Çarşamba, Haziran 12, 2024
Ana SayfaSoru - CevapWakanda Nedir, Wakanda Ne Demek? Wakanda Forever Ne Anlama Geliyor?

Son Yazılar

Wakanda Nedir, Wakanda Ne Demek? Wakanda Forever Ne Anlama Geliyor?

Survivor 2021 yarışmacısı Steven Salam tarafından kullanılan WAKANDA kelimesi ne anlama gelir? Wakanda Nedir, Wakanda Ne Demek?

Bildiğiniz gibi Steven Salam, Survivor 2021 yarışmasında katılımcılar arasında. Steven Salam kazandığı oyunlar sonrasında “Wakanda Forever” diyerek haykırıyor. Tabi normal olarak da insanlar Wakanda Nedir, Wakanda Ne Demek? Wakanda Forever Ne Anlama Geliyor? diye araştırıyorlar.

Wakanda Forever kelimeleri sosyal medyanın gündemine oturdu. Peki Wakanda nedir, wakanda ne demek? Wakanda Forever ne anlama geliyor? İşte cevabı…

Wakanda Nedir?

Wakanda nedir peki? Aslında hayal ürünü bir ülkedir ve Afrika’da yer alır. Wakanda, geçmişini ve kültürünü daha da genişleten 2018 yapımı Kara Panter filminde öne çıkıyor. Wakandalılar, işaret dilinde sarılmayı temsil eden bir hareketten esinlenerek kollarını çapraz bir şekilde omuzlarına dayayarak oluşturdukları “Wakanda Forever” adını verdikleri Wakanda selamıyla birbirlerini selamlıyor. Wakanda ne demek diye soranları umarım net bir şekilde cevaplamışımdır.

Wakanda Forever Ne Demek?

Wakanda Forever kelimesi selamlama anlamına gelmektedir. Wakanda görünen bir hayali ülkedir Amerikalı çizgi roman tarafından yayınlanan Marvel Comics. Sahra altı Afrika’da bulunur ve süper kahraman Kara Panter’e ev sahipliği yapar. Wakanda ilk olarak Fantastic Four’de göründü ve Stan Lee ve Jack Kirby tarafından yaratıldı.

Wakanda Nedir, Wakanda Ne Demek? Wakanda Forever Ne Anlama Geliyor? gibi sorularınızı umarım cevaplamışımdır, filmi izlediyseniz yorumlarınızı burada yapabilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SORU-CEVAP kategorimizdeki diğer yazılar için ise buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!