in

HadiiHadii

Wakanda Nedir, Wakanda Ne Demek? Wakanda Forever Ne Anlama Geliyor?

Survivor 2021 yarışmacısı Steven Salam tarafından kullanılan WAKANDA kelimesi ne anlama gelir? Wakanda Nedir, Wakanda Ne Demek?

wakanda nedir

Bildiğiniz gibi Steven Salam, Survivor 2021 yarışmasında katılımcılar arasında. Steven Salam kazandığı oyunlar sonrasında “Wakanda Forever” diyerek haykırıyor. Tabi normal olarak da insanlar Wakanda Nedir, Wakanda Ne Demek? Wakanda Forever Ne Anlama Geliyor? diye araştırıyorlar.

Wakanda Forever kelimeleri sosyal medyanın gündemine oturdu. Peki Wakanda nedir, wakanda ne demek? Wakanda Forever ne anlama geliyor? İşte cevabı…

wakanda ne anlama geliyor

WAKANDA NEDİR?

Wakanda nedir peki? Aslında hayal ürünü bir ülkedir ve Afrika’da yer alır. Wakanda, geçmişini ve kültürünü daha da genişleten 2018 yapımı Kara Panter filminde öne çıkıyor. Wakandalılar, işaret dilinde sarılmayı temsil eden bir hareketten esinlenerek kollarını çapraz bir şekilde omuzlarına dayayarak oluşturdukları “Wakanda Forever” adını verdikleri Wakanda selamıyla birbirlerini selamlıyor. Wakanda ne demek diye soranları umarım net bir şekilde cevaplamışımdır.

wakanda ne demek

WAKANDA FOREVER NE DEMEK?

Wakanda Forever kelimesi selamlama anlamına gelmektedir. Wakanda görünen bir hayali ülkedir Amerikalı çizgi roman tarafından yayınlanan Marvel Comics. Sahra altı Afrika’da bulunur ve süper kahraman Kara Panter’e ev sahipliği yapar. Wakanda ilk olarak Fantastic Four’de göründü ve Stan Lee ve Jack Kirby tarafından yaratıldı.

Wakanda Nedir, Wakanda Ne Demek? Wakanda Forever Ne Anlama Geliyor? gibi sorularınızı umarım cevaplamışımdır, filmi izlediyseniz yorumlarınızı burada yapabilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SORU-CEVAP kategorimizdeki diğer yazılar için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

Loading…

0
akıllı robot süpürge fiyatları yorumları

En İyi, Tavsiye Edilen Kablosuz Akıllı Robot Süpürge Fiyatları ve Yorumları

korona virüs aşı randevusu nereden alınır

Korona Virüs Aşı Randevuları Nereden Alınır? Sorgulama Nasıl Yapılır? Randevu Nasıl Alınır?