Perşembe, Nisan 18, 2024
Ana SayfaTeknolojiSosyal MedyaWeb Postegro & Lili Nedir? Bunların Yerine Gelen Uygulamalar, Siteler Hangileri?

Son Yazılar

Web Postegro & Lili Nedir? Bunların Yerine Gelen Uygulamalar, Siteler Hangileri?

Web Postegro & Lili merak edilen uygulamalar, peki bunlar nedir, postegro benzeri uygulamalar hangileridir, birlikte bakalım.

Instagram, son birkaç yılın en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından biri olmaya devam ediyor. Bazı insanlar hesaplarını özel olarak kullanmayı tercih ederken, diğerleri açık olarak kullanmayı tercih ediyor. Ancak özel hesap kullanan kişilere takip isteği göndermek zorunda kalmadan kimlerin takip edildiği, hikayesinde veya ana sayfasında neler paylaşıldığı en çok merak edilen konulardan biri olmaya devam ediyor. Bu sebeple insanlar Web Postegro & Lili nedir, benzeri uygulamalar hangileridir merak ediliyor. Son dönemde birçok yazılımcı tarafından yüklenen ve Instagram özel hesaplarının gösterilmesine yardımcı olan uygulamalar ön plana çıkmaya devam ediyor. Önde gelen uygulamalardan biri de herkes tarafından bilinen Postegro. Sen de Postegro uygulamasına web üzerinden giriş yap, gizli gizli takip et.

Postegro kaldırıldı mı sorusu da merak edilen konulardan biri. Ayrıca postegro ios ve android apk da sıklıkla araştırılıyor, peki Web Postegro & Lili nedir, benzeri uygulamalar hangileridir?

Postegro ve Lili Kaldırıldı mı, Çalışıyor mu?

Web postegro & lili apk ararken dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri, dosyanın virüs barındırmaması olmalıdır. Çünkü pek çok web sitesindeki Postegro apk dosyalarında virüs bulunduğunu tespit ettik. Bu sebeple ücretsiz ya da tercihen ücretli ve lisanslı bir antivirüs ile indirdiğiniz dosyaları mutlaka taratın. Bununla birlikte postegro & lili web giriş, şu an için mümkün görünüyor. Uzun süreden beri benzeri siteler ve uygulamalar yayınlansa da aslında bunlar fake yani sahte siteler, yani aslında gerçek üretici değil.

Postegro ve Lili Nasıl Çalışır?

Postegro, Lili benzeri uygulamalar ve siteler nasıl çalışır konusu merak ediliyor. Aslında mantık çok basit, bunun için İnstagram Gizli Hesap Görme, Takip Etmeden Görülür mü? ve İnstagram Gizlilik Hesap Görme İşlemi Nasıl Yapılır? konulu yazılarınızı okuyabilirsiniz. Web postegro & lili benzeri uygulamalar ve sitelere giriş yaparken sizden İnstagram kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapmanızı ister. Siz giriş yaptıktan sonra, takipçilerinizi, takip ettiklerinizi ve fotoğraflarınızı kendi sunucularına yükler. Bunun sonucunda, örneğin sizin İnstagram hesabınızı görmek isteyip, web postegro & lili benzeri uygulamalar kullanan bir kişi bu yolla ulaşır. Elbette aynı mantıkla sizin profilinizi gören kişinin de bilgileri Postegro tarafından yine yedeklenir.

Web Postegro & Lili Benzeri iOS (Apple) & Android Uygulamalar

iOS işletim sistemini kullananların App Store’dan indirebileceği uygulamalar;

 • Social Ghost
 • InstaBusted
 • Istory
 • Profile+
 • Analyz For Instagram

Web Postegro & Lili Benzeri Android Uygulamaları

Android işletim sistemini kullananların Google Play Store’dan indirebileceği uygulamalar;

 • Followers+ (indir)
 • InsLog Reports
 • BlindStory
 • StoryLab
 • Find My Stalker
 • Ghostly
 • Anonymous Story Viewer

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya kategorimizdeki yazılarımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!