3.3 C
İstanbul
Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaAlışverişXiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Son Yazılar

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Neymiş canım bu Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik demeyin, gerek özellikleri gerekse renkleri ile cıvıl cıvıl bir cihaz. Alan mutlu almayan düşünceli.

İşte diğer akıllı bilekliklere göre daha büyük bir ekrana sahip olan, kordonu değiştirilebilen Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik teknik özellikleri ve fiyatı ile ilgili yazımız.

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik

Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim, orijinal kutulu, garantili, sağlam ve hızlı teslimat için Trendyol üzerinden almanızı tavsiye ederim.

1. Yaklaşık %20 daha geniş ekran alanı, gelen arama, mesaj ve uyarıların daha kolay görülebilmesini sağlar ve dinamik kadranlarda yeni bir çağa öncülük eder.

xiaomi mi band 5 özellikleri

2. 6 farklı renk seçeneği ile sunuluyor. Ayrıca sağlığına önem verenlerin seveceği 11 farklı spor modu da bilekliğin tercih edilmesi için önemli özellikler arasında.

xiaomi mi band 5 renkleri

3. 11 farklı spor modu ile hem sağlığınızı hem de egzersiz ölçümlerinizi yapabilirsiniz. Yoga, kürek çekme makinesi, ip atlama ve daha fazlasını destekleyen ilk cihazdır. Hareketlerinizi anı anına kontrol eder ve size sonuçları sunar. Kalp atış hızınızı, temponuzu ve yaktığınız kalorileri izleyip analiz eder, kilo verme hedefinize ulaşmanızı sağlar.

mi band 5 spor modları

4. Bence bilekliğin en güzel özelliği 24 saat boyunca kalp atış hızınızı izlemesi ve anormalliklerde sizi bilgilendirmesi. Ölçümlediği kalp ritminiz, normalden fazla artar ya da yavaşlarsa sizi uyarıyor ve dikkat etmenizi belirtiyor.

kalp ritminizi ölçen akıllı bileklik

5. Kalp ritminizi ölçen bu akıllı bileklik, aynı zamanda uyku saatlerinizi de özenle takip ediyor.

uyku saatleri ölçen akıllı bileklik

6. Akıllı bileklikte 3 sağlık modu var. Bu cihaz, sizin stres düzeyinizi ölçüyor. İnanabiliyor musunuz? Hem ölçüyor hem de sizi uyarıyor. Üstelik önerilerde bulunuyor.

stres ölçen akıllı bileklik

7. Bu akıllı bilekliğe Mi Fit uygulaması yüklüyorsunuz ve günlük verilerinizin tamamını analiz edebiliyorsunuz.

Mi Fit uygulaması

8. 125 mAh kapasiteli pili ile normal modda 14 gün, güç tasarrufu modunda ise 20 gün boyunca kullanabilirsiniz. Bu hangi bileklikte var gençler?

uzun pil ömürlü akıllı bileklik

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Alışveriş yapmadan önce diğer incelemelerimizi ve indirimli fiyatları kontrol edin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!