeli kötülerinden Venom’un beyaz perde uyarlaması olan filmde Venom’a Tom Hardy hayat veriyor. Filmde 4 Oscar adaylığı bulunan Michelle Williams, 2 Oscar adaylığı bulunan Woody Harrelson, Altın Küre adayı Rüz Ahmed, Jenny Slate de yer alıyor.

En iyi aksiyon filmleri ve fantastik filmler ilginizi çekebilir. Jason Statham‘ı sever misiniz?


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SORU-CEVAP kategorimizdeki diğer yazılar için ise buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!